Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Turecki szlak AD 2009

Największym miastem Turcji jest Stambuł - miasto o dużej wadze historycznej (niegdyś znany był pod innymi nazwami: Bizancjum i Konstantynopol). Ciekawostką jest, że w Stambule zmarł Adam Mickiewicz – wybitny polski poeta epoki romantyzmu. W jego niegdysiejszym domu mieści się dziś Muzeum Adama Mieckiewicza, gdzie znajduje się ekspozycja poświęcona pamięci artysty. Turcja jest jednym z niewielu państw na świecie, które są całkowicie samowystarczalne pod względem produkowanej żywności.
kamzio
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Plovdiw

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamzio » 22.08.2010 09:25

Piotrek_B napisał(a):
kamzio napisał(a):Mam pytanie Piotrze. Z jakiego programu korzystałeś do tej wizualizacji trasy?

www.viamichelin.pl - jak dla mnie THE BEST. W tym roku planowałem trasę w Izraelu i też strzał w dychę, zero przeklamań, perfekcyjne wyliczenie poszczególnych odcinków.

Piotrze, chyba się nie zrozumieliśmy - nie prosiłem o program do planowania trasy, tylko program albo linka do strony posiadającej mapę, którą wkleiłeś w kilku poprzednich postach tego wątku. Zaznaczałeś na niej dokładną trasę, np. w swoim pierwszym poście.
Użytkownik usunięty
Re: Plovdiw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.08.2010 10:12

kamzio napisał(a):[tylko program albo linka do strony posiadającej mapę, którą wkleiłeś w kilku poprzednich postach tego wątku. Zaznaczałeś na niej dokładną trasę, np. w swoim pierwszym poście.

aaaaaa to o to Ci chodzi :lol:
Program (a raczej wersja, którą posiadam) stary jak świat, kiedyś był super bo innych nie było na rynku (mam go jeszcze z czasów jak o internecie mogłeś dowiedzieć się tylko z filmów S-F) - dziś nadaje się tylko do poglądowego opisywania trasy i to tak mniej, więcej.
Mowa o MicrosoftAuroRoute.
TU możesz sobie ściągnąć 60-cio dniowego triala.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 24.08.2010 20:17

No to zaryzykuję ponownie - ciekawe, czy tym razem też mnie zignorujesz :wink: :lol:

.... no bo tak nic... żadnych nawet zdjęć z Tureckiego szlaku 2010???????

pozdrawiam
:D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2010 20:25

Tymona napisał(a):No to zaryzykuję ponownie - ciekawe, czy tym razem też mnie zignorujesz :wink: :lol:

Pani Kierowniczko, nawet w myślach bym nie śmiał Panią ignorować :wink:
Tymona napisał(a):.... no bo tak nic... żadnych nawet zdjęć z Tureckiego szlaku 2010???????

No pewnie, że nie będzie ŻADNYCH ZDJĘĆ z Tureckiego szlaku 2010. Powód prosty - nie byłem w tym roku w Turcji tylko w:

Obrazek
A co do relacji tegorocznej to nie wiem jak to powiedzieć ale.......póki co z różnych powodów jakoś przeszła mi ochota na pisanie relacji :?

Ale pomoca służę jakby kto pytał i jak zawsze serdecznie pozdrawiam :papa:
Ostatnio edytowano 01.10.2010 22:29 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 24.08.2010 20:34

Póki co... Więc jakaś szansa :idea: jest i mam nadzieję, że Ci się odmieni i jednak co nieco poczytamy i pooglądamy 8)
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 24.08.2010 20:47

Piotrek_B napisał(a):No pewnie, że nie będzie ŻADNYCH ZDJĘĆ z Tureckiego szlaku 2010. Powód prosty - nie byłem w tym roku w Turcji tylko :
Ja to jednak bląąądynka jestem :lol: :lol: :lol:
Ale muszę przyznać, że to jest okrutne - takie ładne złote dachy pokazywać, z taką ładną niebieską ścianą.... i potem napisać, że nici z tego :wink:

Ale my tu z Danusią będziemy lobbować :D :D :D

Może ktoś jeszcze się do nas przyłączy ? :D

W razie jakby co - czekamy:D


trochę ci się nie dziwię
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 24.08.2010 20:55

Można by go tak umiejętnie na spytki wziąć.

Na przykład: a samolot gdzie lądował? O której, a o której wyleciałeś ...
A co podawali na pokładzie? :wink:

Nawet się nie obejrzy, jak z niego wyciągniemy wszystko ... :D

Ja już, nie chwaląc się, trochę wiem ... :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2010 20:58

weldon napisał(a):Na przykład: a samolot gdzie lądował? O której, a o której wyleciałeś ...

23.55 Ryga - 4.30 Tel Aviv Ben Gurion Airport
weldon napisał(a):A co podawali na pokładzie? :wink:

Nie wiem - spałem bo to rejs nocny był. Ale zanim zasnąłem to podawali kocyki i poduszki :lol: :lol: :lol:
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 24.08.2010 22:02

Zamęczymy Cię pytaniamy i tak Piotrku :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 24.08.2010 22:35

[quote="Piotrek_B"][/quote]
Ryga? A to nie jest czasem na Łotwie?

Toż przejechać na północ, to gorzej, niż byś od razu na dół leciał :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2010 07:45

carnivalka napisał(a):Zamęczymy Cię pytaniamy i tak Piotrku :)

Kto pyta ie błądzi ;-) :-)
Odpowiem na wszystkie pytania - jestem przyzwyczajony do przesłuchań, pewna przesympatyczna Pani z Mosadu lub SzinBet również przy wylocie o wszystko mnie wypytywała i zagadnięty odpowiadałem jak na spowiedzi ;-)
weldon napisał(a): A to nie jest czasem na Łotwie?

Toż przejechać na północ, to gorzej, niż byś od razu na dół leciał :lol:

Weldon przecież to po drodze :-)
Ale przed Rygą był jeszcze Berlin-Tegel ;-)
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 25.08.2010 14:36

No to początek już mamy :lol: To ja za Ciebie zacznę :wink: :lol: Ale tylko zacznę !!!

...a było to tak - pod koniec lipca... tak około trzydziestego wyruszyliśmy na letni szlak wakacyjny. Skład ekipy ten sam - czyli trzy moje dzielne Kobiety i ja. Z Rzeszowa... hm... teleportowaliśmy :idea: się do Berlina na lotnisko, dzięki czemu po jakimś czasie znaleźliśmy się na kolejnym lotnisku - tym razem w Rydze. No i właśnie w tej Rydze znowu do samolotu wsiedliśmy i po kilku godzinach lotu - w środku nocy, kiedy to normalni ludzie jeszcze słodko śpią :lol: - dotarliśmy do celu - Tel Aviv przywitał nas słońcem :mrgreen:

Pojechaliśmy do hotelu - widać go na zdjęciu - to ten duży niebieski ze złotym dachem:
Obrazek

A potem to na plażę pojechaliśmy - a że zimno było, to kostiumy kąpielowe musiał zastąpić stój bardziej odpowiedni do warunków atmosferycznych:
Obrazek

A potem to nam się pić zachciało - ale się okazało, że w całym Tel Avivie wody nie ma (chyba jakaś awaria - czy cuś). Na szczęście nieopodal było takie źródełko:
Obrazek
...
...
...
...


:wink: :wink: :wink: :wink:
No to czekamy na cedeen :mrgreen:
Ostatnio edytowano 28.08.2010 20:52 przez Tymona, łącznie edytowano 1 raz
jacky z DG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 959
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky z DG » 25.08.2010 15:16


to już raczej należało założyć Piotrusiowi nowy wątek z adekwatnym tytułem...
zostawmy Turcję "Turkom"...
wbrew pozorom sporo starej wiary czeka na reportaż...

:lol: :lol: :lol:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 25.08.2010 15:19

Piotrek_B napisał(a):Weldon przecież to po drodze :-)

Normalne, że po drodze ...

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2010 18:57

Tymona napisał(a):No to początek już mamy :lol: To ja za Ciebie zacznę :wink: :lol: Ale tylko zacznę !!!

Pani Kierowniczko, normalnie mnie Pani rozwalila ta relacją za mnie pisaną :lol:
Literacki cro_NOBEL się należy jak nic.
Umówmy sie tak - niech sie na forum lekko uspokoi. I może na jesieni (poźnej) mnie najdzie bo teraz jak sobie poczytam niektóre teksty to post factum już mi ochota na pisanie przechodzi :twisted:
Tymona napisał(a):A potem to na plażę pojechaliśmy - a że zimno było, to kostiumy kąpielowe musiał zastąpić stój bardziej odpowiedni do warunków atmosferycznych:
Obrazek

A ten opis i fotka mnie rozbawiły na amen :lool:
Skończę w takim razie ten jeden opis - jak to zobaczyłem to na myśl mi przyszły kultowe cytaty :lol:

Czyli.......
Na początku pasuje sie przedstawić:
"Panowie pozwolą, że sie przedstawię: Zdzisław Dyrman, zasadniczo"

Na zdjęciu wklejonym przez Tymonę - od prawej: moje córki a po lewej w pozycji pół leżącej: "Moja żona, Zoffffija" :lool:

weldon napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):Weldon przecież to po drodze :-)

Normalne, że po drodze ...

Piotruś no jak nie jak tak :lol:
Połączenie do Tel Avivu miałem idealne :mrgreen:

A teraz już sobie idę :lol:
Obrazek

Pozdavki :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turcja - Türkiye


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Turecki szlak AD 2009 - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone