Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szalone Vodice, żarełko na Prvicie & KacVegas w Splicie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ewin
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewin » 04.09.2011 12:30

Zico- Jola ma rację trza być ponad takimi jak Darek1 i jemu podobni i olać . Choć przyznaję, że smród się zrobił i ciśnienie mi się podniosło...z trudem powstrzymałam się przed wylaniem swego żalu

Było, minęło, mam nadzieję, że dalsza część relacji przebiegać będzie w spokoju i pozytywnych wibracjach :D :D :D
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 04.09.2011 12:57

Nadrobiłam zaległości. Piszcie dalej bo świetnie się czyta waszą relację!!!! a gnomy olać :twisted:
Pzdr
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 04.09.2011 20:32

"Życie to nie je bajka"

Więcej luzu Panie Zicowski. Nie należy tak łatwo się poddawać.
Żart z mojej strony nie może zniweczyć Twojego wysiłku literackiego na forum. Relacja jest interesujaca i dobrze się ją czyta. To, że akurat koleżanka Koza wyszła tak, a nie inaczej na zdjęciu z kuflem piwa w tle to przypadek. Przypadkiem też był mój komentarz, który dla jednych jest śmieszny, a dla drugich nie do przyjęcia. Pozdrawiam i oczekuje dalszej relacji z urlopu. Pozdrawiam
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 05.09.2011 08:28

możemy się umówić tak - chłopaki - że ja wkleje zdjęcia a ZIco, Knjaz i Winior.. a może poprosic tez o komentarz Daria :roll: ?? (byłoby m.... p.... :lol: :lol: :lol: ) napiszecie o hajdukowym meczu ... :D
Zicowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zicowski » 05.09.2011 10:18

darek1 napisał(a):Więcej luzu Panie Zicowski.

Chyba za dużo ode mnie wymagasz :evil:

darek1 napisał(a):Nie należy tak łatwo się poddawać.

A jednak...

darek1 napisał(a): Żart z mojej strony nie może zniweczyć Twojego wysiłku literackiego na forum.

Żart?? Mnie akurat on nie rozbawił. Osoby na zdjęciu tymbardziej. Ale może jesteśmy inni i nie "czujemy" żartów wysokich lotów.

darek1 napisał(a): Relacja jest interesujaca i dobrze się ją czyta.

To ją tylko czytaj i powstrzymaj się od komentarzy (jw.)

darek1 napisał(a): To, że akurat koleżanka Koza wyszła tak, a nie inaczej na zdjęciu z kuflem piwa w tle to przypadek.

A co Ci do tego jak wyszła? Popatrz w lustro i wtedy sobie do woli komentuj :evil:

darek1 napisał(a): Przypadkiem też był mój komentarz, który dla jednych jest śmieszny, a dla drugich nie do przyjęcia.

Jak widać po wpisach Ci drudzy są w zdecydowanej większości. Jakoś nie podzielają Twojego hurraoptymizmu co do oceny Twojego humoru.

darek1 napisał(a): Pozdrawiam i oczekuje dalszej relacji z urlopu. Pozdrawiam

Relacja będzie żyła swoim życiem. Również pozdrawiam.
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 05.09.2011 11:25

luźna guuumaaa :P panowie
Zicowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zicowski » 05.09.2011 11:33

jolamik napisał(a):luźna guuumaaa :P panowie

Tak. Zdecydowanie. Skupmy się na relacji i skończmy te dyskusje i swary nt. członków QS, ich walorów estetycznych, upodobań politycznych czy seksualnych, wyznania, ich cech charakteru czy nałogów.
Niemniej jednak odnoszę wrażenie, że komuś nie podoba się, że ten temat (jak i inny dotyczący apartamentów w Vodicach) cieszy się taką popularnością. Jakoś tak jest, że nie odnosimy się do miernoty, a krytykujemy sukces.
Pozdrawiam
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 05.09.2011 14:05

no to jedziemy do KacVegas w Splicie :lol: :lol: :lol:

panowie w składzie Winior, Knjaz, Śfagier i Dario :D ZIco szuka kluczyków do auta :lol: :lol: :lol:

Obrazek

cel podróży

Obrazek

uwaga - podróż odbyła sie na gapę :D czyly bez biletów...

chłopcy zanim je zdobyli - postanowili sobie zrobić foty w stylu "ja tu byłem"

Obrazek

Obrazek

jak się potem okaże koszulki Crazy Squadu czynią cuuuda :D

a tu że niby tacy luzacy :lol:

Obrazek

ale czujnie biletu szukali do zakupienia

Obrazek

i tu poproszę o notatki, komentarze i opisy chłopaków z "pozyskiwania" biletów :lol: a ja tylko od siebie dodam, że w owym czasie niewiasty siedziały sobie na podwórku rozprawiając o przeróżnych rzeczach, wymyślając atrakcje dla latorosli... i wykonując mniej lub bardziej artystyczne zdjęcia

na przykład - z tej oto winorośli Dario czyni swe wino 8) - z jednej :lol:

Obrazek


a tu dzieciaki snoorkowały w baseniku

Obrazek

jak równiez wykonywały inne dziwne rzeczy

Obrazek

no to teraz kolej na Zico, Knjazia, Winiora, Śfagra i Dario... opiszcie ten KacVegas w Splicie Hajduczki :P

ja będem wstawiac zdjątka pomiędzy 8)
Knjaz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Knjaz » 05.09.2011 19:38

A kto powiedział, że nie mieliśmy biletów... ?? Nasz cel podróży to mecz Hajduk Split vs Stoke City 8)

Zanim prędko przeniesiemy się do Splitu, kilka słów wstępu...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Piłka nożna i Hajduk Split to dla większości Dalmacji, to już nie sport, to RELIGIA... Nie mniej jednak mimo, że fanatyków footballu w Polsce mamy wielu, to jednak nie to samo, nie w takim stylu. Dla podkreślenia moich słów - żeby kochać swój klub trzeba znać trochę więcej słów aniżeli w piosenkach w stylu... j....ć PZPN... I to mnie urzekło...
W tym roku ten wspaniały klub obchodził 100 lecie istnienia...



Od dziecka rodzisz się kibicem Hajduka i kochasz klub, aż do ... no właśnie... Hajduk żivi vjecno ...

A teraz wracając do naszej relacji... naszą przewodnią piosenką kibica był utwór, który zamieszczam poniżej


Jak przystało na facetów, którzy zapragnęli męskiej przygody, nauczyliśmy się całego refrenu, to na początek... potem w auto... wspaniała piątka... żony zostawione z dziećmi a my... kierunek Split...

8) Już na autostradzie robiliśmy wrażenie... za oknem trzepocze szalik Hajduka, auto na rejestracji ZSZ.... robiło wrażenie.... haha... kiedy mijali nas inni kibice trąbili pozdrawiając ze zdziwieniem fanów z Polski 8)

Jeszcze większe oczy robili ze zdziwienia kierowcy z Zagrzebia... ach jak oni "zazdraszczali", że na Hajduk, to nawet z Polski przyjeżdżają... 8)

Wreszcie jesteśmy w Splicie... 4 godziny do meczu... biletów miało być mnóstwo... a tu zaskoczenie...kasy zamknięte... pierwsi fani pod stadionem słuchają muzyki, wcinają grila i piją pifko, a my?? A my nie mamy biletów... Pięciu chłopa w koszulkach Crazy squad... miny zrzedły...
a miało być tak pięknie, bilety, potem zwiedzanie Splitu, pifko i zabawa... zamiast tego z ust Daria (sorry kolego) usłyszeliśmy.... dzieci zasłonić uszy... cytuję "pićku materinu" ... No i się zaczęło...

Stadion obeszliśmy chyba ze cztery razy... bo nikt nie chciał powiedzieć biletów brak, każdy mowił "może tam są" wskazując ręką na drugą stronę stadionu... w między czasie przytuliliśmy po Ożujsku... bo wiadomo, że "Żuja je zakon"... i dalej do zwiedzania... kolejny raz pod kasami...
Kiedy tłum gęstniał, gasła i atmosfera, takich jak my bez biletów było kilka tysięcy... Prawdziwe święto, chyba cały Split przyszedł na meczyk...

I nagle cud... Dario wraz z Zico... natknęli się na kibica, który na pytanie czy nie ma biletów powiedział, że 2 będzie miał.... ufff... faktycznie kupiliśmy 2 bilety... bez narzutu, elegancko... Problem tylko w tym, że nas było pięciu...
I tu zaatakował Dario... 8)
Starym słowiańskim zwyczajem,rodem z PRL... haha dogadał się z młodym stewardem na bramce... że za pewną okrągłą sumkę wpuści nas wszystkich, na te dwa symboliczne bilety...
Uradowani przekroczyliśmy bramkę stadionu, a tam zonk... druga kontrola... i nadal okazało się, że jesteśmy w czarnej d.... Trzeba było cofnąć się do już znajomego stewarda, który podleciał do drugiej bramki, i powiedział kontrolerowi... "oni mają 2 bilety, ale wpuść ich, oni są ze crazy Squadu"... w wolnym tłumaczeniu :P Nie bardzo wiedział kto zacz, ale wolał nie ryzykować

Potem już tylko sport...ściski upał.... wszystko było piękne... torcida, atmosfera... tylko wynik.... w ostatniej minucie meczu pada samobójcza bramka i Hajduk odpada z Ligi Europejskiej... Angole wracają z tarczą, a my smutni do domu...
Nie było fiesty, zwiedzania Splitu, ani wizyty w burdelu... hahaha... Crazy Squad grzecznie wrócił do Vodic.... i taki był nasz Kac Splitas....

Ale było cudnie, prawdziwa męska przygoda... A wiara w nas nie zagasła i udało się ... pięciu kumpli w tym jeden rodowity Dalmacian... razem ku przygodzie...

I teraz wszyscy razem... :D :D :D :)
Ostatnio edytowano 05.09.2011 21:23 przez Knjaz, łącznie edytowano 1 raz
Knjaz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Knjaz » 05.09.2011 20:10

filmik z meczu

Hajduk-Stoke

a na dowód tego że CS wszedł na mecz :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

robi wrażenie

Obrazek

Obrazek

filmiki

akcja pod bramką

hajduczek[url]



i po meczu... ostatnie spojrzenie na stadion i do domciuuuuu

Obrazek
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 05.09.2011 21:13

super :wink:

wprawdzie myślałam , że jak Kac Vegas, to będą jakieś zaniki pamięci i poszukiwania zaginionego kolegi po Splicie :lol: :lol: :lol: jak w filmie... :wink:
Ale szczęście mieliście z tymi biletami. Koszulki macie super. Widać, że zgrany z Was squad :)
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 06.09.2011 08:01

:lol: :lol: :lol:
na szczęście poszukiwania się odbyły ale tylko biletu... 8)
no w każdym razie o niczym innym nie słyszałam :roll:

a jak chłopcy wrócili to jeszcze troche posiedzieliśmy

Obrazek

Obrazek

a tu bilecik - niezła pamiątka :)

Obrazek

a potem poszliśmy na dach domu Daria bo to przecież było święto chorwackie wielkie 4 sierpień

Obrazek

pokaz sztucznych ogni

Obrazek

Obrazek

i spaaaaććć

Laku Noć



HAncurze piszże teraz Ty o waszej wycieczce 8)
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 06.09.2011 08:30

Uwielbiam te "nocne Polaków rozmowy" na tarasie w Cro... ale tęsknię!!! Niech już znów będzie lato!
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 06.09.2011 08:39

taaak brakuje u nas ciepłych wieczorów i nocy i niektórym brakuje tarasu :lol: :lol: :lol:

ale tez jest tak że tam jakos inaczej czas płynie tak po dalmacku poooowooolii.... bez nerwów, szarpania się, wakacyjnie :hut:

z ciekawostek - zwykle przeglądając rano net "zbaczam" czasem z wiadomości i dotykam intrygujących linków... dziś nie wiem sama jak znalazłam się na stronie rmfclassic by zupełnym przypadkiem traficna blog Pawła Pawlika i jego wpis Biała Chorwacja
z tej strony odbiłam na link Czy jesteśmy Chorwatami??
i na stronę ze zdjęciami tegoż pepe-kraków z tonami wspaniałych zdjęć 8) polecam w wolnej chwili
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 06.09.2011 08:59

jolamik napisał(a):taaak brakuje u nas ciepłych wieczorów i nocy i niektórym brakuje tarasu :lol: :lol: :lol:


Niestety nawet ci którzy taras posiadają i w te nieliczne ciepłe wieczory i noce mogliby posiedzieć....... to ......... komary, nic na nie w tym roku nie działa :evil: Nie rozpieszcza nas to lato :cry:
Pzdr.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Szalone Vodice, żarełko na Prvicie & KacVegas w Splicie - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone