Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj 2016 czyli nuuuuda! I oto właśnie mi chodziło!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.03.2017 15:48

CROnikiCROpka napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):Czego chcieć więcej?


Dłuższego urlopu :mrgreen:

Tak Tak Tak :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.03.2017 17:19

Slavko1974 napisał(a):
Vjetar napisał(a):
A to niby dlaczego?


Może dlatego, często służbowo trochę latam po Europie i samoloty śmigłowe ze skrzydłami pod kątem 90 stopni do kadłuba to obecnie bardzo rzadki widok. To konstrukcje już bardzo wiekowe i stąd takie moje odczucia.


Rozumiem.

No to wracam z Tobą do spaceru.

Pzdr
Irekkk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irekkk » 19.03.2017 23:26

Fajna relacja, między innymi dzięki niej wybrałem Tribunj na tegoroczne wakacje (początek lipca)
Miło będzie na żywo zobaczyć te miejsca.
Jadę z trójką dzieciaczków (jedno jeszcze podróżuje w wózku), w związku z tym mam pytanie czy jest sens targać ten pojazd do kapliczki na górze, czy lepiej wziąć dzieciątko na ręce i do przodu?
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 20.03.2017 00:22

Odpowiedź jest dosyć skomplikowana.
Po 1. Wózkiem da się podjechać kawałek za kościołem bo prowadzi tam droga asfaltowa. Można ewentualnie tam na poboczu zostawić wózek i końcówkę podejść z dzieciaczkiem na rękach. Ale:
W jakim wieku jest dzieciaczek? Wózek to gondola czy spacerówka? Osobiście to bez względu na to proponowałbym wziąć dzieciaczka na ręce i osobno wziąć wózek. Na pewno będziesz zmachany, jak wejdziesz na górę, na pewno będziesz chciał chwilę tam zostać, porobić fotki, popodziwiać widoki itp. I nie będziesz robił tego wszystkiego z bobasem na rękach.
Po 2. Co innego planujesz zwiedzać? Będąc w Tribunj aż się prosi odwiedzić wodospady Krka i parę okolicznych miejscowości. Przede wszystkim jeśli chodzi o wodospady to wózek będzie tam uciążliwym przedmiotem a i np. w Sibeniku jest sporo schodów.
Na Twoim miejscu zainwestowałbym w coś takiego lub podobnego.

nosidelko.jpg


Nasza dziunia zwiedziła w tym Dubrovnik, Plitwickie Jeziora i parę innych miejsc. Można to postawić na ziemi i wykorzystać przy karmieniu.
Irekkk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irekkk » 20.03.2017 13:24

Dziękuję za odpowiedź.
Dzieciątko będzie wtedy miało 19 miesięcy. Fajna rzecz na tym zdjęciu, skorzystam z pomysłu.
Mam nadzieję, że mój syn również będzie miał taką zadowoloną minę w tym wehikule :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 29.03.2017 17:01

Właśnie dotarłam do Twojej relacji :D
Oj jak ja doskonale Cię rozumiem w kwestii rezerwowania całej ekipie apartmanów. Ja też zawsze to robię, a ekipie zawsze coś nie pasuje. W tym roku powiedziałam sobie, że też będę twarda i jak ktoś chce jechać, to niech rezerwuje sobie sam, bo ja już mam dość brania odpowiedzialności za wszystko i wszystkich. Więc o ile w ogóle w tym roku pojedziemy do Cro, bo niestety wyjazd nasz stoi pod ogromnym znakiem zapytania, to pojedziemy sami :D

Jeśli chodzi o twierdzę św. Michała w Szybeniku, to owszem, płaciliśmy 20 kun za wejście, ale w roku 2013 i wtedy twierdza była w remoncie, więc murów za bardzo nie zwiedziliśmy, ale widoki były już piękne. W 2016 rzeczywiście wołali już od nas 50 kun, ale nie skorzystaliśmy, bo chcieliśmy tak głównie wejść dla widoków, więc po co płacić tyle kasy za coś co już widzieliśmy :D
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 25.04.2017 21:32

Slavko1974 napisał(a):Trafiliśmy na przygotowania a właściwie już początek festiwalu dziecięcego. Całe miasto obwieszone pracami dzieci.
Widowisko a raczej widowiska świetne, ale w sumie byliśmy już tak zmęczeni, że miejsca, w których odbywały się spektakle i imprezy omijaliśmy szerokim łukiem. Mimo wieczoru było potwornie parno i widać było, że dzieci maja już dość.
Wobec tego ostatnie kilka fotek z niezatłoczonych miejsc i do domu.

2.JPG

1.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG


Widzę że trafiliśmy na ten sam festiwal :) ja teraz nadrabiam czytanie Twojej relacji, lepiej późno niż wcale :papa:
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 27.04.2017 11:44

Z tego co kojarzę, to ten festiwal odbywa się co roku :)
W tym roku być może też zajrzę do Sibenika, bo bazą mam w Pakostane, ale ponieważ będę w sierpniu to po festiwalu nie będzie śladu...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tribunj 2016 czyli nuuuuda! I oto właśnie mi chodziło! - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone