Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Szukam kontaktu do apartamentu w Duce

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nattusia
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.05.2018
Szukam kontaktu do apartamentu w Duce

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nattusia » 27.05.2018 19:38

Witam,
W zeszłym roku byliśmy ze znajomymi w Duce. Znaleźliśmy pewien apartament. Bardzo nam się w nim podobało i w tym roku chcielibyśmy tam wrócić. Niestety zgubiliśmy kontakt. Jedyne czym dysponujemy to obraz z satelity i prawdopodobny adres- Vavlje III/5. Przeszukaliśmy już dziesiątki ofert, ale niestety nie udało nam się znaleźć żadnego namiaru. Pisaliśmy już nawet do sąsiadujących apartamentów, ale niestety bez powodzenia. Zamieszczam screen z mapy, na którym oznaczyłam dom, o którym mowa. Może ktoś rozpoznaje ten apartament. Pomóżcie, proszę :)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Znalazłam też zdjęcie samego domu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Szukam kontaktu do apartamentu w Duce
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022