Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szalone Vodice, żarełko na Prvicie & KacVegas w Splicie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zicowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.01.2011
Re: Szalone Vodice, żarełko na Prvicie & KacVegas w Spli

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zicowski » 28.08.2011 20:29

jolamik napisał(a):Spróbujemy też się pobawić we współprowadzenie :twisted: jako, że Crazy Squad składał się z nielichej liczby jednostek zwanych także homo sapiens :) relację te powinno nakreślić kilka osób:

ja - jolamik - wielbicielka oazy u Dario i samego Daria wielka fanka

Knjaz - małżonek mój szanowny (głównie w kwestii KacVegas :lol: )

Ewin - zwana także Kozą

winior - mąż Kozy - pewnie też głównie o KacVegas :wink:

Zicowski - abstrakt Zico

HAncur (chyba że Anka zechce swą własną uczynić)
8)


Zico jak znajdzie jakąś wolną chwilę pewnie coś dopisze. Ale z braku wolnej chwili spowodowanej mnóstwem pracy TU i TAM, budową, udzielaniem się w różnych projektach i na kilku innych forach - będę narazie tylko czytaczem. Po 2 tygodniach od powrotu nawet nie było kiedy przeglądnąć zdjęć, ani ich zrzucić na kompa... No i pamięć ulotna jest, a jest ona niezbędna tymbardziej, że kilka naszych dni nie pokrywało się. Chciałbym polecić dwie knajpki w Vodicach-a nawet nie pamiętam ich nazw... Więc jak tu pisać relację... Powodzenia w relacjonowaniu naszego pobytu. Nikt nie zrobi tego lepiej od Joli! Dzięki temu będę żył tymi wakacjami jeszcze przez kilka kolejnych tygodni. No i planował przyszłoroczny urlop :lol:
winior
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 13.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) winior » 28.08.2011 21:31

Pozwolisz mój JJ-u, opis wakacji CS ja także zostawię Tobie. Być może w trakcie relacji wstawię jedno (złośliwe) zdanie. Przed Tobą trudne zadanie, bo opisanie wszystkich atrakcji i wydarzeń jest chyba niemożliwe. a może ja człowiekiem małej wiary jestem. Hangover w Splicie rulez. daliśmy czadu panowie (jak Korzeniowski). pozdrawiam cały CS i wszystkich czytających barwną relacje mojego JJ-a (Jolamika).
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 29.08.2011 08:49

okey okey będem pisać 8) a teraz pozwólcie że zaleje was blaskiem swojej chwały!! Chwała mi !! :lol: :lol: :lol:

HAncur zdjątka przepyszne 8)

31.07.2011 minał pod znakiem plażowania i pałaszowania palacinków

Obrazek

Obrazek

po takim jedzeniu trzeba się zamoczyc

Obrazek

Obrazek

w gangesie :lol: :lol: :lol:

Obrazek

UWAGA

tu miało być zawieszone zdjęcie Knjazia i Winiora :D z serii "jak my się kochamy" ale chłopaki głosem nie róbcie z nas pederastów przekonali mnie, że z pewnych rzeczy zwierzać się nie będziemy... a więc mordy w kubeł jesli można

:lol: :lol: :lol:

potem spacer po Vodicach

Obrazek

bardzo ważne zdjęcie teraz, które to obrazuje jakie też w dzisiejszych czasach dzieci zakupuja pamiatki z wakacji - tu Gormiti... ale były jeszcze Ben 10 i inne itemy, które mogłyby się kojarzyć z każdym miejscem na świecie zalewanym tonami chińskich zabawek typu Gormit tudzież Zigzac i inny Benten :roll:

Obrazek

a potem chłopy poszły zapolowac na rybki 8) hmmm bez wędek

Obrazek

a jednak się udało - A JEDNAK 8)

Obrazek

a potem tylko jedlim i pilim - Crazy squad - ja wiem czemu HAncurów tu nie ma - oni śpio bo rano ruszali na Mostar :D

Obrazek

i Crazy Squadzik

Obrazek

mam nadzieję że Anka znajdzie zdjęcia w koszulkach i doklei :P
HAncur
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 695
Dołączył(a): 29.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) HAncur » 29.08.2011 08:57

Jola, zdjęcie z doradami - aż mi łza się w oku kręci i ślina napływa do ust. Rybki były super, a sosik do nich - przyjemność nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. :D

A zdjęcia poszukam, ale chyba marne szanse :cry:
Zicowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zicowski » 29.08.2011 10:43

To ja tylko se będę dopisywał. Dodam więc, że dorady brały jak gupie. Możem powiedzieć, że mamy w Vodicach swoje miejsce na łowienie ryb :wink:
A GANGES jak to każdy GANGES na świecie ma coś swojskiego, niepowtarzalnego. Że tylko wymienię kilka: a to w Turcjji w Turgutreis koło leżaka latał dzieciak z pełnym pampersem, a to na Majorce w Cala Rajada niemieckie foczyce, którym COŚ zwisało z okolic klatki piersiowej, a w Vodicach był "Sex in the wather" :wink:
No i każde miejsce na świecie ma swój "mureczek" :wink:
HAncur
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 695
Dołączył(a): 29.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) HAncur » 29.08.2011 20:10

jolamik napisał(a):HAncur zdjątka przepyszne 8)

a potem tylko jedlim i pilim - Crazy squad - ja wiem czemu HAncurów tu nie ma - oni śpio bo rano ruszali na Mostar :DP


Dzięki, dzięki. Zdjęć będzie więcej, jak dni będą lecieć.
A nie ma nas na zdjęciu, bo poszliśmy oddać co boskie Bogu. DO Mostaru jechaliśmy za tydzień :D
Zicowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zicowski » 29.08.2011 21:57

HAncur napisał(a):A nie ma nas na zdjęciu, bo poszliśmy oddać co boskie Bogu. DO Mostaru jechaliśmy za tydzień :D

Noooo tak właśnie było Jola :!: Nie pamiętasz :?: 8O
HAncur
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 695
Dołączył(a): 29.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) HAncur » 29.08.2011 22:32

No to ja przechodzę do 1 sierpnia. Jako, że mój wkład w tę relację jest głównie krajoznawczy, to wyjeżdżamy zwiedzać Cerovačke pećine lub Cerovačke špilje.

Tu muszę nadmienić, że Wrzaskuny przed wyjazdem stwierdziły, że jak jedziemy do Chorwacji, to musi być jaskinia. (dwa lata temu była Manita Peć, w tamtym roku Jama Baredine i Postojna). No więc zaczęłam szukać i znalazłam - koło Gračaca. Jaskinie są 3: Górna, Średnia i Dolna. Zwiedza się Górną i Dolną. Jaskinie ogromne (mniejsze jednak niż Postojna :wink: ). Ciekawostką jest ich trójkolorowość: biel od wapnia, czerwień od żelaza i czerń od manganu.
No to jedziemy ze zdjęciami:
1 droga do jaskiń
Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

2 jaskinie

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Obrazek
By hancura at 2011-08-29

Następna wycieczka była 4 sierpnia, więc milknę :wink: i oddaję głos Jolamik and co. :papa:
Ostatnio edytowano 13.10.2011 19:50 przez HAncur, łącznie edytowano 1 raz
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 29.08.2011 23:18

wybaczcie te zaniki pamięci :roll: ale przyznam że z przyczyn znanych Crazy Squadowi zaczęłam jarzyć gdzie jestem i co robię mniej więcej przy polskim wieczorze :? ale na szczęście są zdjęcia więc odtwarzam ...

Ania boskie zdjęcia :)

a nasz 1.08 opiszę już jutro - będą towary w Tribunj :mrgreen:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 30.08.2011 08:31

to jadziem dalej :D

dzień 1 sierpnia - tradycyjny wyścig osiołków (z chorw. towarów :D)

EDIT:

AKCJA POBUDKA

dzień się zaczał nadzwyczajnie :) arb zadzwonił i nas obudził :lol:
zwlekłam się z wyrka poleciałam na dół do Dareckiego a tam cisza... a arb czeka w Tribunju na niego... mała konsternacja ale w końcu udało się dobudzić gospodarza :) ale gospodarz z Dalmacyi - wstał i na spokojnie mówi, że ekipa arba za wczesnie przyjechała ... zatem arb & co. pojawili się w Vodicach :P zanim się pojawili było trochę błądzenia i szukania ale koniec końców udało nam się spotkac twarzą w twarz :D
i my i oni umęczeni- arb&co. po nocnej podróży byli mocno, my po nocnym posiedzeniu :lol:

nie dane nam było spotkac sie ponownie ale nic straconego :D

po południu Dario podwiózł nas do Tribunja i polecił knajpke Nautilus, która znajduje się pod apartmanami Antonio 8)

oo taaa

Obrazek

no to co po jednym bo po dwa nie namawiam :lol: :lol: :lol: Zico i Śfagier

Obrazek

ale zanim zasiedlim przygotowania do wyścigu i ostatnie poprawki trwały


Obrazek

Obrazek

no ale że do wyscigu było trochę czasu to na jednym sie nie skończyło ino na 2 no góra 3 :lol: no i żarełko przepyszne było

Obrazek

i widoki na zatokę

Obrazek

Obrazek

Obrazek

impreza w Nautilusie dobiegała końca

Obrazek

a na uliczkach "starego" Tribunja zaczęło się robić tłoczno od towarów i gęsto od pozostałości po nich

:lol: :lol: :lol:

Obrazek

zostało tylko czekać na finał

Obrazek

Obrazek

Obrazek

krótki film o osiołkach

krótki film o osiołkach2

ilość ludzi na tej imprezie?? niedoopisania

Obrazek
Ostatnio edytowano 21.09.2011 08:41 przez jolamik, łącznie edytowano 2 razy
Zicowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zicowski » 30.08.2011 08:42

jolamik napisał(a):
no to co po jednym bo po dwa nie namawiam :lol: :lol: :lol: Zico i Śfagier

Obrazek

Winior!
Tego czarnego Tomislava Ci nie daruje :wink:
Aż śfagier musiał zapachowo najsamwpierw TEN SPECYFIK ocenić :D
HAncur
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 695
Dołączył(a): 29.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) HAncur » 30.08.2011 08:47

My też w Tribunj byli, ale zdjęć nie robili.
winior
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 13.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) winior » 30.08.2011 15:39

Zicowski napisał(a):
jolamik napisał(a):
no to co po jednym bo po dwa nie namawiam :lol: :lol: :lol: Zico i Śfagier

Obrazek

Winior!
Tego czarnego Tomislava Ci nie daruje :wink:
Aż śfagier musiał zapachowo najsamwpierw TEN SPECYFIK ocenić :D




przez Tomislava słońce oślepia mnie każdego dnia.
Knjaz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Knjaz » 30.08.2011 20:20

to piszę ja jolamik tylko znowu Knjazia nie wylogowałam :lol:

a ja teraz wkleję zdjęcie które przynajmniej dla mnie jest kwintesencją miłości do piwa 8) tę miłość będzie widać w oczach a i sylwetki piwosza należy zazdrościć :D

i pomimo to że to właśnie Tomislav w ręku Kozy, w tle Żuja a miłość płomienieje najbardziej przy Karlovacko to reklama każdego piwa z Kozą w roli głównej byłaby hitem - bo to jest prawdziwe uczucie :D

Obrazek
lukas774
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas774 » 30.08.2011 22:13

Cholera my dotarliśmy do Tribunj 7.08 i żałuje ,że ominęły nas taaaaakie emocje sportowe :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Szalone Vodice, żarełko na Prvicie & KacVegas w Splicie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone