Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Teraz Polska! czyli ceglanym szlakiem przez Pomorze i Warmię

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jolanta M
Cromaniak
Re: Teraz Polska! czyli ceglanym szlakiem przez Pomorze i Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 07.02.2015 16:25

Na szarości i ponurości zimowe coś kolorowego dla Was. Wieża na pewno z daleka rozpoznawalna. :wink:

R2009.jpg

A tak właściwie, to chciałam się Ciebie Marzenko zapytać, czy płynęliście kiedyś kajakiem po Krutyni???
Przeglądałam stare zdjęcia z 2009 roku i jedno wydało mi się mooocno podejrzane. :)

Pozdrówka!
J
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 08.02.2015 11:25

Jolanta M napisał(a):Na szarości i ponurości zimowe coś kolorowego dla Was.

Dziękujemy :D .

Jolanta M napisał(a):A tak właściwie, to chciałam się Ciebie Marzenko zapytać, czy płynęliście kiedyś kajakiem po Krutyni???

Na pewno nie razem i na pewno nie w 2009 r.
Kilkanaście lat temu, zanim jeszcze poznałam męża, spędzałam wakacje w okolicach Rucianego i Mikołajek. Ale czy pływałam akurat po Krutyni to nie pamiętam :(.
Jolanta M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 08.02.2015 12:04

marze_na napisał(a): Na pewno nie razem i na pewno nie w 2009 r.

Czyli to nie Wy... :(

Kiedyś płynąc po Krutynii zobaczyłam malowniczy widok. Na tle poskręcanych korzeni powalonego suchego drzewa płynęła na kajaku para. Kajak czerwono-biały, wiosło jedno żółte, drugie czerwone, pięknie odcinały się od wielkiej zieleni. Do tego wszystko odbijało się w wodzie. Ona, siedząca z przodu jasna blondynka, dziarsko wiosłowała, on, ciemnowłosy... fotografował. :wink: Płynęli szybko, ale zdążyłam zrobić zdjęcie, bo to jak obrazek było. Nigdzie tego nie publikowałam, bo ostatecznie nieznajome osoby są na tym zdjęciu, a po co mi jakieś kłopoty.

Wczoraj, gdy po dłuższym czasie zobaczyłam to zdjęcie, pierwsza myśl była taka: czy to nie Marzena i Paweł????? Ale by byłoooooo!!!!!!! 8)

No ale nie... :lol:
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 09.02.2015 07:29

Jolanta M napisał(a):
Ona, siedząca z przodu jasna blondynka, dziarsko wiosłowała, on, ciemnowłosy... fotografował. :wink:

Generalnie to mało wiosłujemy. Ostatnio we Wrocławiu po Odrze między Ostrowem Tumskim, a Na Grobli. I wyglądało to odwrotnie niż w Twoim opisie :D, on dziarsko wiosłuje, ona fotografuje :lol: .

A tak przy okazji to gorąco polecam oglądanie Wrocławia z perspektywy kajaka :hearts: .
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Teraz Polska! czyli ceglanym szlakiem przez Pomorze i Warmię - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019