Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 23.07.2021 15:42

el_guapo napisał(a):To co zalinkowaliście dotyczące drogi nr 11 dot. pojazdów >3,5t i systemu opłat elektronicznych, taki "czeski viaToll" obowiązujący na A, S oraz drogach krajowych, ale dla pojazdów >3,5t

Dla zwykłych osobówek odcinek nie jest płatny.


Aha, to super, dzięki :wink:

To w takim razie jedyny mam nadzieję mandat w tym roku będzie przypuszczalnie za pomiar odcinkowy na A1 między Częstochową a Piotrkowem wczoraj na powrocie :twisted: Nie przygotowałam się z tego tematu niestety wcześniej, a teraz trochę poczytałam... :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2021 22:45

Witam. Ponawiam pytanie. Czy przez stare przejście w Letenye można przejechać bez problemu. I czy jest tam mniejszy korek? Jadę pierwszy raz przez Węgry. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2184
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 23.07.2021 22:52

zbyniek3 napisał(a): Czy przez stare przejście w Letenye można przejechać bez problemu. I czy jest tam mniejszy korek?


1. Tak
2. Z reguły tak
quickstarter
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 26.03.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) quickstarter » 25.07.2021 09:04

Witam. Będę wracał z Grecji za kilka dni - jeżdżę przez CRO Tovarnik-Udvar i planuję nocleg w okolicy Vukovaru. Czy nadal obowiązuje w tranzycie limit 12 godzin na opuszczenie Chorwacji? Jesteśmy zaszczepieni ale starsza córka skończyła 12 lat więc bez testu pozostaje jedynie tranzyt? Do Chorwacji będę wjeżdżał z Serbii.
truskawka-2
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) truskawka-2 » 27.07.2021 08:26

witam jestem tu nowy w zwiazku z tym ze wybieram sie na balkanski trip mam pytanie czy przejerzdrzajac waski skrawek sloweni po drodze z wegier na chorw sa jakie stacje paliw przy drodze potrzebuje sie zatankowac do pelna zeby dajechac do albani
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1917
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 27.07.2021 08:31

Truskawka - oczy bolą jak się czyta Twój post. Debiutując na forum warto by użyć słownika ortograficznego.
aras519
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 15.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) aras519 » 27.07.2021 08:41

truskawka-2 napisał(a):witam jestem tu nowy w zwiazku z tym ze wybieram sie na balkanski trip mam pytanie czy przejerzdrzajac waski skrawek sloweni po drodze z wegier na chorw sa jakie stacje paliw przy drodze potrzebuje sie zatankowac do pelna zeby dajechac do albani

Włącz sobie google maps i sprawdź. Jedziesz w daleką podróż i dziś w czasach powszechnego dostępu do informacji nie możesz sobie poszukać? Tak jest stacja.
Gregory66
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 28.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory66 » 27.07.2021 08:57

Witam, proszę o info czy droga(11 E-75) z Cieszyna do Czadcy (Słowacja) przez Czechy jest płatna. Ewentualnie jak objechać
truskawka-2
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) truskawka-2 » 27.07.2021 09:03

po co te spiny pisze z telefonu a co do porady z mapami gogle to prosze wrzuc sobie trase i nic tam nie ma a trase mam opracowana saiedze nad nia od zimy pozdr
truskawka-2
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) truskawka-2 » 27.07.2021 09:13

sorki teraz popatrzylem dokladnie i sa jakies stacje tylko trzeba zjechac z glownej
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1917
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 27.07.2021 09:27

Gregory66 napisał(a):Witam, proszę o info czy droga(11 E-75) z Cieszyna do Czadcy (Słowacja) przez Czechy jest płatna. Ewentualnie jak objechać

Naprawdę tak ciężko przeczytać 10 postów w tym wątku do tyłu? Codziennie piszemy tutaj że 11 w Czechach jest bezpłatna. No chyba że jedziesz ciężarówką.
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 27.07.2021 10:40

Gregory66 napisał(a):Witam, proszę o info czy droga(11 E-75) z Cieszyna do Czadcy (Słowacja) przez Czechy jest płatna. Ewentualnie jak objechać


Cofnij się ma poprzednią stronę, jest tam odpowiedź na to pytanie :wink:
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 27.07.2021 10:44

truskawka-2 napisał(a):po co te spiny pisze z telefonu a co do porady z mapami gogle to prosze wrzuc sobie trase i nic tam nie ma a trase mam opracowana saiedze nad nia od zimy pozdr


Telefon też ma słownik. Ale żeby post nie bił po oczach, polecam też zastosować interpunkcję (kropki, przecinki itp) oraz wielkie litery w odpowiednich miejscach zdania.

PS. Ja też teraz piszę z telefonu, też szybko.
truskawka-2
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) truskawka-2 » 27.07.2021 12:30

to na obrone jestem starym 58 letnim dyslektykiem ale bez zaswiadczenia postarm sie nie grzeszyc
zwadara
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 02.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwadara » 27.07.2021 13:06

czy ktoś się orientuje czy przejście graniczne Winiarczykówka - Bobrov jest otwarte ?
I czy można przez nie swobodnie przejechać ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ] - strona 364
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone