Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentu domku dla 3 rodzin.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
julia245
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.05.2008
Szukam apartamentu domku dla 3 rodzin.

Nieprzeczytany postnapisał(a) julia245 » 01.12.2010 19:51

Witam bardzo prosze o namiary na jakis domek apartament dla 3 rodzin , 6 osób dorosłych i 6 dzieci. Miejscowość nie gra roli byle blisko plaży dziekuje można też na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mare123
Croentuzjasta
Posty: 172
Dołączył(a): 14.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mare123 » 21.01.2011 14:22

consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 22.01.2011 01:07

Takim domem mieszczącym dokładnie 14 osób dysponuje Pani Bożena Kljakovic. Dom jest położony w okolicach Rogoznicy nad sama wodą z prywatna plażą i składa się z dwóch odrębnych apartamentów. Jeden na górze 4 sypialnie plus salon kuchnia łazienka dwie toalety i na dole jedna sypialnia plus salon mieszczący max 4 osoby aneks kuchenny łazienka. Oba można wynająć razem lub osobno. Pani Bożena jest bywalcem tego forum.
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 22.01.2011 08:40

Dzień dobry. Ten dom ma kilka apartamentów, duży odkryty przestrzeni spotkać rodziny z boku v bardzo ładnej i romantycznej zatoce, a jednak są one otwarte na morze.Apartament dla 2 osób jest jeszcze taki mały domek przy wejściu do ogrodu - jest całkowicie oddzielony od domu. Morze jest zaledwie kilka kroków. R.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 22.01.2011 10:04

Rero to niby mówisz o tym domu o którym ja napisałem? Jeśli tak to to nie jest to co ja mam na myśli.
Tu jest mowa o domu który ja mam na myśli.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=243 ... c&start=30
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 22.01.2011 11:29

Witam. Ale nie - odpowiadałam na pierwszy post, i używam Google tłumaczenie, więc jest niedoskonałe. W 2010 roku byliśmy we wrześniu na wakacje jesienią w Chorwacji - ja spędziłam wakacje w innym kraju a tak potym na poprowke Chorwacja - z Sibenik - Solaris až Cavtat, i przeszukali mieszkanie na r. 2011 r. dla szerszej rodziny. To Rogoznica raz pierwszy wpadła w oko, właściciele mili, bardzo ładne mieszkanie w dobrej cenie. Właśnie w końcu bylam zniechęcona, że bym zaprzyjaźniła się z nimi o tym codziennie, a ja szczerze chcą mieć spokój i odejść od właścicieli. I wybrałam inny apartman v innym miejscu u Cavtatu a v Igrane. Ale mam wyrzuty sumienia - że nie będzie się do nich. Dlatego adres , poniewadż miejsce jest naprawdę dobra.
PS.Ale ten apartman od Bożenki jest bardzo dobry, można skontaktować? Dziękuję. R.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 22.01.2011 23:46

W temacie który podałem piętro wyżej, jest adres e-mail do Pani Bożeny na samym końcu tematu wypowiada się Pani Bożena. :D
Pyciak
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyciak » 23.01.2011 21:29

poczytaj trochę postów o Dario- on napewno coś dla Was znajdzie :)
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 12.05.2013 11:30

consett0805 napisał(a):Takim domem mieszczącym dokładnie 14 osób dysponuje Pani Bożena Kljakovic. Dom jest położony w okolicach Rogoznicy nad sama wodą z prywatna plażą i składa się z dwóch odrębnych apartamentów. Jeden na górze 4 sypialnie plus salon kuchnia łazienka dwie toalety i na dole jedna sypialnia plus salon mieszczący max 4 osoby aneks kuchenny łazienka. Oba można wynająć razem lub osobno. Pani Bożena jest bywalcem tego forum.


Można prosić o jakieś dokładniejsze namiary na ten dom (chodzi mi np o stronę gdzie można obejrzeć galerię itp.)?
michciu_74
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) michciu_74 » 12.05.2013 11:50

Szukam sprawdzonych namiarów na zakwaterowanie dla 10 osób w tym (4 dzieci)
Rejon od Rijeki do Splitu (mogą być wyspy)
Blisko plaży (siedzimy całymi dniami w wodzie :-))
Planujemy wyjazd w okolicach 27 lipca na 10 dni
Proszę o informacje z opisem i ceną.
Kontakt mailowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 12.05.2013 11:50

pakotomasz - Wrzuć w googla Bożena Kljakovic i znajdziesz.
agata.c
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata.c » 03.03.2015 22:14

Witam serdecznie,

Również poszukuje apartamentu/domu dla 12 os - 3 rodziny w rejonie od Vodic do Dubrovnika
Bardzo proszę o namiary.
Będę bardzo wdzięczna bo już od 2 dni przeszukuje google i nic
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aston
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aston » 07.07.2015 00:30

Witam,

ja szukam noclegu dla 10 osób pierwsza połowa sierpnia, gdyby ktoś miał jakiś namiar będę bardzo wdzięczna:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2015 23:41

Witam. Ktoś da namiar na nocleg dla 3 rodzin . 7 dorosłych i 3 dzieci maks 2 lata???? maksymalnie jesli chodzi o odległośc to okolice Zadaru :wink: :wink: :wink: :wink: dodam że chodzi o termin od 15.08 do 24.08 wyjazd. jedziemy 1 raz... doradzcie cos ...

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Szukam apartamentu domku dla 3 rodzin.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone