Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice i Dario fajny duet

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rubio
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rubio » 15.07.2010 17:45

hmmm no naprawdę fajnie 8) a masz może jeszcze zdjęcia innej plaży w Tribunj :?: Chodzi mi o to czy moja 2 letnia córka będzie mogła swobodnie popluskać się w wodzie...a i czy z tych apartamentów faktycznie jest widok na morze.
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 15.07.2010 18:46

spokojnie z dzieciaczkiem można :) w Tribunj sa 2 plaże, jedna betonowa druga dla dzieci bardziej, wrzucałam dzisiaj zdjęcia apartmanów i plaż na http://vodice-tribunj.fotosik.pl podpisane są bo tam sa zdjęcia i z Tribunj i z Vodic

a co do widoku też tam znajdziesz 8)

pozdrav
:D
Rubio
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rubio » 15.07.2010 19:09

Dzięki, przeglądnąłem wszystkie zdjęcia :) Czyli widok taki raczej przez gałęzie :lol: Chyba bardziej podoba mi się ten apartament 2. Powiedz mi jeszcze jak daleko jest z tych apartamentów na tą plaże gdzie mógłbym zabierać córę. Jadę na początku września więc pewnie i ludzi będzie tam mniej...
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 15.07.2010 19:41

Rubio widok na morze jest tylko z apartmanów w Tribunj z apartmanów w Vodicach morza nie widać - no chyba że przeoczyłam bo szczerze przyznaję że na piętrze na balkonie nie byłam :wink:

apartament 2 jest w Vodicach 8) jest naprawde fajny i mimo braku klimy nie jest tam goraco :D jest za to zmywara, mikrofala i duża lodówka :D no i Dario jest w Vodicach :twisted:
Rubio
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rubio » 15.07.2010 19:48

Nie no ja cały czas mówię o Tribunj :lol: Jakoś wydaje mi się że tam jest ładniej :?:
bocian77
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bocian77 » 15.07.2010 22:18

Rubio napisał(a):Dzięki, przeglądnąłem wszystkie zdjęcia :) Czyli widok taki raczej przez gałęzie :lol: Chyba bardziej podoba mi się ten apartament 2. Powiedz mi jeszcze jak daleko jest z tych apartamentów na tą plaże gdzie mógłbym zabierać córę. Jadę na początku września więc pewnie i ludzi będzie tam mniej...

Hej!
Przede wszystkim - dzięki jolamik za relację.
Rubio My jedziemy do Tribunij 30.08 na 2 tyg. - pewnie się spotkamy - i też z córką (3latka). Podobno jest spokojniej niż w Vodicach - i chyba tego nam trzeba.
Pzdr.
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 16.07.2010 07:56

Rubio... Tribunji jest bardzo urokliwe, widziałem tam chyba trzy apartmany... faktycznie widok na morze jest trochę przez drzewa... ale doceni te drzewa każdy, po całodniowym plażowaniu o niczym innym się nie marzy... jak o chłodnym karlovacko na zacienionym tarasie... do morza (najbliżej) schodzi się schodami, możesz pójść przepłynąć się i za 1 minutę być z powrotem na tarasie... do plaży ok 100 metrów, plaża całkiem fajna.
Apartmany Antonio... są już w zupełnym centrum... jak zobaczysz zdjęcia Tribuniji... mała wysepka w centrum... tam są apartmany... faktycznie zupełnie z widokem na piękny port jachtowy i wodę... do najbliższej konoby będzie jakieś 20 metrów...
Jeśli potraktujesz to miejsce jako bazę dla swojego wypoczynku i kąpieli z dzieckiem będzie świetnie... nam się podobały Vodice bo są bardziej imprezowe... chociaż tak na prawdę wieczorami po konobach chodziliśmy może 3 razy... reszta u gospodarza :D
Ewin
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewin » 17.07.2010 08:10

Dodam tylko, że w Vodicach były z nami maluchy ( 3 i 4 lata) , które świetnie się spisały w drodze na plażę, czy w konobach :lol:...ale wybór należy do Ciebie, ponoć w rzeczywiście w Tribunij jest urokliwie
Rubio
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rubio » 17.07.2010 10:01

Chyba się zdecyduje na Tribunij...ostatnio byłem w Breli, więc chciałbym pojechać w jakieś inne miejsce dla porównania.
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 18.07.2010 23:12

już zazdraszczamy :twisted:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 18.07.2010 23:17

bocian77 napisał(a):
Rubio napisał(a):Dzięki, przeglądnąłem wszystkie zdjęcia :) Czyli widok taki raczej przez gałęzie :lol: Chyba bardziej podoba mi się ten apartament 2. Powiedz mi jeszcze jak daleko jest z tych apartamentów na tą plaże gdzie mógłbym zabierać córę. Jadę na początku września więc pewnie i ludzi będzie tam mniej...

Hej!
Przede wszystkim - dzięki jolamik za relację.
Rubio My jedziemy do Tribunij 30.08 na 2 tyg. - pewnie się spotkamy - i też z córką (3latka). Podobno jest spokojniej niż w Vodicach - i chyba tego nam trzeba.
Pzdr.


słuchajcie a moze znajdzie sie dla nas miejsce w bagazniku :lol: urlopu nie mamy za duzo ale jakies L4 sie wykroi 8) chciałabym kiedyś pobyć cały miesiąc albo i dłużej nad Jadranem, zażyć ich dalmatyńskiego podejcia do życia i wiecie nie koniecznie w sezonie :P nie mamy jeszcze statusu cromaniaków ale już takimi jesteśmy :)
art234
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) art234 » 22.07.2010 09:34

Witam - faktycznie wszystko co piszecie to prawda-wróciłem z rodzinką w niedzielę - byliśmy ekipą 11 osób w Tribunj i REWELACJA - jeśli chce się ciszy to Tribunj jest mniejscem wymarzonym - jeśli "imprezownia" i gwar to Vodice - a Dario powinien być okrzyknięty SUPER gospodarzem !

Nie byliśmy nurkować u Marina - choc nas kusiło - ale to zostawiliśmy na następny rok - byliśmy 9 dni - 1 dzień w Splicie 1 w Plitwicach - reszta plaża - warto jechać do Dario do Tribunj lub Vodic - polecam!

- nie rozpisuje sie bo wszystko w pozytywnym świetle opisała już jolamik!
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 23.07.2010 21:16

lubię zadowolonych powracających z Cro :D
uwelbiam takie posty, dzięki temu czuję zapach Dalmacji 8)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 24.07.2010 00:13

Fajnie napisane i pokazane :D
To druga Twoja relacja pochłonięta przeze mnie dzisiaj w całości :D
Wielkie dzięki

Pozdrawiam
Piotr
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 24.07.2010 14:22

:D
fajnie, że się podoba 8) może jeszcze zaległą z tamtego roku zrobię :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Vodice i Dario fajny duet - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone