Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatrach

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.04.2009 13:19

Jacku, dzięki za obecność :)

Ziomek, mam nadzieję, że w sierpniu uda się nam wyskoczyć w Tatry choćby na parę dni. Mamy ambitny plan przejścia Orlą Percią :D (W tamtym roku udało się wejść na Zawrat i przejść na Świnicę, może w tym uda się więcej :D)

Shtriga, fajnie, że wędrowałaś ze mną. Oj, tak, latem te wszystkie szlaki wyglądają bardzo niewinnie...
Piękne zdjęcia krokusów :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.04.2009 13:42

Fajna relacja. Bukowina już wspomnieniem..a tu niedługo rzut beretem od Gliwic następna impreza :lol: Zakładaj Maslinka stuptuty nizinne i w drogę na Zlot :lol: Będzie nędznie, ale wesoło :lol:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 30.04.2009 15:02

I ja tu byłem,miód i wino ... o przepraszam :D to za dwa tygodnie ... :D
A pojutrze w Bieszczady ... :D :D
Dzięki Maslinko za te kilka dni z Tobą w Tatrach :D
Pozdravki.
Ostatnio edytowano 30.04.2009 21:53 przez wojan, łącznie edytowano 1 raz
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.04.2009 18:49

Dzięki, Slapol, Wojan, za miłe słowa i obecność :) Na pewno w Nędzy będzie wesoło, tylko w tym terminie chyba niestety nie uda mi się być z Wami.

Pozdrawiam serdecznie :)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 01.05.2009 15:02

No i było piknie :D.

Krokusy przekwitają, pora na majową konwalię...
Obrazek
... więc, zanim Agnieszko popełnisz tegoroczną letnią chorwacką relację, może w międzyczasie uda Ci się :idea: skorbnąć jeszcze cosik z pełni wiosny :D

Pozdrawiam majowo :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.05.2009 16:15

Danusiu, dziękuję za to, że towarzyszyłaś mi w zimowo-wiosennych wędrówkach po Tatrach :) Majowy weekend zbyt krótki niestety, żeby się gdzieś dalej "zapuszczać", ale za to będzie jeszcze czerwcowy - "bożocielny" i po tym wyjeździe, kto wie, może cosik powstanie :D

Pozdrawiam serdecznie :)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 01.05.2009 17:21

Ja również z wielką chęcią przeczytałam i pooglądałam :)
Ta polana krokusów..... mmm.. :)
Pewnie po majowym weekendzie ich już tyle nie będzie ... :roll: (się mi zrymowało)..
Pozdrawiam!
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.05.2009 19:28

Fajnie, że Ci się podobało, Mutiaq :)
Pozdrawiam :papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 03.05.2009 11:34

maslinka napisał(a): Majowy weekend zbyt krótki niestety, żeby się gdzieś dalej "zapuszczać", ale za to będzie jeszcze czerwcowy - "bożocielny" i po tym wyjeździe, kto wie, może cosik powstanie :D


Majowy weekend niestety u mnie też bez dalszych wypadów :( , nie tylko ze względu na to, że to tylko :wink: trzy dni. Przdmaturalny stres leczymy trochę rowerowymi wypadami za rogatki Wrocławia, trzeba przecież poznać też najbliższą okolicę :D .

Już się cieszę na myśl o czytaniu o Twojej kolejnej opowieści :D z czerwcowego długiego weekendu.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.05.2009 20:19

dangol napisał(a):Majowy weekend niestety u mnie też bez dalszych wypadów :( , nie tylko ze względu na to, że to tylko :wink: trzy dni. Przdmaturalny stres leczymy trochę rowerowymi wypadami za rogatki Wrocławia, trzeba przecież poznać też najbliższą okolicę :D .

No to trzymam mocno kciuki za Gochę :!: Tym bardziej, że jutro matura z "mojej dziedziny" :wink:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 03.05.2009 21:24

maslinka napisał(a): No to trzymam mocno kciuki za Gochę :!: Tym bardziej, że jutro matura z "mojej dziedziny" :wink:


Gocha trochę już za stara na maturę :lol: (jest na III roku studiów), tym razem :roll: padło na Woja, w efekcie steres :mrgreen: o wiele większy, niż kilka lat temu. Zresztą nie tylko na jutrzejszym egzaminie, ale i na kolejnych :x, bo synuś do pracowitych nie należy :evil:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.05.2009 22:04

dangol napisał(a):Gocha trochę już za stara na maturę :lol: (jest na III roku studiów), tym razem :roll: padło na Woja, w efekcie steres :mrgreen: o wiele większy, niż kilka lat temu. Zresztą nie tylko na jutrzejszym egzaminie, ale i na kolejnych :x, bo synuś do pracowitych nie należy :evil:

Uppps, nie wiedziałam :oops: Gocha młodo wygląda :D
Niemniej jednak, trzymam kciuki :!: :D
Sysia_86
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 13.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sysia_86 » 03.05.2009 22:48

Maslinko, świetna relacja - kocham góry i uwielbiam oglądać czyjeś zdjęcia z wypadów, zawsze to jakaś inspiracja do kolejnych :)
Jeśli pozwolisz, chciałabym tu dać nadzieję zainteresowanym krokusami jeszcze w tym roku: na Turbaczu gdzieś tak za tydzień powinny być w pełni rozkwitnięte (fotka z wczoraj) :D

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.05.2009 22:58

Sysiu - też byłem wczoraj na Turbaczu :!: :lol:
Szedłem z Obidowej na Stare Wierchy. a później czerwonym szlakiem do schroniska.
Powrót ta samą drogą. Krokusy jeszcze w aparacie :lol:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.05.2009 23:31

Sysia_86 napisał(a):Jeśli pozwolisz, chciałabym tu dać nadzieję zainteresowanym krokusami jeszcze w tym roku: na Turbaczu gdzieś tak za tydzień powinny być w pełni rozkwitnięte (fotka z wczoraj) :D

Sysiu, dzięki za nadzieję na krokusy, jeszcze w tym roku. To, że w górach wegetacja jest późniejsza, ma swoje plusy - można "cofnąć się w czasie" o kilka miesięcy i np. wiosną podziwiać zimę, a latem wiosnę (to tak w dużym uproszczeniu :wink:).

Pozdrawiam serdecznie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatrach - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone