Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj.

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006
Tribunj.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 26.09.2006 18:14

W tym malutkim porcie, mieszczacym sie w sercu Dalmacji, ludzie żyją tak jak zwykli żyć ich ojcowie.
To Tribunj mała wioska leżąca na riwierze Sibenickiej, nieopodal Vodic( 10 minut spacerkiem).
Na wzgórzu kościółek . Św. Mikołaja, patrona miasteczka.
A ze wzgórza rozpościera się widok...eh zresztą sami zobaczcie :)

Tribunj -zapomniane miasteczko

Latem w Tribunj mają miejsce 3 festiwale:
Noc Rybaków, Wyścigi Osłów i Zawody w Wędkowaniu.
Wyścigi osłów :) to może być fajna imprezka.
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Tribunj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 04.11.2006 20:30

:D :D A hoy z tratwy - Waldek.Nie takie zapomniane - raczej urokliwe a szczególnie w miesiącu wrześniu. Mile wspominam wakacje roku 2004 u Zvonimira i Marijany. Dzięki za pokaz zdjęć.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.11.2006 22:07

a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 04.11.2006 22:56

Byłam kiedyś ... owe 10 minut spacerkiem ... w przeciwną stronę :D
Tydzień czasu.
Że też czasu nie starczyło, żeby skręcić odrobinkę w prawo.
10 minut spacerkiem .
No dobra, ... 15 :wink:
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 05.11.2006 18:49

Ja do Tribunja trafiłam całkiem przypadkiem. :wink:
Początkowo chciałam sobie pojechać do Murter na Murterze .
Niestety autobus do Murter był za dwie godziny, a ja miałam ciśnienie na jakąś wycieczkę, podróżowałam z przyjaciółką, a ona także miała owe ciśnienie.
Najbliższy autobus jechał do Tribunja, więc niewiele myśląc wsiadłyśmy i tak oto odwiedziłam to piękne miasteczko. :D
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 20.02.2007 21:44

Japona napisał(a):W tym malutkim porcie, mieszczacym sie w sercu Dalmacji, ludzie żyją tak jak zwykli żyć ich ojcowie.
To Tribunj mała wioska leżąca na riwierze Sibenickiej, nieopodal Vodic( 10 minut spacerkiem).


Nareszcie odpaliłem Twoją prezentację - aż się łezka w oku kręci. Ze zdjęć wynika, że odwiedzałaś dokładne te same miejsca co ja. Dodatkowo uwieczniłaś naszą 'plażę' do kótej mieliśmy 5-8m z tarasu...ech...chciało by się wrócić... :roll: [/quote]
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 21.02.2007 09:08

Jak miło przypomnieć sobie znajome klimaty :D
mariusz29
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 09.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz29 » 22.02.2007 17:07

Czy ktoś wie w jakich terminach odbywają się owe festiwale?
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 23.02.2007 09:36

Mariusz 29,
Tribunjske magarece trke czyli "wyścig osłów" odbywa się w pierwszy weekend sierpnia. Pozostałe imprezy pod koniec sierpnia.
Pozdrawiam
mariusz29
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 09.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz29 » 23.02.2007 22:22

To wielka szkoda, bo jadę na przełomie czerwca i lipca... :(

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone