Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonusy;)

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
marcinbb
Croentuzjasta
Posty: 301
Dołączył(a): 08.10.2012
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinbb » 09.05.2013 08:38

Widzę że w tym roku to chyba ja będę pierwszy przecierał szlak do Włoch. Wyjazd już 5 Lipca czyli za 57 dni ;)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 09.05.2013 09:19

marcinbb napisał(a):Widzę że w tym roku to chyba ja będę pierwszy przecierał szlak do Włoch. Wyjazd już 5 Lipca czyli za 57 dni ;)


Żarujesz :mrgreen: ,
ja już wróciłam :wink: .
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 09.05.2013 09:52

alfa1968 napisał(a):Tony toż ja mam 2 szuflady map a przewodników z 3 półki . Rodzina nie musi się martwić co mi kupić na prezent - zawsze jest to przewodnik.
Przez całą relację nie przebrnęłam lecz przeleciałam z braku czasu ale w wolnej chwili muszę się w nią wgłębić :D
No jak podoba się camp ? Cisza, spokój nawet samochodem nie można jeździć w czasie sjesty , ładna plaża , no i strona campu w j.polskim :papa:


Heheh
A masz mega wielki atlas w formie książkowej ADAC Europa? (to lektura obowiązkowa dla tygrysków) :) :oczko_usmiech:
Ponad 1000 stron, jest na zdjęciu w którymś momencie relacji :)

Camp jest super, to faktycznie ten w Sirolo, który kiedyś oglądałem, może kiedyś się przyda :)

8) :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 09.05.2013 09:53

mysza73 napisał(a):
marcinbb napisał(a):Widzę że w tym roku to chyba ja będę pierwszy przecierał szlak do Włoch. Wyjazd już 5 Lipca czyli za 57 dni ;)


Żarujesz :mrgreen: ,
ja już wróciłam :wink: .


I nie tylko Myszajuz wróciła! :) I Mysza jedzie jeszcze raz w lipcu ;)

MarcinBB Ja wyjeżdżam do Italii (chyba) 6.07 :)
marcinbb
Croentuzjasta
Posty: 301
Dołączył(a): 08.10.2012
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinbb » 09.05.2013 10:10

tony montana napisał(a):MarcinBB Ja wyjeżdżam do Italii (chyba) 6.07 :)

No dobra w sumie to ja też 6.07 tylko 2 czy 3 w nocy sobotniego poranka to dla mnie jeszcze "wczoraj" 5.07 ;)
Kto kogo będzie gonił i którędy? Mój optymistyczny plan zakłada że dojadę gdzieś w okolice Udine i tam zatrzymam się na nockę, a pozostałe 450 km następnego dnia. Jednak to życie podyktuje plan podróży.
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 09.05.2013 10:30

Ten kamp jest faktycznie extra.
Ale niestety czynny dopiero od połowy maja :roll: .
Może grzebiąc w internecie natknęliście się na inne fajne kampy czynne wcześniej ?
Nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć w maju 2014 :mrgreen: .
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 09.05.2013 10:52

Potter napisał(a):Ten kamp jest faktycznie extra.
Ale niestety czynny dopiero od połowy maja :roll: .
Może grzebiąc w internecie natknęliście się na inne fajne kampy czynne wcześniej ?
Nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć w maju 2014 :mrgreen: .


Proszę bardzo

Camping Sirmione Lago di Garda http://www.camping-sirmione.it/inglese/index.htm

Baia dei Lombardi 7 km od Vieste Gargnano - Camping (domki, mobile home) http://www.baialombardi.it/vieste/price-list.html

Stronki z campingami http://www.camping.it oraz http://www.agricamping.it/Agriturismo.campeggi.htm

http://www.vignanotica.it/en/self-cater ... rgano.html

http://www.spiaggialunga.it/ camping na gargano

http://www.campingsmleuca.com/village.asp
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 09.05.2013 10:53

marcinbb napisał(a):
tony montana napisał(a):MarcinBB Ja wyjeżdżam do Italii (chyba) 6.07 :)

No dobra w sumie to ja też 6.07 tylko 2 czy 3 w nocy sobotniego poranka to dla mnie jeszcze "wczoraj" 5.07 ;)
Kto kogo będzie gonił i którędy? Mój optymistyczny plan zakłada że dojadę gdzieś w okolice Udine i tam zatrzymam się na nockę, a pozostałe 450 km następnego dnia. Jednak to życie podyktuje plan podróży.


No to ja tez 6.07 3-4 rano, ale z Gdyni, Ty, sądząc po tym, dokąd chcesz dojechać jedziesz raczej z południa Polski :) :papa:
marcinbb
Croentuzjasta
Posty: 301
Dołączył(a): 08.10.2012
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinbb » 09.05.2013 11:09

Generalnie mieszkam w Wawie, jednak planuje w czwartek po pracy podskoczyć na działkę pod Wrocław, piątek jeszcze popracować zdalnie. Jak najwcześniej położyć się spać i nakłonić do tego samego żonę i córkę, a jak już coś będę widział na oczy wystartować w kierunku Włoch. Sama trasa DE lub CZ-AU jednak cały czas bije się z myślami którędy i od stycznia to już chyba ze 3 razy zmieniałem zdanie. Więc myślę że na spontana skręcę w lewo lub w prawo. Ty to raczej większego wyboru nie masz Szczecin lub Łódź i na Berlin.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.05.2013 11:33

Jeszcze zalezy, dokąd w I chcesz dojechać i ew. po drodze zobaczyć.
marcinbb
Croentuzjasta
Posty: 301
Dołączył(a): 08.10.2012
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinbb » 09.05.2013 11:47

FUX napisał(a):Jeszcze zalezy, dokąd w I chcesz dojechać i ew. po drodze zobaczyć.

Niczego nie zwiedzam i niczego nie oglądam na pokładzie 1.5 roczna córka więc podróż raczej pod jej dyktando.
Wyjazd jak pisałem okolice Wrocka a jadę do samej Toskanii nieopodal Arezzo.
Jak bym nie jechał czasowo i finansowo to dokładnie samo, albo utknę na ringu Monachium albo gdzieś w okolicach Wiednia, albo odbije na Bratysławe. Więc tu raczej nie ma co porównywać każda droga ma swoje plusy i minusy zawsze można w tamtą stronę jechać przez DE a wracać przez Istrię taki jest plan a jak wyjdzie zobaczymy.
Zaległego urlopu mam jeszcze 3 tyg. i zaplanowaliśmy to na Lipiec jak będzie potrzeba więcej to naruszy się urlop z 2013r ;)

Korzystając z okazji co wiecie o winietach na Włochy ( Via Card 25/50e) gra warta świeczki? Czy żadna różnica między zwykłym plastikiem?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.05.2013 11:58

Jade do Toskanii przez Monachium, Gapę, wzdłuż zachodniego Como i kanałami do Lucci.
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 09.05.2013 11:59

tony montana napisał(a):
Potter napisał(a):Proszę bardzo ...

Dzięki ... Wiedziałam, że się nie zawiodę :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 10.05.2013 11:49

Wczoraj byliśmy z kolegami w Gdańsku na pizzy. U Włocha. Dobra pizzę mają - my zawsze bierzemy tradycyjną prosciutto e funghi (w skrócie zwaną "PSIUTO") ;)

No i podszedł nowy kelner i po włosku nawija. I po angielsku płynnie.

My PSIUTO jak zwykle

Po posiłku jak światowiec powiedziałem: "il conto, per favore" ;)

A koleś na odchodnym "Grazie mille Signiori, and don't work today too hard" :)

I jak tu nie kochać Włochów ? :oczko_usmiech: :boss:
Użytkownik usunięty
Re: '10-Bawaria,Italia,Istria; '10-Rzym,'13 - Italia - Plany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.05.2013 12:05

tony montana napisał(a):Wczoraj byliśmy z kolegami w Gdańsku na pizzy. U Włocha. Dobra pizzę mają - my zawsze bierzemy tradycyjną prosciutto e funghi (w skrócie zwaną "PSIUTO") ;)

No i podszedł nowy kelner i po włosku nawija. I po angielsku płynnie.

My PSIUTO jak zwykle

Po posiłku jak światowiec powiedziałem: "il conto, per favore" ;)

A koleś na odchodnym "Grazie mille Signiori, and don't work today too hard" :)

I jak tu nie kochać Włochów ? :oczko_usmiech: :boss:


Boże jak ja Wam zazdroszczę tego Gdańska i okolic . Uwielbiam Trójmiasto, niestety nieczęsto tam zaglądam- 700km po polskich wertepach skutecznie mnie hamuje :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Włochy - Italia



cron
ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonusy;) - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone