Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Trzecie koty..."-Powrót na Pag

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 02.09.2010 19:37

Odrabianie zaległości forumowych ma jednak swoją dobrą stronę - czyta się relację w całości icon_cool.gif
Szczególnie dobre jest to wtedy , gdy jest ona bardzo wciągająca i upiększona wspaniałymi zdjęciami


a jak zebrać potem tyle miłych słów na raz :D


helen cudna relacja icon_exclaim.gif
piękne zdjęcia, a jakieee widooki icon_exclaim.gif śliczne osiołki i uroczy królik icon_hearts.gif icon_hearts.gif icon_hearts.gif
Pag znam tylko z Waszych relacji Pagobylcy icon_wink.gif i kusi, kusi icon_lol.gif - jest taki inny...
Dzięki helen icon_biggrin.gif


Ja również dziękuję :) , teraz gdy nie mam już czasu na forum i internet miło widzieć, że ktoś zagląda.
Pozdrawiam gorąco, a za Pagiem tęsknimy bardzo.
wimija3
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wimija3 » 17.01.2011 16:01

Podnoszę relację ,bo była moja inspiracją do wyjazdu na ten rok :D
Mam tylko nadzieję ,że starczy nam czasu,żeby zobaczyć chociaż kilka opisanych tutaj miejsc (plaż) :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.01.2011 16:18

helen napisał(a):Zostało jeszcze jedno miejsce, które mieliśmy zaznaczone kółeczkiem na naszej mapce wyspy. Miejsce to polecała nam też nasza Marija, jako spokojne i dobre na plażowanie z dala od ludzi.

Košljun

Nasz ostatni punkt programu; droga do niego wiedzie jak na koniec świata, mało kto z turystów odwiedzających wyspę tu się zapędza. To mała osada, ale ma jakiś niesamowity klimat, tu stoją remontowane kutry rybackie, pachnie od nich farbą, a wiatr od morza przy dzisiejszej aurze pozwala poczuć zapach Adriatyku, ryb i sól na twarzy...



"Namierzam" tę miejscowość w tym roku dosyć konkretnie,więc jeśli możesz coś więcej o tym miejscu powiedzieć- będę wdzięczny. 8)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 17.01.2011 20:02

wimija3 witaj :)

Anakin, hmmm... byliśmy tam krótko i w dodatku przy niezbyt sprzyjającej pogodzie. Nie mogę powiedzieć zbyt wiele, poza tym co już napisałam w relacji. Nie wiem jak tam wygląda sytuacja np. ze sklepem, bankomatem... itp. Panował niesamowity spokój, odniosłam wrażenie, że to taki adres dla ludzi, którzy od lat jeżdżą w to miejsce, własnie ze względu na ten spokój. Samochody parkujące przy domach w pierwszej linii od morza miały głównie niemieckie rejestracje. Nie zauważyłam tam stoisk z matami, butami, pontonami i całą resztą. Klimat taki raczej bardziej rybacki niż "międzyzdrojowy". Ale to tylko takie moje odczucia, mogą być mylące.
Nam przypadł do gustu z zewnątrz dom, przed którym rosły trzy dorodne palmy, jakoś tak centralnie położony przy samym morzu. Nie mam niestety namiarów.
Aaa i jeszcze jedno, ludzie zerkali na nas jak na przybyszy z innej planety, chyba dokładnie wiedzieli, że my "z zewnątrz". I tu znowu wrażenie, że tam wszyscy się znają i wiedzą, kto u kogo mieszka itp.

Pozdrawiam
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.01.2011 20:48

helen napisał(a): Samochody parkujące przy domach w pierwszej linii od morza miały głównie niemieckie rejestracje.

Obrazek

Dzięki za informacje......
Wszystko z tego co mówisz mi się podoba ,oprócz.................... :wink:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 04.03.2011 00:37

helen
W ciągu kilku dni "zrobiłem" wszystkie trzy relacje.

Ciekawe ile jeszcze takich perełek znajduje się w archiwum.

Muszę częściej zaglądać do działu z relacjami.

Pozdrawiam.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 04.03.2011 19:00

kaszubskiexpress napisał(a):helen
W ciągu kilku dni "zrobiłem" wszystkie trzy relacje.

Ciekawe ile jeszcze takich perełek znajduje się w archiwum.

Muszę częściej zaglądać do działu z relacjami.

Pozdrawiam.


Miło mi, ja juz nic więcej w zanadrzu nie mam... czas pokaże dokąd nas poniesie w te wakacje. A w archiwum są różne skarby, sama czasem tam kopię i czytam hurtem.
werka075
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) werka075 » 05.03.2011 01:52

Super relacja milo było poczytać [ach ten Pag]
jogi66
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi66 » 01.04.2011 21:23

Jeszcze nie pojechałem i nie widziałem na własne oczy a już jestem zauroczony.Mam rezerwację w Pagu w apartamęcie od 25.06 do 09.07.11.Może po powrocie pokaże wam moje zdjęcia z miejsc w których wy nie dotarliście :D Pozdrawiam wszystkich cromaniaków no bo jestem tu najmłodszy. :D
jogi66
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi66 » 01.04.2011 21:25

PS:Może już takich miejsc niema i nie pokaże zdjęć.Ale jestem dobrej myśli :papa:
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 02.04.2011 16:06

Witaj helen powiem Ci tak późno tu trafiłem ale teraz już wiem gdzie pojade za rok bo w tym jadę na Ciovo
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 03.04.2011 19:36

jogi66 napisał(a):PS:Może już takich miejsc niema i nie pokaże zdjęć.Ale jestem dobrej myśli :papa:


Są, są... np na sv. Vida się wdrap, tam nas nie było... i w kilku innych zakątkach również.
alfa11
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 29.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alfa11 » 29.04.2011 13:33

EEEEEKSTRA!!!!!!

Zdjęcia po prostu boskie, chociaż i tak uważam że Pag jest lepszy na żywo jak na zdjęciach . I ten wszechobecny zapach koperku.....
Jeśli mogę polecić jakąś porę na odwiedzenie tej wyspy to koniec sierpnia- koło 25 wyjeżdrzają Włosi i robi się naprawdę pusto .
Zatem do widzenia na Pagu !!!!
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 29.04.2011 18:06

:) Miło mi, cieszę się, że się podobało. Zapach koperku mówisz... hmmm... może faktycznie. My tęsknimy strasznie, ale w tym roku chyba będzie bez Chorwacji, bez Pagu... znowu choroba w rodzinie uniemożliwia planowanie czegokolwiek.... ale cień nadziei się wciąż tli. Na Pag wrócimy na bank w przyszłym roku, a co w tym?... albo coś spontanicznego, albo Polska, albo nic... .
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 10.05.2011 07:30

Pozdrowienia Helen i powrotu do zdrowia dla chorej osoby :D Ja w tym roku środkowa Dalmacja, ale na Pag wrócę :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
"Trzecie koty..."-Powrót na Pag - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone