Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice polecam

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agaagata
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 10.08.2011
Vodice polecam

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaagata » 12.02.2012 08:19

Polecam w Vodicach apartament dla max 5 osób.
ponizej podaję namiary na str.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

wszystko w cenie klima, tv, zmywarka, pralka, 2 rowery, internet - 80 euro

pozdrawiam,
Lukce
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.07.2013
4+2 Vodice- Polecam

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lukce » 12.08.2014 17:17

Witam wszystkich,
właśnie wróciłem z udanych wakacji w Cro a dokładniej w Vodicach. Gdyby ktoś poszukiwał dobrego i taniego apartamentu z klimą, zmywarką i bliskością morza mogę z czystym sercem polecić Wam apartman u Branko Vlaić'a. Z tego co wiem, od poniedziałku ma wolne miejsca. My byliśmy 3. gośćmi w apartamencie od czasu jego powstania w lipcu. Kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl właściciel jest anglojęzyczny. w sezonie 90 euro za noc.
bobasbk
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 23.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobasbk » 12.08.2014 18:46

Fakt warunki super ... może troszkę daleko do morza , w 2014 ceny już 100 i 90 euro w sezonie ...
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 12.08.2014 19:42

Widziałem w Vodicach dużą terenówkę na polskich blachach oklejoną adresem tej strony.
Konstancja2008
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.01.2015
poszukuje namiarów na Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konstancja2008 » 11.01.2015 17:34

poszukuje namiaru na lokum dla 5 osobowej rodzinki plus zwierzak w Vodice, Sibenik mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl,
dominikdrabowski
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.04.2015
Re: 4+2 Vodice- Polecam

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikdrabowski » 08.04.2015 18:00

Witam
Jeżeli ma Pan zdjęcia obiektu, powórka itp. to bardzo proszę o przesłanie na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziekuję
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3279
Dołączył(a): 11.12.2007
Re: 4+2 Vodice- Polecam

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 08.04.2015 20:52

Ja też poproszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wiola-Tom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 02.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiola-Tom » 08.04.2015 21:36

Witam wszystkich :papa: :papa: a może znajdą się jakieś namiary dla nas :lol: w Vodice Szukamy apartamentu dla 7-osób+ mały piesek. Zależy nam na trzech sypialniach i dostawce w salonie. Ważna rzecz to internet(wi-fi) jadą z nami chłopcy w wieku 15-lat :lol:
Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiamy
Wiola I Tomek :papa: :papa: :hut:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 09.04.2015 15:13

Obawiam się że będziesz musiał wziąć dwa apartmany, apartamenty z trzema sypialniami trafiają się sporadycznie,choć nie przypominam sobie czy kiedykolwiek taki widziałem.
Wiola-Tom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 02.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiola-Tom » 09.04.2015 16:19

Apartamenty z trzema sypialniami trafiają się może trochę rzadziej. Dlatego jesteśmy przygotowani też na dwa mniejsze. A masz jakieś ciekawe namiary? Nie muszą to być Vodice jesteśmy otwarci na wszystkie kierunki.
Pozdrawiamy Wioletta i Tomek :)
szymon.p
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymon.p » 04.05.2015 18:43

Witam, jestem częstym bywalcem w Vodice. Fajna turystyczna miejscowość, choć w sezonie trochę tłoczno.
Gdyby ktoś miał zapytania odnośnie miejscowości chętnie podpowiem. Mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone