Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Mira-Ruskamen

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiapam
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 06.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiapam » 19.08.2009 16:31

Jeszcze 11 dni i wreszcie upragniony urlop.
A może byś mi coś doradził, gdzie w okolicy warto się "pokręcić"?
A z plaży korzystaliście - tej przy samej Willi, czy gdzieś indziej?
A może jakieś fajne namiary na jakieś sympatyczne kanajpki w okolicy? Generalnie byłoby miło, gdybyś mógł coś podpowiedzieć :))
chinchinka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.07.2011
Mira

Nieprzeczytany postnapisał(a) chinchinka » 30.07.2011 07:51

Dlaczego taki fajny wątek gdzieś się zagubił????/ Czyzby nikt nie odwiedził Willi Mira od 2 lat?

Ja tam sie wybieram za dokladnie 7 dni i juz odliczam:-))))
W ubieglym roku byłam w Ruskamen w Willi Majda - rewelecyjna gospodyni - kobieta z sercem na dłoni i butelką Proszku w dłoni....ktorą nas witała codziennie:-)))))
:wink:
agaagata
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 10.08.2011
Re: Mira

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaagata » 27.08.2011 07:25

chinchinka napisał(a):Dlaczego taki fajny wątek gdzieś się zagubił????/ Czyzby nikt nie odwiedził Willi Mira od 2 lat?

Ja tam sie wybieram za dokladnie 7 dni i juz odliczam:-))))
W ubieglym roku byłam w Ruskamen w Willi Majda - rewelecyjna gospodyni - kobieta z sercem na dłoni i butelką Proszku w dłoni....ktorą nas witała codziennie:-)))))
:wink:


Witam,
Jak było w villi Mira? faktycznie dobrze tak jak to inni opisują? sa leżaki do dyspozycji na plazy? plaża jest prywatna dla tych co wynajmują? sa tłumy na plazy? który apartament mieliście? Ile godz zajęła Wam podróż?
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 16.08.2012 21:58

Odświeżam wątek, jak udał się pobyt? do: agaagata, chinchinka, kasiapam. Dajcie znać dziewczyny. Pozdrav
grzegorz158
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 17.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorz158 » 16.08.2012 22:11

ZytaS napisał(a):Odświeżam wątek, jak udał się pobyt? do: agaagata, chinchinka, kasiapam. Dajcie znać dziewczyny. Pozdrav

No to ja odpowiem :) Ja bylem w Villi Mira w czerwcu wszystko było super :) My mieliśmy ten największy apartament 2 sypialnie + pokoj z aneksem i taras. Kuchnia wyposażona we wszystko co potrzebne do przygotowania posiłków. Piękny widok z tarasu, do plaży trzeba zejść trochę schodów w dół no ale bez tego nie byłoby tych widoków. Jadranka nie przeszkadza w ogóle. Gospodarze bardzo mili :) To tyle jak masz jakies konkretne pytania to pisz :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2012 22:18

Dajcie namiar bo ja po tegorocznych wakacjach już planuję nastepne. Pozdrawiam i dziękuję :papa:
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 16.08.2012 22:41

grzegorz158 napisał(a):
ZytaS napisał(a):Odświeżam wątek, jak udał się pobyt? do: agaagata, chinchinka, kasiapam. Dajcie znać dziewczyny. Pozdrav

No to ja odpowiem :) Ja bylem w Villi Mira w czerwcu wszystko było super :) My mieliśmy ten największy apartament 2 sypialnie + pokoj z aneksem i taras. Kuchnia wyposażona we wszystko co potrzebne do przygotowania posiłków. Piękny widok z tarasu, do plaży trzeba zejść trochę schodów w dół no ale bez tego nie byłoby tych widoków. Jadranka nie przeszkadza w ogóle. Gospodarze bardzo mili :) To tyle jak masz jakies konkretne pytania to pisz :)

Na razie czekam czy jeszcze jest wolne (wczoraj było). Jak wpłacałeś zaliczkę, czytałam, ze są duże opłaty? Czy te schody są bardzo strome, czy jest jakaś poręcz? Czy ten apartament, w którym mieszkałeś to apartament D? Czy tam są tylko 4 apartamenty? Dziękuję serdecznie za informacje.
sewen
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 09.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sewen » 17.08.2012 10:04

Co prawda przez tydzień byłem w apartamencie obok Miry, codziennie widziałem go z tarasu. Mogę potwierdzić, że z zewnątrz wygląda ok, jest czysty i zadbany. Jak dobrze czytam ma 8 apartamentów, trochę sporo, ale ma duży taras do wspólnego grilowania, nie widziałem, żeby był szczególnie zatłoczony. Jest basenik,jak masz dzieci docenisz. Wszystkie zejścia na plażę są dość strome ale mają poręcze i inne zabezpieczenia, o to się nie martw. Willa ma prywatną, dość sporą plażę, na niej leżaki i prywatny rowerek wodny. Minusy to chłodna woda w morzu, bo kilka metrów od brzegu jest baaaardzo głęboko (w masce widziałem tylko wielki błękit). Drugi minus - brak gastronomi, musisz gotować sama, bo moim zdaniem restauracja Letni sen, (kilkaset metrów w stronę Makarskiej) ma ceny mocno zawyżone, nawet podwójnie w stosunku do knajpek np. w Omisiu. No cóż brak konkurencji. Ogólnie miejsce super do kontemplacji: butelka wina, wygodny leżak na tarasie, wspaniałe widoczki, wieczorem stada nietoperzy........ jak ktoś lubi - bajeczka. Polecam.
grzegorz158
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 17.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorz158 » 20.08.2012 22:02

ZytaS napisał(a):
grzegorz158 napisał(a):
ZytaS napisał(a):Odświeżam wątek, jak udał się pobyt? do: agaagata, chinchinka, kasiapam. Dajcie znać dziewczyny. Pozdrav

No to ja odpowiem :) Ja bylem w Villi Mira w czerwcu wszystko było super :) My mieliśmy ten największy apartament 2 sypialnie + pokoj z aneksem i taras. Kuchnia wyposażona we wszystko co potrzebne do przygotowania posiłków. Piękny widok z tarasu, do plaży trzeba zejść trochę schodów w dół no ale bez tego nie byłoby tych widoków. Jadranka nie przeszkadza w ogóle. Gospodarze bardzo mili :) To tyle jak masz jakies konkretne pytania to pisz :)

Na razie czekam czy jeszcze jest wolne (wczoraj było). Jak wpłacałeś zaliczkę, czytałam, ze są duże opłaty? Czy te schody są bardzo strome, czy jest jakaś poręcz? Czy ten apartament, w którym mieszkałeś to apartament D? Czy tam są tylko 4 apartamenty? Dziękuję serdecznie za informacje.


No i jak tam zarezerwowane? :) Niestety nie moglem wcześniej odpisać. Jeśli chodzi o zaliczkę to trochę to kosztuje, ale niektórzy tutaj wysyłają pieniądze poczta i koszty są mniejsze. Schody są strome ale widoki to wynagradzają, jest poręcz. Ja mieszkałem w apartamencie C na samej górze, wszystkich apartamentów jest 8. Pozdrawiam :)
jarmario
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.01.2013
Majda

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarmario » 08.01.2013 11:24

agaagata napisał(a):
chinchinka napisał(a):Dlaczego taki fajny wątek gdzieś się zagubił????/ Czyzby nikt nie odwiedził Willi Mira od 2 lat?

Ja tam sie wybieram za dokladnie 7 dni i juz odliczam:-))))
W ubieglym roku byłam w Ruskamen w Willi Majda - rewelecyjna gospodyni - kobieta z sercem na dłoni i butelką Proszku w dłoni....ktorą nas witała codziennie:-)))))
:wink:


Witam,
Jak było w villi Mira? faktycznie dobrze tak jak to inni opisują? sa leżaki do dyspozycji na plazy? plaża jest prywatna dla tych co wynajmują? sa tłumy na plazy? który apartament mieliście? Ile godz zajęła Wam podróż?



Witam,
Wybieram się w tym roku do Ruskamen do willi Majda
Jeżeli to możliwe to proszę o opinię o tym miejscu.

pozdrawiam
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Re: Majda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 08.01.2013 17:43

jarmario napisał(a):

Witam,
Wybieram się w tym roku do Ruskamen do willi Majda
Jeżeli to możliwe to proszę o opinię o tym miejscu.

pozdrawiam



Witaj Jarmario :)

Znalazłem co prawda wpis z 2006 roku ale zawsze cos. Tak opisywała miejsce "Croatka"

"witaj, w ubieglym roku bylismy z rodzina w ruskamenie w ap. Majda . wrocilismy zachwyceni! apartamenty przepiekne , aneks kuchenny w pełni wyposazony, wlascicielka przynosila nam lod pokruszony zeby napoje lepiej smakowaly:)). jednym slowem, milutko czysciutko i pachnaco:))) no i ten widok z tarasu- bajka!! piekne trukusowe morze i na wprost wyspa Brac, kąpac sie chodzilismy dosłownie na wprost apartamentow, na kamienista plaze , pelna ustronnych miejsc, ale ja w zasadzie caly dzien siedziałam w wodzie, plywalam lub opalałam sie na pontonie lub materacu,moi panowie nurkowali.
teraz troche o ruskamenie- to mala miescina jeden sklep i jedna piekarnia, dwie knajpy ta na wprost supermarketu serwowała doskonale jedzonko_ owoce morza palce lizac!. przez ruskamen przebiega oczywiscie magistrala- nie ukrywam ze początkowo ciezko bylo nam zasnac ale potem sie juz przyzywczailismy:). troche nieprzyjemnie wracalo sie wieczorem z knajpy bo trzeba bylo isc poboczem tej magistrali- no ale jakies minusy musza byc!:)))
Ruskamen to doskonała baza wypadowa do zwiedzania :Omiszu, Splitu, Trogiru,Makarską, Dubrownika i wielu innych malowniczych chorwackich miejsc. gdyby nie to ze nie lubimy spedzac wakacji co roku w tym samym miejscu to z pewnoscia znow pojechalibysmy do tych apartamentow. W tym roku jedziemy nieco na połnoc -na wyspę murter bo planujemy zwiedzic połnocna chorwacje: kornati, wodospady krka, primosten, zadar itd.
pozdrawiam i zycze wspanialych wakacji:)))))))))"


Byłem 3 lata temu niedaleko w Makarskiej. Zwiedziliśmy wtedy Medjugorje , Poćitelj /miasto skalne w Bośni - koniecznie ! w drodze z Medjugorje /, Mostar /miasto cudo - most bajeczny - koniecznie/, Dubrownik /wiadomo/ no i koniecznie Ston z murem "chińskim"

Artur
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 08.01.2013 22:23

Ruskamen?
Serdecznie polecam cisza,spokój,kameralne plaże.
Nikt nie zajmuje sobie miejsca karimatą i kamieniami na następny dzień :wink:
Miły wypoczynek gwarantowany.
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 13.01.2013 13:55

Witam. Bylismy ze znajomymi w 2012 w czerwcu w Ruskamen Lokva Rogoznica piekne miejsce blisko do Omiś 5km, mogę polecić 2 apartamenty jeden 4 osobowy i jeden 2 osobowy kontakt na email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Melanie
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melanie » 05.03.2013 22:59

Witam!
Mogę prosić o namiary?
anutekm
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) anutekm » 26.06.2013 21:23

Witam, w Ruskamenie byłam już 3 razy, w tym roku będzie czwarty ale po raz pierwszy w Villa Mira, widzę same pozytywne opinie o tym miejscu, a Ruskamen polecam wszystkim lubiącym kamieniste plaże :D i spokój. Pozdrawiam wszystkich którzy tak jak ja jadą czwarty raz do CRO :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Villa Mira-Ruskamen - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone