Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vila Nela , Pan Klementino Covic, Tucepi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piotrekole
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.07.2009
Vila Nela , Pan Klementino Covic, Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrekole » 02.07.2009 15:22

Hej,

pierwszy raz jadę do Chorwacji i chciałbym Was zapytać czy byliście kiedyś u tego Pana:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Klementino Covic
Ekonomija 2
HR-21325 Tucepi

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie zarówno na temat pensjonatu jak i samego miasta Tucepi (co tam się ciekawego znajduje, co zobaczyć itd).

Pozdrawiam serdecznie
Piotrekole
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 02.07.2009 16:00

Piotrekole napisał(a):Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie zarówno na temat pensjonatu jak i samego miasta Tucepi (co tam się ciekawego znajduje, co zobaczyć itd).


Co do opisu samej mieścinki to proponuje użyć wyszukiwarki :wink: , na forum jest mnóstwo wątków o Tucepi i okolicach :D
bene
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bene » 03.02.2010 19:46

Witam
Mam pytanie czy dotarłes do tego miejsca i czy polecasz bo też się tam wybieram w te wakacje

pozdrawiam


Piotrekole napisał(a):Hej,

pierwszy raz jadę do Chorwacji i chciałbym Was zapytać czy byliście kiedyś u tego Pana:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Klementino Covic
Ekonomija 2
HR-21325 Tucepi

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie zarówno na temat pensjonatu jak i samego miasta Tucepi (co tam się ciekawego znajduje, co zobaczyć itd).

Pozdrawiam serdecznie
Piotrekole
bene
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bene » 11.03.2010 10:22

Witam odpiszę sam sobie. Jesli kiedyś komuś wpadło by do głowy jechać do tego człowieka to odradzam. Zgłosiłem się do niego ze potrzbuję 3 apartamentów. Powiedział że ma wszystkie wolne i wybierajcie co chcecie ( oczywiscie w moim terminie ) Po dokonaniu wyboru i przejsciu do ustalenia ceny okazało się ze z wybranych apartamentów jeden jednak jest zajęty od 10 dni o czym zapomniał powiedzieć !!! Później było już tylko lepiej tzn zgodziłem się na zamianę apartamentu zajętego na wolny i napisałem mu że chcę rezerwować. Wiec on na to że mi tego samego dnia odpisze z nr konta na który przesłać zaliczkę. Po tyg napisałem do niego że nie dostałem od niego wiadomości. Pan zaczoł coś ściemniać ze moze jednak apartament zajęty okaże się wolny. Wiec juz nie pisałem tylko zadzwoniłem i powiedziałem że mi to ryba który apartament z tych dwóch będzie wolny bo oba mi pasują i NIECH ŚLE NR KONTA. Pan powiedział ze dzis prześle ... To dziś było ponad miesiąc temu a konta nie mam. Kończąć gdzie indziej zarezerwowałem juz miejsce po 3 mailach.
Generalnie Pan Klementino jest całkiem niepoważnym człowiekiem i radzę nie mieć z nim nic wspólnego.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 11.03.2010 10:36

I bardzo dobrze Chłopie :!: , masz szczęście przeciez ta willa leży przy samej jadrance - masakra :evil: .

Takie lokalizacje to się rezerwuje na samym końcu jak już nic nie można znalezc wolnego 8)
Skorpion1971
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2010
Vila Nela Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skorpion1971 » 13.05.2010 21:29

Ja już tam zarezerwowałem a teraz czytam negatyną opinie o tym Panu Klementino Może jeszcze ktoś był u tego Pana i może coś napisać o panu Klementino i jego Vili.Bardzo prosze o opinie
loyd
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) loyd » 23.01.2011 21:13

Przyłączam się do prośby - był tam ktoś ?

Jestem zainteresowany pobytem w "willi nela"....
Piotrekole
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrekole » 25.01.2011 06:40

Byłem. Masakra. Dom przy BARDZO BARDZO ruchliwej trasie. Do plaży trzeba iśc jakims kanałem. Nie polecam. Zdecydowanie wręcz odradzam. Samo Tucepi całkiem ładne, ale żeby mnie miało urzec, to nie... Na przyszłośc już wolałbym wybrać Makarską - przynajmniej coś się tam dzieje.

Pozdrawiam
Piotrekole
ciastko72
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ciastko72 » 18.02.2013 19:21

Byłem u tego gościa w 2012 roku w drugiej połowie czerwca . Płaciliśmy za 5 osób 50 E w tym klima. Apartament składał się z 2 sypialni , kuchni, dwóch toalet w tym jedna z prysznicem. Dom przy ruchliwej jadrance ale nam hałas nie przeszkadzał . Przejście pod ulicą jest moim zdaniem zaletą i to sporą - z trójką dzieci nie ma bezpieczniejszego sposobu na dojście do plaży - jakieś 350m. Rzeczywiście właściciel trochę bucowaty na szczęście nie mieliśmy za wiele okazji do spotkań - żona się wszystkim zajmuje i jest całkiem spoko.
tak więc myślę, że można tam spokojnie jechać.
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 18.02.2013 21:56

ciastko72 napisał(a):Byłem u tego gościa w 2012 roku w drugiej połowie czerwca. Rzeczywiście właściciel trochę bucowaty na szczęście nie mieliśmy za wiele okazji do spotkań - żona się wszystkim zajmuje i jest całkiem spoko.
tak więc myślę, że można tam spokojnie jechać.

Jest tylu właścicieli miłych i pomocnych w sytuacjach "podbramkowych",
więc nie warto jechać do Chorwacji i kwaterować u "bucowatego" :)
Tomek323
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek323 » 01.04.2018 11:36

Witam, czy może ktos był ostatnio w Vila Nela, czy coś się zmieniło? Vila wydaje się być miła dla oka i ceny są OK.
smiecho78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) smiecho78 » 10.04.2018 20:09

w NELI jest bardzo super ,w tym roku znowu się wybieram do neli i polecam z całego serca
smiecho78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) smiecho78 » 10.04.2018 20:15

pobyt z mojego pobytu można zobaczyć na you tube urzytkownik smiecho78 lub Tomasz Szulik

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Vila Nela , Pan Klementino Covic, Tucepi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone