Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wierność jednak nie jest nudna

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 28.08.2011 17:13

Hej Roxi :)
Widzę, że nieźle się spóźniłam, pierwszy rząd już zajęty. Ale i tak zostanę i ogromną chęcią poczytam i pooglądam. A co do auta, na razie mamy możliwość jeżdżenia wygodnym passatem kombi. Wrzucamy co się da. Jednak jest to auto służbowe i wygląda na to, że niedługo skończy się wyjeżdżanie nim za granicę. Firma po fuzji zmienia zasady i może być, że na następne wakacje będziemy musieli wybrać się moim Clio. Ale jak Ty się w takie maleństwo spakowałaś to i my pewnie damy radę. Choć nie ukrywam, że ta wizja lekko mnie przeraża.

Czekam na kolejne odcinki :)
Pozdrawiam.
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 28.08.2011 19:37

Cześć Roxi :)

Woda Cię lubi, więc czasem ten deszcz z góry, aby więcej jej było w dół. :wink: :)

Pozdrawiam.
stratos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stratos » 28.08.2011 20:02

trochę twardo na tych kamieniach ale posiedzę i pooglądam :D
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 28.08.2011 20:55

zapisuję się do czytelni:)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.08.2011 08:00

Cześć Roxi.
Mam nadzieję, że trochę rybek i innych "podrobów" tu zobaczę.
Zobaczę?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.08.2011 08:05

I ja witam i melduję że śledzę Twoją relację z zainteresowaniem :D
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 29.08.2011 08:15

Roxi napisał(a):Nie mogło być inaczej, pojechaliśmy na mój Cres.
Mogło być inaczej, ale pojechaliśmy też na Pag.

Okazało się, że wierność wcale nie jest nudna, bo spędziliśmy cudowne dwa tygodnie słuchając cyków cykad, beczenia owiec, szumu skrzydeł sępów, śpiewu słoweńskich campingowych sąsiadów i przede wszystkim słuchając fal Jadranu rozbijających się o skały.



Mamy baaaardzo odległe plany powrotu właśnie na Cres i Pag by zobaczyć miejsca które pominęliśmy a są warte zobaczenia. Cykady nadają swoje cyki również w innych częściach Bałkanów, owce beczą wszędzie na Bałkanach ale płowe sępy Cresu i niezwykły szorstki Pag nie znaleźliśmy nigdzie indziej. Już w zeszłym roku wydawało mi się, że widzieliście wiele interesujących miejsc. Tylko przez 4 dni będę mogła potowarzyszyć i jestem ciekawa co odkryjecie nowego, szczególnie na Cresie pod wodą i na lądzie. Czy zdobędziecie jakiś "dach wyspy" :?:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 29.08.2011 08:32

majeczka napisał(a):...Roxi pięknie rozpoczęłaś, czekam na c.d.... :D


Mam nadzieję, że dalszy ciąg też się spodoba :)

helen napisał(a):Widzę, że nieźle się spóźniłam, pierwszy rząd już zajęty. Ale i tak zostanę i ogromną chęcią poczytam i pooglądam. A co do auta, na razie mamy możliwość jeżdżenia wygodnym passatem kombi. Wrzucamy co się da. Jednak jest to auto służbowe i wygląda na to, że niedługo skończy się wyjeżdżanie nim za granicę. Firma po fuzji zmienia zasady i może być, że na następne wakacje będziemy musieli wybrać się moim Clio.


W drugim rzędzie też dobrze widać :)

Jakbym widziała naszą sytuację. Wojtek też mógł używać samochodu służbowego, ale do czasu...
Teraz możemy z niego korzystać tylko, albo aż, przy podróżach po Polsce. Wyjazd choćby do Czech, to już własne autko, albo jednoślad :)
Po Pagu niosła mnie Twoja relacja, więc bardzo się cieszę, że jesteś :)

namd napisał(a):Woda Cię lubi, więc czasem ten deszcz z góry, aby więcej jej było w dół.


Hej Piotrek :)
Tej wody z góry to ja nie lubię ;)
A tą w dół... kocham. Wczoraj miałam mój personal best, bo na komputerze pokazało się 29.8m :lol:

stratos napisał(a):trochę twardo na tych kamieniach ale posiedzę i pooglądam


E tam twardo, podłożymy karimatę i będzie ok :)

kkra napisał(a):zapisuję się do czytelni:)


Witam serdecznie :)

Jacek S napisał(a):Cześć Roxi.
Mam nadzieję, że trochę rybek i innych "podrobów" tu zobaczę.


Cześć Jacku.
Coś tam może i zobaczysz, muszę z małego aparacika zdjęcia zgrać. Wstyd się przyznać, ale jeszcze tego nie zrobiłam. Nie miałam serca do tego.

mallgola napisał(a):I ja witam i melduję że śledzę Twoją relację z zainteresowaniem


Miło mi Cię widzieć :)

Lidia K napisał(a):Mamy baaaardzo odległe plany powrotu właśnie na Cres i Pag by zobaczyć miejsca które pominęliśmy a są warte zobaczenia. C
Już w zeszłym roku wydawało mi się, że widzieliście wiele interesujących miejsc. Tylko przez 4 dni będę mogła potowarzyszyć i jestem ciekawa co odkryjecie nowego, szczególnie na Cresie pod wodą i na lądzie. Czy zdobędziecie jakiś "dach wyspy"


W tym roku na Cresie byliśmy w całkiem innych miejscach, na innych plażach itd. Dachu żadnego nie zdobyliśmy, ale wyprawa na plażę Sv. Ivan to było coś... szczególnie, że się po drodze pogubiliśmy i z 30 minut zrobiły się 2h :lol:

Mam nadzieję, że pokażę coś, czego nie widzieliście


:wink:
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 29.08.2011 08:43

czekam na c.d...
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 29.08.2011 08:48

Spóźniona ale się melduję :)
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3280
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 29.08.2011 09:12

Ja również :)

Chętnie pooglądam świat podwodny... ale ten "nadwodny" również :wink:
Alinoe
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 17.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alinoe » 29.08.2011 09:12

z drugiego rzędu też wszytko widać, więc się przysiadłem :D
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 29.08.2011 09:48

Dosiadam się i ja, choć z ciężkim sercem,bo mi wyjazd do CRO oddala się.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 29.08.2011 10:04

Kacper111 napisał(a):czekam na c.d...


W następnym odcinku będzie Zadar, więc już zapraszam :)

CinnamonGirl napisał(a):Spóźniona ale się melduję


Spóźnienie wybaczam, a meldunek przyjmuję :)
Witam serdecznie.

Krzysztof i Lidia napisał(a):Chętnie pooglądam świat podwodny... ale ten "nadwodny" również


Więcej do oglądania będzie jednak z tego świata nadwodnego. Ze świata podwodnego będzie więcej opowieści niż fotek, ale może wystarczy ;)

Alinoe napisał(a):z drugiego rzędu też wszytko widać, więc się przysiadłem


No to się cieszę, że nikt w kapeluszy przed Tobą nie usiadł :)
Jakby co, to możesz rzucić popcornem... albo czymś tam, co masz pod ręką ;)

leoligot napisał(a):Dosiadam się i ja, choć z ciężkim sercem,bo mi wyjazd do CRO oddala się.


Cześć :)
Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli i jakoś uda się pojechać do naszej Chorwacji :)
Trzymam kciuki :!:

Ale Was tutaj dużo... super :hearts:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 29.08.2011 10:06

Roxi napisał(a):Mam nadzieję, że pokażę coś, czego nie widzieliście

Na pewno tak będzie. Już się cieszę :!:
pzdr :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wierność jednak nie jest nudna - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone