Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Mira-Ruskamen

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 23.02.2015 20:47

rafalisko30 napisał(a):W lipcu w ubiegłym roku wczasowiczów nie było zbyt wielu i dało się wytrzymać :D . Poza naprawdę fajnymi plażami, wzdłuż których można pospacerować, nic ciekawego tam nie ma, ale jest blisko do Omisa lub do Baski Vody.

Pytam bo interesuje mnie apartman Aqurius położony centralnie nad tym ośrodkiem bezpośrednio za Jadranką. Dostęp do tych plaż jest swobodny, tam w obszarze tego ośrodka?
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 24.02.2015 23:53

Bocian napisał(a):
rafalisko30 napisał(a):W lipcu w ubiegłym roku wczasowiczów nie było zbyt wielu i dało się wytrzymać :D . Poza naprawdę fajnymi plażami, wzdłuż których można pospacerować, nic ciekawego tam nie ma, ale jest blisko do Omisa lub do Baski Vody.

Pytam bo interesuje mnie apartman Aqurius położony centralnie nad tym ośrodkiem bezpośrednio za Jadranką. Dostęp do tych plaż jest swobodny, tam w obszarze tego ośrodka?

Przykro mi, ale nie pomogę. Stacjonowaliśmy ok. 2km od tego ośrodka...
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.02.2015 00:05

Oki, hvala.
cisa2
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 16.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cisa2 » 22.01.2016 14:25

Witam.Może ktoś napisze czy na plaży jest jakiś bar z lodami i napojami?W zeszłym roku byliśmy w Medici i tam był,a w tym roku zastanawiamy się nad Ruskamen.
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 01.02.2017 15:53

Witam.
Czy ktoś poda namiar na apartamenty Mira z tego postu.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 02.02.2017 01:10

Bonuz napisał(a):Witam.
Czy ktoś poda namiar na apartamenty Mira z tego postu.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Poszło na maila Pozdrawiam :papa:
AnnaK
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaK » 12.02.2017 22:34

Witam,
Mam pytanie do osób, które były w apartamencie Mira. Jestem zainteresowana apartamentem C, jedziemy 4 osoby dorosłe i dwoje dzieci. Chodzi mi o wielkość tego apartamentu i tarasu. Czy nie są małe/ciasne. Na zdjęciach np taras wydaje się mały. I jeszcze chodzi o plażę przy tym apartamencie - czy jest betonowa czy raczej żwirowa? Może ma ktoś zdjęcia? Generalnie czytają powyższe posty to wszyscy są zadowoleni. Oglądając zdjęcia na stronie to wygląda to super.
Pozdrawiam
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 12.02.2017 22:48

Byłem tam w app 2+1, standard bardzo dobry, zdjęcia oddają w 100% stan faktyczny, więc bez obaw. Miejscówka jest świetna, jedyne co może przeszkadzać (mnie nie przeszkadzało), to sto kilkadziesiąt, może trochę więcej schodów do plaży. Sama plaża całkiem przyjemna, brak tłumów, żwirek, jakaś betonowa przystań dla łodzi, prywatne leżaki i rower wodny.
AnnaK
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaK » 13.02.2017 17:29

Dzięki za info ale niestety z apartamentu nici. Dostałam zwrotnego maila, że mają wszystkie pokoje zarezerwowane już od połowy czerwca do końca sierpnia. Szkoda bo faktycznie fajny ten apartament . Może w 2018r. się uda :D.
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Villa Mira-Ruskamen - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone