Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 25.03.2018 20:38

Ja przez Austrię jeździłem przez 4 lata ostatnio pojechałem przez Węgry i jestem zachwycony trasa i kuchnią węgierską. Wtym roku też Węgry 86-stką.
luk-lp
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk-lp » 26.03.2018 11:57

Gonzales napisał(a):Bijąc się w piersi dziękuję wszystkim którzy odpowiedzieli na mój post kilka stron wcześniej.
Po długim namyśle postanowiliśmy rozbić dojazd na 2 dni i zanocować na Węgrzech.
Nocleg (z pomocą oczywiście naszego forum :D ) znalazłem niedaleko Letenye w dobrej cenie 30000 Forint (około 400 zł) za w sumie 10 osób. Pojedziemy w dzień i zobaczymy jak wygląda "dobra zmiana" u naszych bratanków :)

Pozdrowienia.;)


Cześć,
Czy mógłbyś podesłać namiary na ten nocleg koło Letenye???
Pozdrawiam,
zimarek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 27.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) zimarek » 26.03.2018 12:45

Ja polecam tę krótszą trasę, czas ten sam co dłuższa o 30km, pod warunkiem, że nie ma korków na bramkach na autostradzie przy wjeździe od strony Węgier ;)
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 26.03.2018 13:01

luk-lp napisał(a):
Gonzales napisał(a):Bijąc się w piersi dziękuję wszystkim którzy odpowiedzieli na mój post kilka stron wcześniej.
Po długim namyśle postanowiliśmy rozbić dojazd na 2 dni i zanocować na Węgrzech.
Nocleg (z pomocą oczywiście naszego forum :D ) znalazłem niedaleko Letenye w dobrej cenie 30000 Forint (około 400 zł) za w sumie 10 osób. Pojedziemy w dzień i zobaczymy jak wygląda "dobra zmiana" u naszych bratanków :)

Pozdrowienia.;)


Cześć,
Czy mógłbyś podesłać namiary na ten nocleg koło Letenye???
Pozdrawiam,


Możesz się kimnąć w Nagykanizsa w Hercules Panzio - polsko - węgierska rodzina.
Wyszukaj ich w googlu
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 26.03.2018 16:55

luk-lp napisał(a):
Gonzales napisał(a):Bijąc się w piersi dziękuję wszystkim którzy odpowiedzieli na mój post kilka stron wcześniej.
Po długim namyśle postanowiliśmy rozbić dojazd na 2 dni i zanocować na Węgrzech.
Nocleg (z pomocą oczywiście naszego forum :D ) znalazłem niedaleko Letenye w dobrej cenie 30000 Forint (około 400 zł) za w sumie 10 osób. Pojedziemy w dzień i zobaczymy jak wygląda "dobra zmiana" u naszych bratanków :)

Pozdrowienia.;)


Cześć,
Czy mógłbyś podesłać namiary na ten nocleg koło Letenye???
Pozdrawiam,


Proszę bardzo. Obiekt nazywa się: Mandala Vendégház és Energiapark, miejscowość - Lispeszentadorján.
Rezerwowałem na nocleg.pl

Pozdrowienia.;)
eric24
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) eric24 » 01.04.2018 19:32

witajcie
na początku życze wszystkim zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych a teraz do sprawy ;) w tym roku postanowiłem pierwszy raz jechać busem na cro na początku myślałem o drodze przez cz-a-sl tak jak wcześniej jeźdźiłem ale po przeczytaniu wcześniejszych postów jestem juz na 100% przekonany że pojadę przez Węgry ,mam prośbę czy moglibyście mi podać którędy najlepiej jechać ponieważ pojadę tędy pierwszy raz zależy mi aby jak najwiecej jechać autostradami ,wyjeżdżać będę 20.06(środa) gdzieś w godzinach popołudniowych z Mikołowa opel vivaro 9 osobowy
dzięki i pozdrawiam
wojtekx37
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtekx37 » 02.04.2018 14:28

Ułożyłem sobie trasę przez Węgry i Słowenię bez opłat, spójrzcie, czy gdzieś się nie pomyliłem i nie trafię na odcinek płatny?
https://goo.gl/maps/PyDjepaEBnq
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 02.04.2018 14:50

eric24 napisał(a):witajcie
na początku życze wszystkim zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych a teraz do sprawy ;) w tym roku postanowiłem pierwszy raz jechać busem na cro na początku myślałem o drodze przez cz-a-sl tak jak wcześniej jeźdźiłem ale po przeczytaniu wcześniejszych postów jestem juz na 100% przekonany że pojadę przez Węgry ,mam prośbę czy moglibyście mi podać którędy najlepiej jechać ponieważ pojadę tędy pierwszy raz zależy mi aby jak najwiecej jechać autostradami ,wyjeżdżać będę 20.06(środa) gdzieś w godzinach popołudniowych z Mikołowa opel vivaro 9 osobowy
dzięki i pozdrawiam

Z Mikołowa na Cieszyn, lub jak wolisz ( Tychy-Bielsko-Zwardoń). Dalej obie trasy:Czadca-Żylina-Bratysława-Budapeszt-Letenye. No i jesteś w Cro :D .
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 02.04.2018 15:54

Część wszystkim. Wyjeżdżamy ok 24 00 z Zakopanego do Okrug Gornj na Ciovo przez zyline, bratyslawe,letenye i mam pytanie jakiego rzeczywistego czasu przejazdu mogę sie spodziewać do granicy węgierska chorwackiej moze ktoś jechał i wie ile to sie różni od tego co pokazuje wujek Google i jak wyglada ta trasa noca .Wyjazd w nocy z czwartku na piątek 22 czerwca
nowotarżanin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1108
Dołączył(a): 21.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 02.04.2018 17:14

robertpeti napisał(a):Część wszystkim. Wyjeżdżamy ok 24 00 z Zakopanego do Okrug Gornj na Ciovo przez zyline, bratyslawe,letenye i mam pytanie jakiego rzeczywistego czasu przejazdu mogę sie spodziewać do granicy węgierska chorwackiej moze ktoś jechał i wie ile to sie różni od tego co pokazuje wujek Google i jak wyglada ta trasa noca .Wyjazd w nocy z czwartku na piątek 22 czerwca

Mniej więcej tak jak pokazuje Google, ale skoro startujesz z Zakopanego to czemu nie jedziesz przez Sahy, po co robić koło przez Bratysławę.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.04.2018 18:31

wojtekx37 napisał(a):Ułożyłem sobie trasę przez Węgry i Słowenię bez opłat, spójrzcie, czy gdzieś się nie pomyliłem i nie trafię na odcinek płatny?
https://goo.gl/maps/PyDjepaEBnq


nie pomyliłeś się :idea: szerokości :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.04.2018 21:35

wojtekx37 napisał(a):Ułożyłem sobie trasę przez Węgry i Słowenię bez opłat, spójrzcie, czy gdzieś się nie pomyliłem i nie trafię na odcinek płatny?
https://goo.gl/maps/PyDjepaEBnq

Jest ok. jedziesz za free :papa:
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 02.04.2018 21:40

Czy sa jakies problemy z tankowaniem i placeniem karta noca na Slowacji i Wegrzech . Chodzi mi glownie o dostepnosc stacji otwartych 24h i o to zeby nie targac forintow
zabekrafal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabekrafal » 02.04.2018 21:45

robertpeti napisał(a):Czy sa jakies problemy z tankowaniem i placeniem karta noca na Slowacji i Wegrzech . Chodzi mi glownie o dostepnosc stacji otwartych 24h i o to zeby nie targac forintow



W zeszłym roku tankowałem na tej stacji na Węgrzech https://goo.gl/maps/5hDsRHXydAU2
Płatność kartą bez problemów. Stacja całodobowa. W drodze do Cro tankowałem tam ok.5 rano, a w drodze powrotnej ok. 24.
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 02.04.2018 21:47

Ok dzieki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ] - strona 90
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone