napisał(a) BRACEK » 09.04.2016 22:47
Witam,
Oglądałem sobie Vodice na GoogleErth, są tam 2 palże -w części Blata- po lewej i obok hoteli- po prawej. Zastanawiam się nad częścią Blata-czy to dobry wybór? Czy plaża w tej części jest wyposażona w prysznice, wc, przebieralnie, bar? Jest kilka wolnych kwater w tej części- czy warto?
Proszę o doradzenie.
Pozdrawiam
Bracek