Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Mira-Ruskamen

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 12.02.2014 19:33

Podnoszę temat do góry, bo... będę tam wypoczywał :). Do lipca wprawdzie jeszcze daleko, ale czas szybko zleci, nie mogę się doczekać. Proszę o aktualne info na temat Villi Miry i samego Ruskamen, czy daleko jest do sklepu spożywczego, czy jest tam jakaś pizzeria, restauracja, plaże wiem, że są superowe, blisko do Mimic czy Medici, tam są jeszcze lepsze.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 13.02.2014 14:15

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jest wejście do Villi Mira (ten dom po lewej).
Rozejrzyj się po okolicy.
Miłej wirtualnej przejażdżki życzę.

Pozdrawiam
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 13.02.2014 23:07

Dzięki Rafles. Z tego co widziałem niedaleko jest restauracja i Studenac, myślę, że w zupełności to wystarczy. Zastanawiam się tylko, czy dojdę tam plażą, czy raczej będę musiał zasuwać ruchliwą drogą bez pobocza...
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 13.02.2014 23:35

Dojdziesz.
W stronę kampingu Danijel i kawałeczek za są wyjścia do góry.
Wyjdziesz w okolicach Studenaca
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 14.02.2014 22:19

Super, bardzo dziękuję za rozwianie moich wątpliwości, pozostaje już tylko czekać na wymarzony urlop. Tylko 5 miesięcy...
kaszka1035
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 16.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszka1035 » 02.11.2014 20:42

Witam.
Jakie wrażenia rafalisko30 masz z pobytu w Villa Mira. Mam zamiar wybrać się tam w 2015r. z rodzinką.
Pozdrawiam.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 03.11.2014 18:47

kaszka1035 napisał(a):Witam.
Jakie wrażenia rafalisko30 masz z pobytu w Villa Mira. Mam zamiar wybrać się tam w 2015r. z rodzinką.
Pozdrawiam.


Bardzo pozytywne. Świetny, klimatyzowany apartament z kapitalnym widokiem na morze, taras z grilem, basen (moja córcia uwielbiała się w nim udzielać), przyjemna plaża, bardzo miła właścicielka. Jest trochę schodków do i z plaży, ale moim skromnym zdaniem to żaden problem.
mariusz_orzel
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.01.2015
Villa Mika Ruskamen

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_orzel » 03.02.2015 12:52

[list=]Witam na forum. Przeszukałem posty na temat tytułowego apartamentu ale oprócz tego, że ktoś go polecał i potem znalazł - nie znalazłem więcej informacji. To mój pierwszy wyjazd i po długim poszukiwaniu udało się znaleźć kwaterę blisko morza w średniej cenie ale może ktoś tam był i po krótce opisze pobyt. Dojazd, parkowanie, kontakt z właścicielem, dojście do Morza, opis kwatery itp. Może to są błahe sprawy ale po wpłaceniu zaliczki przeczytałem kilka komentarzy na jednym z portali oferujących kwatery i tak trochę nie wiem czego oczekiwać a kasa już zapłacona. Z tego co wiem, to "demi" tam była ale chyba jako nowy użytkownik nie mogę wysyłać maili do innych.
Z góry dziękuję za pomoc.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Villa Mika Ruskamen

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.02.2015 13:31

mariusz_orzel napisał(a):Witam na forum.

Witaj - jesteś we właściwym wątku, czytaj i pytaj.
johny1412
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) johny1412 » 07.02.2015 02:01

Byłem tam dwa lata temu i szczerze mogę polecić. Przed domem masz parking na kilka miejsc. Na google maps go widać. Pokoje z super widokiem, klimą, kuchnia, lodówka itd. My mieliśmy na 3 osoby i miejsca było jeszcze full. Właścicielka super, nawet ci mikser pożyczy jak przyjdzie chęć na naleśniki. Przy domu jest mały basen. Szczególnie po południu docenisz:) Na plaże kamienisto-żwirową schodzi się po schodzach. Tuż przy nich jest mała prywatna plaża i rowerek wodny. Trochę w lewo trzeba przejść i masz większą plażę. W lipcu można było się spokojnie rozłożyć. W okolicy trochę skałek ale nie spodziewaj się rafy. Rybki, kraby i nawet krewetki. Sklep jest w miarę blisko. Spokojnie się dojdzie tylko przy ruchliwej ulicy. Jakieś 5 min od domu była taka mała piekarenka - chleb, bułki słodkie itd.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 07.02.2015 22:48

Nic dodać, nic ująć, co do tego , co napisał Johnny, no może poza tym, że ta miejscowość to totalne zadupie. Jak masz małe dzieci lub dziecko i nie jesteś nastawiony na imprezowanie, to jest to świetna miejscówka. Trochę schodków trzeba pokonać idąc na plażę, ale to nie jest zbyt uciążliwe. Plaże są naprawdę rewelacyjne i nie zatłoczone, można pospacerować brzegiem morza, wiesz, ja wypoczywam przede wszystkim nad morzem, ruinki i inne zabytki po prostu mnie nie kręcą. Dla mnie to było rewelacyjne miejsce na wypoczynek, a byłem w tym apartamencie w ubiegłym roku
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 07.02.2015 23:10

Dokładnie jak napisał rafalisko.
Cisza i spokój.
Właśnie od Ruskamenu rozpoczęliśmy naszą przygodę z Chorwacją.
Byliśmy po sąsiedzku z Mirą.
Plaże bardzo kameralne,nikt nie zajmuje miejsca karimatą na następny dzień.

Pozdrav.
mariusz_orzel
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_orzel » 08.02.2015 00:49

Trochę się chyba pomyliły posty bo w tej samej miejscowości są i Mira i Mika. Mi chodzi o willa Mika. Chyba nie mają swojego parkingu. Jeżeli chodzi o plaże to są w sąsiedztwie i Wasz opis mi odpowiada. Cisza i spokój i to mi odpowiada choć pewnie wyskoczę wieczorem do Splitu i Omis żeby przy okazji nasycić oko. Może macie jakieś ciekawe propozycje do 100 kilometrów. Albo odsyłacz do postu. Na forum jest tego pewnie dużo ale jest tak rozrośnięte, że nawet przy pomocy wyszukiwarki nie wiem czy się do lata wyrobię.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 23.02.2015 19:24

Czy ktoś był w okolicy tej wioski turystycznej w Ruskamen?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Czy w sezonie jest tam full?
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 23.02.2015 20:35

W lipcu w ubiegłym roku wczasowiczów nie było zbyt wielu i dało się wytrzymać :D . Poza naprawdę fajnymi plażami, wzdłuż których można pospacerować, nic ciekawego tam nie ma, ale jest blisko do Omisa lub do Baski Vody.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Villa Mira-Ruskamen - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone