Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciiliśmy z Tucepi

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008
Wróciiliśmy z Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 24.08.2013 15:24

Witam,
Dzisiaj wróciłem z rodzinka z Tucepi. Sam miałem problemy z wyborem miejsca w tym roku, więc jeżeli ktoś chciałby skorzystać z jakichś rad, zadać pytanie to chętnie posłużę pomocą.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 24.08.2013 22:41

Ja jestem cały czas w Tucepi.
Czemu miałeś problem z wyborem miejsca ?
Gdzie miałeś apartmana ?
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 25.08.2013 09:08

Bardziej zastanawialiśmy się nad miejscowością. W grę wchodziły Podgora, Tucepi i Promajna. Wszystkie odwiedziliśmy podczas wypadu, ale nie ukrywam że Tucepi to był najlepszy wybór, łącznie z miejscówką.
Mamy 3-letnia córkę i bardziej pod nią próbowaliśmy dostosować miejsce. Nie ukrywam jednak że Promajna na przyszły rok to będzie faworyt wyjazdu
Apartament mieliśmy na ulicy Ekonimija 7.
db78
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 16.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) db78 » 25.08.2013 16:23

Witam, mam pytanie bo widzę że już kilka miejsc w Cro zaliczyłeś. Ja w Cro byłem tylko w Tucepi i bardzo mi się podobało. Byłem 2+1(7l). Gdzie Tobie najbardziej się podobało ?
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 26.08.2013 08:18

Ja siedze z rodzinką już 2 tygodnie w Tucepi.
Z okolicznych miejscowości najbardziej mi się podobały Gradac oraz Brist.
Teraz już po sezonie więc mniej ludzi ale jeszcze 1,5 tygodnia gdy był szczyt na plażach w Gradac lub Brist było luźno. Polecam te dwie miejscowości. Luźniej a czy taniej nie wiem.

Wczoraj od 2 tygodni zobaczyłem chmury na niebie oraz deszcz / noc /
Jak macie jakieś pytania, piszcie.

PS. Wcale tu nie jest tak drogo jak niektórzy piszą. Ceny niższe jak nad Bałtykiem.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 26.08.2013 09:35

Potwierdzam to co napisał Tomek , my stacjonujemy na Kamena ,pozdrawiam wszystkich Cromaniaków przebywających w Cro :lol: :papa:
olek111
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 26.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) olek111 » 26.08.2013 14:44

wikol napisał(a):Ja siedze z rodzinką już 2 tygodnie w Tucepi.
Z okolicznych miejscowości najbardziej mi się podobały Gradac oraz Brist.
Teraz już po sezonie więc mniej ludzi ale jeszcze 1,5 tygodnia gdy był szczyt na plażach w Gradac lub Brist było luźno. Polecam te dwie miejscowości. Luźniej a czy taniej nie wiem.

Wczoraj od 2 tygodni zobaczyłem chmury na niebie oraz deszcz / noc /
Jak macie jakieś pytania, piszcie.

PS. Wcale tu nie jest tak drogo jak niektórzy piszą. Ceny niższe jak nad Bałtykiem.


Planuję przyjazd do Tucepi na 1 wrzesień. Jaka jest obecnie temperatura wody w Tucepi ? Mój znajomy wrócił tydzień temu z okolic makarskiej i twierdzi że woda była zimna na tyle że dzieci odmawiały wejścia do niej ...... Czy przez cały twój pobyt coś takiego miało miejsce ?
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 26.08.2013 16:23

Z moich obserwacji na plaży / Kamena w tej chwili wynika , iż więcej ludzi we wodzie niż na plaży :papa: :hut:
olek111
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 26.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) olek111 » 26.08.2013 17:11

Aneta.K napisał(a):Z moich obserwacji na plaży / Kamena w tej chwili wynika , iż więcej ludzi we wodzie niż na plaży :papa: :hut:
Ostatnio edytowano 05.09.2014 13:38 przez olek111, łącznie edytowano 1 raz
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 26.08.2013 17:25

Witam, mam pytanie bo widzę że już kilka miejsc w Cro zaliczyłeś. Ja w Cro byłem tylko w Tucepi i bardzo mi się podobało. Byłem 2+1(7l). Gdzie Tobie najbardziej się podobało ?

To zależy czego się oczekuje od wyjazdu. Nie ukrywam że z miejscowości które odwiedziłem Tucepi było chyba jednak najciekawszą i najbardziej się podobało nam oraz mojej córce.
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 26.08.2013 17:37

db78 napisał(a):Witam, mam pytanie bo widzę że już kilka miejsc w Cro zaliczyłeś. Ja w Cro byłem tylko w Tucepi i bardzo mi się podobało. Byłem 2+1(7l). Gdzie Tobie najbardziej się podobało ?



To zależy czego się oczekuje od wyjazdu. Nie ukrywam że z miejscowości które odwiedziłem Tucepi było chyba jednak najciekawszą i najbardziej się podobało nam oraz mojej córce.
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 26.08.2013 17:39

olek111 napisał(a):
wikol napisał(a):Ja siedze z rodzinką już 2 tygodnie w Tucepi.
Z okolicznych miejscowości najbardziej mi się podobały Gradac oraz Brist.
Teraz już po sezonie więc mniej ludzi ale jeszcze 1,5 tygodnia gdy był szczyt na plażach w Gradac lub Brist było luźno. Polecam te dwie miejscowości. Luźniej a czy taniej nie wiem.

Wczoraj od 2 tygodni zobaczyłem chmury na niebie oraz deszcz / noc /
Jak macie jakieś pytania, piszcie.

PS. Wcale tu nie jest tak drogo jak niektórzy piszą. Ceny niższe jak nad Bałtykiem.


Planuję przyjazd do Tucepi na 1 wrzesień. Jaka jest obecnie temperatura wody w Tucepi ? Mój znajomy wrócił tydzień temu z okolic makarskiej i twierdzi że woda była zimna na tyle że dzieci odmawiały wejścia do niej ...... Czy przez cały twój pobyt coś takiego miało miejsce ?


Podczas naszego pobytu temperatyra wody była ok. 26-27 stopni, zdarzył się chyba ze dwa dni gdzie temperatura była niższa, ale generalnie moja 3-letnia córka nie chciała wychodzi z wody. Nie mam pojęcia jakiej tmperatury oczekiwał Twój znajomy, ale dla mnie temperatura wody była idealna
Kobal66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 384
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobal66 » 26.08.2013 21:01

Witam, pytanie raczej do tych co na miejscu planuję pobyt w Tucepi od 6.09 -16.09.Generalnie mamy zamiar jechać w ciemno ale, wysłałem kilka zapytań do apartamentów i niby brak miejsc.
Tym się nie zrażam bo z pewnością coś znajdziemy bardziej obawiam się o ceny szukam apertamentu jak najblizej plaży dla 2 dorosłych osób.
Czy ktoś na miejscu orietuje się w cenach takich Ap ?
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 26.08.2013 21:23

Kobal66 napisał(a):Witam, pytanie raczej do tych co na miejscu planuję pobyt w Tucepi od 6.09 -16.09.Generalnie mamy zamiar jechać w ciemno ale, wysłałem kilka zapytań do apartamentów i niby brak miejsc.
Tym się nie zrażam bo z pewnością coś znajdziemy bardziej obawiam się o ceny szukam apertamentu jak najblizej plaży dla 2 dorosłych osób.
Czy ktoś na miejscu orietuje się w cenach takich Ap ?


Myślę że we wrześniu nie będzie zbyt wielkich problemów z apartamentami, kwestia oczywiście ceny. W sierpniu z apartamentami było cieniutko, sporo osób pomieszkiwało po 4-5 dni i przenosiło się w inne miejsce. Nasi znajomi wrócili do domu 3 dni wcześniej bo nie mieli już noclegów, a nie chcieli przenosić się do innej miejscowości.Za apartament przy plaży w sierpniu trzeba było zapłacić 70-100 EUR (2-3 osoby) w zależności od miejsca. Myślę że we wrześniu może być 20-30% taniej.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 04.09.2013 12:55

Aneta.K napisał(a):Z moich obserwacji na plaży / Kamena w tej chwili wynika , iż więcej ludzi we wodzie niż na plaży :papa: :hut:

26 sierpnia to pierwszy dzień bardzo wietrzny, pustki były na plaży więc nie wiem gdzie tych ludzi widziałaś w wodzie ???
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciiliśmy z Tucepi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone