Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vrsar czy Rovinj

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
martello
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) martello » 08.02.2016 00:02

Witam, planujemy wakacje w czerwcu z dwójka małych dzieci 2,5 i 5 lat. Myślę o miejscowości Vrsar. Bardzo proszę o informacje dot. noclegów. email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam M
agniesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 23.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniesia » 08.02.2016 18:36

Witam,

w której części miasteczka Vrsar są godne polecenia miejsca do plażowania?
iwonusek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonusek » 21.03.2016 09:43

Cześć!

Może ktoś z forumowiczów ma namiary na jakieś godne polecenia kwatery w okolicach Vrsar czy Rovinji? Mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będę wdzięczna za pomoc :)
Benny
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 29.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Benny » 24.03.2016 23:11

agniesia napisał(a):Witam,

w której części miasteczka Vrsar są godne polecenia miejsca do plażowania?

Są b. podobne gdyż Vrsar to niewielkie miasteczko więc i plaża wszędzie prawie identyczna.
tspan
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.04.2009
ISTRIA ale gdzie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tspan » 06.04.2016 22:42

Witam Wakacje się zbliżają więc czas na poszukiwanie ;-). Byłem już w DALMACJI i jej całej rozciągłości od PAG-u po DUBROWNIK teraz czas na górę. Od pewnego czasu przeszukuję forum w poszukiwaniu jakiejś miejscówki w typie dalmacyjskich miasteczek nadmorskich. Przy pasie nadmorskim, z niewielkimi deptakami na wieczorne spacery, z dala od większych miast i dyskotek i niestety poległem :( Dlatego też postanowiłem napisać ten post w nadziei, że może ktoś doradzi fajne miasteczko nie za duże z "nie betonową" plażą najfajniejszy jest żwirek z w miarę łagodnym zejściem w morzu (dzieci są w ekipie). A do pełni szczęścia byłby namiar na APRTMANI ale to już ponad plan. Najważniejsza jest miejscówka no i może z dala od lotniska w PULI. Dzięki z góry za podpowiedzi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: ISTRIA ale gdzie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.04.2016 07:44

tspan napisał(a):Witam

Witam.

Vrsar lub Rovinj (są obok siebie)
Lub Umag na północy albo Medulin na południu Istrii.
gdzie-jechac-regiony-i-miejscowosci-istria-t17957.html

Polecam też przeczytać kilka relacji z pobytów na Istrii.
spis-tresci-t25746.html
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 07.04.2016 09:38

Kiedyś myślałem aby pojechać na Istrię i mocno brałem pod uwagę Vrsar o którym czytałem na forum dosć pochlebne opinie-jako baza wypadowa świetne miejsce ,bliziutko Porec,Rovinj,Pula. Plaże przy kampingach we Vrsarze można pooglądać na youtube-Petalon czy Orsera. Zdjęcia plaży miejskiej znalazłem kiedyś jak wbiłem temat-city beach Vrsar. Nie wiem jak to wygląda na żywo ale do tych ,które znam z Riviery Makarskiej nie mają żadnych szans.
jaacky
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaacky » 15.03.2017 16:58

dzień dobry,

odświeżę ten temat.
czy ktoś mógłby polecić sprawdzony nocleg (apartament lub dom) dla rodziny z dwójką dzieci (7 i 11 lat) w Vrsar?

Dziękuje i pozdrawiam
Jacek
maxx78
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.03.2018
Rovinj , Vrsar - okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxx78 » 02.03.2018 21:55

Witam . Pierwszy raz wybieram się do Chorwacji. Po przestudiowaniu forum oraz internetu wybraliśmy z żoną Istrię. Jest to pierwszy wyjazd z dziećmi więc dalej w głąb nie chcielibyśmy się zapuszczać. Mam pytanie do osób które przebywały w w/w miejscowościach bądź okolicy o jakieś ciekawe lokum które mogli by polecić . Chodzi o 4 osoby dorosłe i 4 dzieci w przedziale 6-11 lat. Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś informacje. Nie wiem czy nie za późno ale wszystkie apartamenty czy domki na trivago i booking zajęte chyba że nie znam innych stron z ofertami. Cenowo celuję za pobyt w cenie do 2500 zł za 7 noclegów termin w lipcu Zapytam jeszcze czy lipiec nie jest ryzykowny na wyjazd dla 2 rodzin aby jechać w ciemno. Rok temu byłem tak w Hajduszoboszlo i się udało ale z 2 rodzinami może już być gorzej. Pomożecie ?
agaska
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 22.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaska » 26.06.2018 14:23

"W Rovinju jest bardziej płasko. Nie myślałeś o spaniu w Porecu z piękną i sporą starówką?

Gdzie byś nie pojechał będzie super. :wink:[/quote]"

Witam, wydaje mi sie ,że bardziej płasko jest w Poreći. Rovinj ma zdecydowanie ładniejszą starówkę a codziennie można zwiedzać różne uliczki i zakamarki - szczególnie wieczorem - jest pięknie!! Osobiście polecam Rovinj - byłam tam wiele razy i za każdym razem mnie zaskakują nowe miejsca.....a powrót do tych starych jest czystą przyjemnością. Rovinj posiada niepowtarzalny klimat i wracam tam z wielkim sentymentem. Jest idealny dla osób z bogatą osobowością, szukających wrażeń artystycznych, klimatów staro-włoskich i każdy coś dla siebie z pewnością znajdzie. Poreć ma również piękną starówkę jednak Rovinj urzekł mnie bardziej. Uwielbiam tam wracać nie tylko ze względu na piękno tej miejscowości ale również ze względu na tutejsze smaki oferowanych na słynnym ryneczku wyrobów. Pamiętajcie targować cenę :D :lol: . Niejednokrotnie wcześniej sprzedawcy zapraszają do degustacji ( do pobliskich swoich domostw) sprzedawanych napojów z procentem i nie tylko... Tutejsi mieszkańcy są niesamowicie przyjaźni i pomocni. Polecam również rejs statkiem z Rovinj do kanału Limskiego ze zwiedzaniem groty Piratów - niesamowite wrażenia, widoki, smaki oferowanych na statku przekąsek, dań rybnych i oczywiście tutejszych wyrobów ( czytaj wino i rakija) wraz ze skokami do wody ze statku na otwartym morzu - polecam - niesamowita frajda. :papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2204
Dołączył(a): 25.10.2017
Re: Rovinj , Vrsar - okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 26.06.2018 15:30

maxx78 napisał(a):Witam . Pierwszy raz wybieram się do Chorwacji. Po przestudiowaniu forum oraz internetu wybraliśmy z żoną Istrię. Jest to pierwszy wyjazd z dziećmi więc dalej w głąb nie chcielibyśmy się zapuszczać. Mam pytanie do osób które przebywały w w/w miejscowościach bądź okolicy o jakieś ciekawe lokum które mogli by polecić . Chodzi o 4 osoby dorosłe i 4 dzieci w przedziale 6-11 lat. Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś informacje. Nie wiem czy nie za późno ale wszystkie apartamenty czy domki na trivago i booking zajęte chyba że nie znam innych stron z ofertami. Cenowo celuję za pobyt w cenie do 2500 zł za 7 noclegów termin w lipcu Zapytam jeszcze czy lipiec nie jest ryzykowny na wyjazd dla 2 rodzin aby jechać w ciemno. Rok temu byłem tak w Hajduszoboszlo i się udało ale z 2 rodzinami może już być gorzej. Pomożecie ?


W zeszłym roku byłem w Ravni. To bardzo mała i cicha wioska, nam odpowiadało to idealnie, ale nie każdy lubi takie za...pia :lol:
Ale powiem Ci, szacun jak chesz trafić coś w sumie dla 8 osób za 2500 jak zrozumiałem 8O
Ja szukałem tego apartmanu w Ravni z pół roku wcześniej i był moim zdaniem tanio, czyli po około 70 EUR za nocleg dla 4 osób. I w moim odczuciu Istria jest lekko droższa niż druga strona Cro ...

pozdrawiam, Michał
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Vrsar czy Rovinj - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone