Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Divna Rogoznica - Stupin Celine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz123456
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.06.2010
Villa Divna Rogoznica - Stupin Celine

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz123456 » 16.06.2010 09:20

Szanowni,
bardzo proszę o jakiekolwiek informacje odnośnie kwatery Villa Divna w Stupin Celine (Rogoznica):
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Może ktoś był? Może ktoś mieszkał obok?
Planuję zarezerwować tam apartament, ale życzą sobie 50% całej kwoty i mam poważne obawy.

Dziękuję za wszelką pomoc.
Łukasz
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 16.06.2010 12:44

relacja j23 ze Stupina: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=16911
Ja równiez polecam mieścinkę, choć jestem nieobiektywny :D - jeżdżę do Stupin od lat jak do rodziny (mam inną miejscówkę, ale Twój apartman znam), miejscowość mega spokojna, ten apartament jest tam na pewno :) (mijałem go nie raz podczas spacerów), przy samej plaży. Wada to jesli chcesz spacerowac do Rogoznicy to spory kawałek. Jełsi masz jakies pływadełko (ponton z śilniczkiem) to miejsce spoko. Plaża przy apartamencie idealna dla małych dzieci. Jak masz konkretne pytania - wal śmiało
lukasz123456
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz123456 » 16.06.2010 15:09

piotrs bardzo Ci dziękuję za pomoc:-) jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia, gdzieś na forum czytałem, że tam jest jakiś zawór, w okolicy którego miesza się woda słona ze słodką, co powoduje oziębienie wody. Spotkałeś się w tej miejscowości z zimną wodą w morzu, albo jakąś zabrudzoną? W sensie inną niż tą, Chorwacką, którą dobrze znamy, ciepłą i bardzo czystą wodą adriatyku.
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 16.06.2010 16:05

to nie zawór tylko źródła mikroskopijnej rzeczki spływające do morza na końcu zatoki.Woda w zatoce z pewnością nie ma przejrzystości otwartego skalistego morza, ale pod względem czystości - zapewniam jest w porządku (duuużo lepiej niż np. w takich Kastelach czy Trogirze). Twój apartament znajduje się u ujścia tej zatoki, nad kolejną większą (trudno to opisać, ale jak spojrzysz na mapę zrozumiesz o co idzie). Więc jeśli idzie o te zimne prądy to Ty ich nie powinieneś odczuć. Z resztą nie zawsze są odczuwalne, tylko przy specyficznych warunkach: przypływie i wietrze od zatoki. Jak będziesz chciał spróbować innego (otwartego)morza to wystarczy odwiedzić plazę w Rogoznicy od srony otwartego morza lub jeszcze lepiej podjechać do Razanja. Ciężko polecić mi dokładną miejscówkę na plaży gdyż jako szczęśliwy posiadacz małej jednostki pływającej ;) (pontonu z silnikiem) wypływam poza zatokę w różne miejsca. Podsumowując, słowami klasyka - będzie Pan zadowolony :)
masiunia39
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) masiunia39 » 01.08.2010 08:48

A mogłabym coś blizej się dowiedzieć o tym apartamencie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :)
aga112
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga112 » 27.08.2013 23:56

Własnie wróciliśmy z Rogoznicy, dokładnie z dzielnicy Stupin Celine.Polecam gorąco to miejsce!Opowiem w skrócie.
Mieliśmy apartament 70m od plaży żwirkowej, dojazd bardzo ławtwy, właścicielka posesji super( mimo że nie potafiła rozmawiać ani po polsku ani po angielsku to i tak rozumieliśmy się:).)Apartament był 4 osobowy,2 sypialnie, kuchnia, łazienka z prysznicem, no i klimatyzacja też była:), mieliśmy własny taras z grilem i parkingiem. Woda w morzu przejżysta, wręcz turkusowa,plaża super- mało ludzi(większość to rodziny z dziećmi) bez problemu znaleźlismy ustronne miejsce na plaży.Polecam osobom ceniącym sobie spokój i chcącym odpocząć od zgiełku.Co do jeżowców to w ciągu dnia było ich zero,wieczorem było ich kilka z tego co widzieliśmy(w ciągu dnia wchodziliśmy do wody bez butów do pływania)Do centrum Rogoznicy spacerkiem jest około 30 min (2,5 km) plażą, do sklepu około 1 km też plażą(nie polecam iść do miasta drogą główną bo jest dość duży ruch)..Co do cen to my zrobiliśmy błąd nie biorąc jedzenia i wody do picia z polski bo ceny tam sa 2 razy wyższe niż u nas( za wode 0,5 litr około 8/9 kun).. Kiedy będziecie chcieli kupić świeże ryby albo owoce morza to na wyspie przy końcu mostu po lewej stronie w godzinach wieczornych około 18/19 sprzedają świeże ryby itp.Jestem zachwycona tym miejscem i wszystkim polecam!! Za rok znów tam jadę:)
aga112
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga112 » 30.10.2013 22:22

barti75 napisz do mnie na maila bo na stronie nie moge odp..
BBigBen
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) BBigBen » 08.05.2014 10:34

aga112 napisał(a):Do centrum Rogoznicy spacerkiem jest około 30 min (2,5 km) plażą, do sklepu około 1 km też plażą(nie polecam iść do miasta drogą główną bo jest dość duży ruch)..


W którym miejscu jest ten sklep? Byłem tam już 2 razy ale zawsze chodziliśmy do małego sklepiku po drugiej stronie głównej drogi.

Mieli tam już jakiś internet? Kiedy my byliśmy (2009 i 2010) jeszcze nie było. Teraz znów się wybieramy (od 10/07) i ciekawi mnie czy coś się poprawiło w tym temacie.

Ja BARDZO polecam miejscówkę. Czyste ładne apartamenty z klimą i tarasem, nad samym morzem. Plaża idealna dla małych dzieci. Fantastyczni właściciele" "Babcia" jest kochaną starszą osobą, która nieba uchyli każdemu. Kilka razy gotowaliśmy wspólnie w letniej kuchni na parterze, a potem wspólnie jedliśmy kolację. "Dziadek" przyniósł swoje wino, ja naszą Żubrówkę i ... :) Jak się pogada z mężem Divny to przewiezie małą motorówką. On zresztą pracuje w piekarni więc można się dogadać żeby przynosił świeże pieczywo:)
2 minusy (dla mnie nieistotne ale dla kogoś może to być ważne):
- brak miejsc na wydawanie kasy w bliskiej okolicy. Nie ma knajp, lodów, gofrów itp. Widziałem jedną budkę na plaży po drugiej stronie zatoczki portowej ale we wrześniu była już zamknięta. Dla nas to był plus - mniej kasy wydaliśmy, a jak chcieliśmy lody to jechaliśmy do Rogoznicy.
- wzgórze po drugiej stronie zatoczki mocno zasłania widok choć jest na tyle daleko, że nie przytłacza.

Polecam też oliwę od właścicieli - najlepsza jaką kiedykolwiek jadłem. Wino jest "średniawe". U sąsiadów można kupić lepsze.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Villa Divna Rogoznica - Stupin Celine
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone