Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Tydzień poślubny" w północnej / środkowej Chorwacji

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
worldwar
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 22.07.2013
"Tydzień poślubny" w północnej / środkowej Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) worldwar » 13.06.2016 11:21

Witam

W CRO byłem raz, 3 lata temu w miejscowości Rogoźnica (kilka dni plażowania, z 2 dni objazdówki - wodospady, Jeziora Plitwickie). Jesteśmy tydzień po ślubie i planujemy z żoną ok. 05.08 na 7 dni zawitać do Chorwacji ponownie. Jesteśmy z Wrocławia i celujemy raczej w północną (ewentualnie środkową) Chorwację (jedziemy autem, mamy tylko tydzień). Możecie polecić kilka ciekawych miejsc w których będziemy mogli spędzić kilka spokojnych, relaksujących dni ? Forum przejrzałem z grubsza i ile miejsc, tyle opinii - a nam chodzi o to by odpocząć od pracy w niedużej, malowniczej i spokojnej mieścinie na pięknej plaży nad brzegiem Adriatyku :hut:
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 13.06.2016 11:28

Mam namiary na ciche Marusici, w terminie 06/08/ do 12/08/ cena apart. 2+2 50€, jeżęli byłbyś zainteresowany pisz na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 13.06.2016 12:48

http://www.pakostane.hr/hr/media/webcam

Poczytaj o tej mieścinie na forum. Pełno miejsc do zwiedzania w pobliżu. Kornati, Krka, Zadar, Sibenik, Trogir.
worldwar
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) worldwar » 15.06.2016 01:37

Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale zarezerwowałem kwaterę na wyspie KRK w miejscowości Vrbnik. Mogę jeszcze odwołać, ale wygląda na to, że będzie tam dobrze :D
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 15.06.2016 09:29

worldwar bardzo dobrze zrobiłeś :) Wyspa Krk jest romantyczna i blisko Polski, więc w sam raz na tydzień. Szczęścia i miłości na nowej drodze życia!
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 15.06.2016 09:38

Vrbnik jest bardzo malowniczym miasteczkiem :-) powodzenia! :papa:
worldwar
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) worldwar » 15.06.2016 09:42

Dziękuję. Generalnie jedziemy na 7 nocy. W Vrbniku zabukowałem 4 noce, na 3 kolejne pojedziemy do innej miejscowości, może gdzieś na Istrię. A może z 200 km na południe. Chciałbym też dodać, że podejmowanie decyzji na podstawie opinii z forum jest praktycznie niemożliwe bo o KAŻDEJ miejscowości same superlatywy :D Zajrzałem na booking, użyłem kilku filtrów, zawęziłem przedział cenowy i dopiero miejscowości które pokazały się tam zacząłem sprawdzać. O Vrbniku również jest tu sporo dobrego - raz się żyje.
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 15.06.2016 09:53

Istria- jeszcze piękniejsza! A bardziej na południe- polecam. ..Pag! !!!! Najpiękniejsze plaże!!!! ;-)
worldwar
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) worldwar » 15.06.2016 18:12

Spędzimy te 4 noce w Vrbniku, trochę na miejscu, trochę zwiedzając wyspę KRK, trochę plażując a później chyba pojedziemy na 3 dni totalnego plażingu np. na Pag albo w okolice Zadaru.
Sądzicie, że nie będzie problemu ze złapaniem noclegu dla 2 osób na 3 noce w tym okresie ? (09-12.08) ?
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 15.06.2016 19:50

Nie jest to jeszcze szczyt sezonu, ale na Pagu w Pagu -okolice sv. Marko, Bošana- najpiękniejsze dzikie plaże może byc problem. Jak chcecie na priv mogę podesłać namiar na fajną miejscowe, ale wiem ze niezle mają już obłożenie. ... ;-)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 15.06.2016 19:54

chociaż tak sobie myślę, że jak na 2-3dni to warto w samym Pagu a na dziekie plaże warto pojechać...w miasteczku raczej powinno się coś znaleźć. Tez jest bardzo klimatyczne :papa:
worldwar
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) worldwar » 16.06.2016 20:51

Dostałem info z bookingu, że jest jakiś problem z rezerwacją i potwierdzą mi ją jutro. Jeżeli się nie uda to warto szukać na wyspie Pag ? Wymagania mamy jak wszyscy - piękne plaże i w miarę możliwości dobra baza wypadowa do innych pięknych miejsc.
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 22.06.2016 00:06

worldwar napisał(a):Dostałem info z bookingu, że jest jakiś problem z rezerwacją i potwierdzą mi ją jutro. Jeżeli się nie uda to warto szukać na wyspie Pag ? Wymagania mamy jak wszyscy - piękne plaże i w miarę możliwości dobra baza wypadowa do innych pięknych miejsc.


jak dla mnie- warto bez dwóch zdań. plaże marzenie, baza wypadowa całkiem fajna. blisko choćby do Zadaru, Ninu. na samym Pagu must see gaj oliwny- robi wrażenie. To tak z "bliżu". Wszystko zależy od tego, ile chcecie zobaczyć i jak bardzo się oddalić...Plusem jest to, że wjazd na Pag mostem jest free, więc można się przemieszczać.
nieśmiało zapytam- dostaliście ode mnie wiadomość? :oczko_usmiech:
worldwar
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) worldwar » 24.06.2016 14:26

Niestety nasza rezerwacja została odwołana. Widocznie właścicielowi nie pasuje, że chcieliśmy tylko na 4 noce - później planowaliśmy pojechać gdzieś dalej.

Macie może jakieś ciekawe propozycje "apartamentów" w sensownej cenie w terminie 05.08 - 12.08 ? Szukam na wyspie Pag, choć nie ukrywam, że przydałoby się coś bliżej.

A może po prostu jechać w ciemno i szukać na miejscu ? Jest sens ? Mój poprzedni wypad do CRO właśnie był w ciemno i chyba z 5h szukaliśmy noclegu pytając się każdego napotkanego miejscowego.
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 25.06.2016 13:51

Jesli nie szukacie wrazen polecam Bibinje niedaleko Zadaru. Tam zawsze sie cos znajdzie i na Pag mozna podjechac. Mam sprawdzony namiar 50 m od plazy.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
"Tydzień poślubny" w północnej / środkowej Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone