Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vrsar czy Rovinj

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kammaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 15.04.2011 11:15

dantopik napisał(a):Witaj! Mialem podobny dylemat i wybralem Vrsar. 100% zadowolenia.
Vrsar masz zlokalizowany idealnie do zwiedzania. codziennie mozesz robic jakies wypady a jak sie nie chce to na miejscu tez jest co podziwiac.
Na Rovinij poswiecilismy prawie caly dzien wyplywajac fajnym stateczkiem pirackim - upatrzony od pierwszego dnia pobytu przez dzieciaki - z portu we Vrsarze (obiadek na statku i winko w cenie wycieczki) pol dnia wolnego w Rovinij i w drodze powrotnej plyniecie przez kanal do Vrsaru.
Jeden dzien Porec, jeden Pula z Vojnac, jeden moze byc Hum itp.
pozostale plusy to: nizsze ceny, wieksza kameralnosc, lepsze plaze w tym miejska - gruby zwir.
jak bedziesz zainteresowany moge przeslac namiary na kwatere gdzie spalismy ok. 70m do portu z tarasu piekny widok na morze. Wlasciciel troche tylko pazerny - Sloweniec i trzeba wczesniej przyklepac cene bo potrafi byc nie słowny

Hmm to może jednak Vrsar. Jeśli możesz to podaj proszę namiary na kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl a jakbyś miał kilka przykładowych zdjęć z Vrsaru to byłoby super :D
makr
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) makr » 08.05.2012 21:02

Wróciłem z Vrsaru, rewelacja, piękne miasto, jestem zauroczony, aż dziw, że milczą o nim przewodniki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
dinek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dinek » 09.05.2012 13:01

Czy możecie podac namiary na kwatery w miejscowości Vrsar i Porec.
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 10.05.2012 09:24

Z trójki: Rovinj - Porec - Vrsar wybrałbym ten ostatni. Wszystkie są przepiękne, ale Vrsar to najspokojniejsza miejscowość z wymienionych. Zależy kto co lubi. Ale jak ktoś wcześniej napisał, którego nie wybierzesz, powinniście być zadowoleni.

Makr - ładne fotki
Ostatnio edytowano 10.05.2012 09:25 przez arek_sosnowiec, łącznie edytowano 1 raz
krystian186
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 27.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian186 » 10.05.2012 09:24

Mieszkając nieopodal na kempingu, odwiedzałem Rovinj regularnie w zeszłym roku późnym wrześniem. W dzień tłoczno. Nie wyobrażam sobie tam mieszkać. A już z pewnością plażować..... wspomniana plaża przy kempingu Porton Biondi jest tuż przy ulicy i dodatkowo jest to zatoka gdzie po drugiej stronie jest port w Rovinj i duży ruch statków więc.....W samym centrum przy Marinie chyba jest plaża ale...czy o taka Chorwację chodzi..... :?:
bahrij
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bahrij » 01.06.2012 14:26

Czy może ktoś podać jakieś namiary na apartmany we Vrsar?
Zapewne ktoś tam był i coś może polecić.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.07.2012 19:57

bahrij napisał(a):Czy może ktoś podać jakieś namiary na apartmany we Vrsar?
Zapewne ktoś tam był i coś może polecić.


Podłączam się do pytania. Rovinj tez może być.
A co polecacie na 5 dniowy wypad w I połowie września? Czy w Vrsar będzie jeszcze wtedy jakieś życie popołudniowo-wieczorne?
:papa:
Franek77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franek77 » 07.08.2012 11:39

Hej, podłącze się do tego wątku, bo jadę do Vrsar w tym tygodniu.
Czy znacie jakieś godne polecenia miejsca gdzie można się zaopatrzyć w oliwę, dobre wino, rakije w tamtej okolicy (Vrsar, Porec, Rovinj)?? Tylko nie chodzi mi o takie typowe stragany gdzie sprzedają pod turystów, tylko jakieś miejsca oddalone do tłumów "dla wtajemniczonych" :D

Czytałem post o wielkim Chorwacie w Rovinij który ma piwniczkę z Rakiją, właśnie o miejsca w tym stylu mi chodzi :)
mogą być w głębi lądu albo oddalone od starówek.

Również chętnie bym się dowiedział o jakiejś godnej polecenia konobie, ale takiej nastawionej na miejscowych z dala od starówek i plaż :)
Aniusia187
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aniusia187 » 19.08.2012 18:49

W Vrsarze byłam w zeszłym roku i czuję niedosyt, bo spedziłam tam tylko wieczór.
Czy wiecie coś o tanich, ale czystych pensjonatach lub kempingach?

Marzy mi się rejs Limskim Kanałem....
Franek77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franek77 » 22.08.2012 22:35

Właśnie wróciłem, z Vrsaru, polecam to miasteczko, mniejsze i spokojniejsze od pobliskich Poreca i Rovnij, dwie super plaże i spokojna kameralna starówka, jakby ktoś potrzebował informacji to proszę pytać
macccxc
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macccxc » 26.08.2012 09:54

Franek77 napisał(a):Właśnie wróciłem, z Vrsaru, polecam to miasteczko, mniejsze i spokojniejsze od pobliskich Poreca i Rovnij, dwie super plaże i spokojna kameralna starówka, jakby ktoś potrzebował informacji to proszę pytać


witam :)
mam prośbę Franek77 o wysłanie na emaila lub przez wiadomość prywatną o namiary na sprzwdzone kwatery w Vrsar,
oraz o wrażenia z pobytu w tej miejscowości, bo zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Vrsar a Rovinj (boję się, że początkiem września będzie jeszcze tłoczno jak w zakopanym na majówkę)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 26.08.2012 10:36

ja bym też się do prośby przyłączył,alex.b@op.pl
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.08.2012 15:08

Franek77 napisał(a):Właśnie wróciłem, z Vrsaru, polecam to miasteczko, mniejsze i spokojniejsze od pobliskich Poreca i Rovnij, dwie super plaże i spokojna kameralna starówka, jakby ktoś potrzebował informacji to proszę pytać


Na Vrsar już się zdecydowałam, a możesz polecić jakąś miejscówkę? Pewnie nie tylko ja bym skorzystała, bo z Vrsaru nie mam praktycznie namiarów na app.
Wprawdzie wybieram się w ciemno, ale wolę coś mieć w rękawie :D
Bedę od 10 września, w okolicy której ulicy zacząć poszukiwania, aby mieć fajną plażę z miejscem do snookrowania z dzieckiem?

Dzięki za pomoc, a może jakaś relacja :?:
dona10
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dona10 » 06.12.2012 20:47

cześć Franek , jeżeli można napisz czy znalazłeś jakieś fajne miejsca gdzie można oliwę i coś mocnieszego lokalnego kupić, wybieramy się na majówkę do vrsar , byłabym wdzięczna , pozdrawiam donata
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
chitua
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 19.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) chitua » 27.12.2012 10:49

Franek77 napisał(a):Właśnie wróciłem, z Vrsaru, polecam to miasteczko, mniejsze i spokojniejsze od pobliskich Poreca i Rovnij, dwie super plaże i spokojna kameralna starówka, jakby ktoś potrzebował informacji to proszę pytać


Cześć, ja też wybrałem Vrsar!
Poproszę o namiary na PW lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Vrsar czy Rovinj - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone