Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice i Dario fajny duet

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 26.07.2010 13:36

Dżolando Krejzolko!!!! :lol: :lol: :lol: Ja nie rozumiem jak to się stało i dopiero dzisiaj się dopisuję pod Twoją cudownie szaloną opowieścią!!! :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:

Przyznam się szczerze - w piątek po północy nad czymś tam pracując, zbłądziłam na forum i akurat Vodice i Dario były "na górze" - myślę sobie: intrygujący tytuł, to czytam :lol: :lol: :lol: No i miałam potem po spaniu - tak się uśmiałam :lol:
Bieg na wycieczkę, ośmiornice, kalmary, tajski masaż i te inne :lol: A Gulietta ma moją koszulkę krajową, biało-czerwoną, w której robiłam furorę w Hiszpanii :D I hasło, żeby w ostatnim dniu pobytu pojechać...gdziekolwiek...

Jola jesteś ŚWIETNA!!! Ogromnie Ci dziękuję - dzięki Tobie mam ze sto zmarszczek więcej :lol:
Idę jeszcze do relacji z Fazany. I już wiem, czemu jej nie przeczytałam. Pisałaś tamtą superową relację w czasie wakacji, a mnie tu nigdy w tym czasie nie było i potem gdzieś mi ginęły w tłumie.
Całusy dla Amazing Team! :D
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 26.07.2010 14:07

W oczekiwaniu na piątkowy wyjazd trafiłam na Twoją relację-czytam i cieszę oczy zdjęciami :)

oj, mamo ten masaż tajski to coś dla mnie :lol:

tylko do owoców morza jakoś nie mogę się przekonać :roll:

Relacja super, pośmiać się można, dzięki! :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 26.07.2010 14:17

Podążając śladem poprzedniczek, też właśnie przeczytałam - kurde nadrabiam zaległości, a mam ich caaałe mnóstwo, ale już nie w tym wątku.
Naśmiałam się :lol: , widać, że niezły z Was crazy amazing team :wink:
Pozdrawiam :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.07.2010 15:33

jolamik napisał(a)::D
fajnie, że się podoba 8) może jeszcze zaległą z tamtego roku zrobię :lol:


Bardzo prosimy :D

Pozdrowienia dla całego teamu :D :D

Piotr
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 28.07.2010 07:55

to proszę o cierpliwość ponieważ:
1. niby robota nie zając nie ucieknie ale jak się to codziennie powtarza to coś jednak zaczyna umykać i bynajmniej nie jest to raczej zając :lol:
2. ponieważ konserwacja pamięci rakiją tudzież karlovacko trwa w ciągu roku ok 2 tyg + to co zwieziemy na ok miesiąc :) muszę dogrzebać sie do starszych zasobów i wydarzeń które miały miejsce w Crkvenicy przy zakupionej we Vrbniku przepysznej figówce 8)
3. Zdjęcia zrzucić muszę na swojego laptopika

ale generalnie obiecuję że uczynię relacje z Crkvenicy a właściwie z Dramalj a zdjęć z Plitvic nie poskąpię 8)
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 29.07.2010 08:12

Dario ma wolny apartament-1 28.08 - 04.09 i apartament-2 od 14.08-22.08
i we wrzesniu sa zniżki 5-10% więc jakby któś chciał poznać bardzo miłego chorwata i potwierdzić nasza opinię :lol: a przy okazji wypoczać bo o to tu chodzi to polecamy :D
misiek662
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiek662 » 29.07.2010 10:41

Witam !!!
Także byłem u Daria w Vodicach (dwa razy) i bardzo gorąco polecam urlop u tego przemiłego gospodarza. Robi najlepsze wino w Dalmacji i orachowice (częstuje tymi pysznościami co wieczór, pychota !!!). Potwierdzam wszystko co tu o nim napisano. Dario ma takie podejście do każdego ze swoich gości. Kolacje z grila w przydomowym ogródku są rewelacyjne - Dario przyrządził nam mule, ryby i goloneczkę w warzywach (aż mi ślinka poleciała). Jest to z pewnością fantastyczne miejsce na urlop i dalego w połowie sierpnia jadę tam ponownie.

Robert.
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 29.07.2010 11:31

a wspominał o Tobie jak z nim rozmawialiśmy :D i wspominał tez o Krzysztofie ale nie pamiętam skąd :?
mile wspominał oczywiście 8)
misiek662
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiek662 » 29.07.2010 12:32

Cieszę się, że Dario o nas wspomina. Jedziemy z Bydgoszczy dużą ekipą w pięć rodzin, część do apartamentów Daria w Vodicach, a reszta do Tribunji do apartamentów Podvrh. Jestem pewien, że będzie to kolejny świetny urlop.
ps. Krzysiek to wielu osobom z tego forum dobrze znany "Pyciak".

pozdrawiam: Robert
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 30.07.2010 07:45

o proszę jakoś nie skojarzyłam a dzięki Krzyśkowi właśnie trafiliśmy do Dario
:D jeszcze trochę i będziemy robić zloty przyjaciół Dario :lol:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 15.08.2010 20:40

ostatnim tchnieniem tegorocznych wakacji... nie spodziewałem się tego zupełnie .... była paczka... z Cro... dostaliśmy świeże crno vino i pyszne karlovacko... i dlatego warto się kumplować na wczasach...bo nawet kiedy się skończą możemy na siebie liczyć ;-)

Oby do przyszłego lata....
my już wiemy u kogo będziemy chcieli je spędzić...
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 17.08.2010 12:01

Takiego smaka mi narobiliście tymi opisami, widokami,żarciem itp., że jestem skłonna poświęcić zaliczkę (trochę szkoda 100 Euro, ale pewnie nie zwrócą) i zamiast 28.09 dotrzeć do Ribaricy, pomknąć dalej do Daria :P

Jakie u niego są ceny?
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 17.08.2010 14:21

CENNIK zdjąłem ze strony Dario... sądzę, że kwoty tu podane są jeszcze do negocjacji... ostatnio już pisał, że da od 5% do 10% upustu... A ponieważ to już chyba ostatni wolny termin... na pewno można coś skubnąć...
Śmiało pisz do Dario.... możesz po Polsku.... zrozumie... a jak nie to po angielsku, też zrozumie ;-)
100 Euro... szkoda faktycznie... Na przyszłość - Dario zwraca kaucje w razie odwołania przyjazdu... jakie to nie polskie ... :lol:

www.dalmacia-apartments.info to jego strona...numer telefonu też tam jest warto zapisać w razie problemów...

----- 01.06.-03.07. --- 04.07.-21.08. --- 22.08.-26.09.
AP.1 (4+3) 60.00 --- 70.00 ---- 55.00

AP.2 (3+2) 40.00 --- 55.00 ---- 40.00
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 17.08.2010 21:56

Dzięki :D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.08.2010 08:21

Rewelacji w tym Dario to nie ma za tą kasę...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Vodice i Dario fajny duet - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone