Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sylwester 08/09 Egipt-Makadi Bay

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 10.01.2009 21:50

Madzia, dla mnie lux. :D

ps. faktycznie jest duża rożnica, w zasadzie przepaść .... 3 dolce x 3 zł. = jedna dycha...... a ile szczęścia po obu stronach.
Rodzi się uczucie aby dać więcej ( tego bakszyszu) ale zapewne jak na warunki egipskie, Oni mają bardzo przyzwoite życie.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 11.01.2009 00:52

Madziu dziękuję za komplement :)

ps.Masz świetne nogi :twisted:
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 11.01.2009 01:56

Hm,nogi i nie tylko u Madzi są śliczne
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 11.01.2009 01:57

Hej Magda!
Tak barwnie rozpoczęty rok 2009 wróży - mam nadzieję - wiele ciekawych podróży. Czego z całego serca życzę :)

P.s. Gwiazdeczka została zapewne pod opieką "baka - serwis" :)

Pozdrav
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 11.01.2009 06:01

Sylwester bez śniegu? Uuuuuuu :wink: :D
Teraz poważnie :)
Podoba mi się plaża-cypel. Fajne miejsce.

Twój taniec to prawie jak taniec derwiszy. Extra :D

Z bakszyszem na lotnisku miałem podobną sytuację. Też na siłę dwóch egipcjaninów zabrało nasze walizki i niosą do autokaru. Jakieś 50 m przed autokarem stawiają walizki i mówią bakszysz. Ja do nich że usługa niekompletna to nie ma zapłaty. Oni swoje, ja swoje. No dobrze, po chwili przekomarzania się dostali zapłatę. Zabawna sytuacja. Po podejściu do autokaru okazało się dla czego nie chcieli nieść dalej walizek. Rezydenci ich poprostu przeganiają i ochrzaniają że naciągają turystów. Dla tego nie chcieli podejść bliżej do autokaru.

No i czekam na dalszą część relacji i takie piękne fotki jak dotychczas.
:D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2009 10:00

Egipt, to też moje marzenie, więc usiadłem, przeczytałem i czytam dalej :lol:
Fajna relacja i przede wszystkim ekspresowa (3 dni, a tu tyle fotek i opisów) :!: Niezły wynik.
Pozdravki
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 11.01.2009 11:20

ines napisał(a):ps.Masz świetne nogi :twisted:


To fakt. Szukałem tej fajki wodnej i nie mogłem znaleźć........ nogi przysłoniły mi "umysła". :oops:
Mam nadzieję, że Madzia nie będzie brać udziału w konkursie "misek", tego rodzaju imprezy są ...... bardzo "be".
:wink:
Ostatnio edytowano 11.01.2009 16:40 przez woka, łącznie edytowano 2 razy
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 11.01.2009 13:55

Bardzo fajnie się czyta i ogląda Twoją relację Madziu :D ,pomysł spędzenia Sylwestra w Egipcie wydaje się dość orginalny ale jak widać po Waszej wyprawie bardzo udany .Ja oglądam Twoje zdjęcia z perspektywy spędzenia wakacji w sierpniu ubiegłego roku w Safadze-15km dalej na południe :D pozdrawiam
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 11.01.2009 14:38

:D Super Madziu :)) Pisz dalej ;) , a na temat nóg:D i urody twojej mógłbym tu esej napisać;d Pozdrav
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 11.01.2009 17:34

madzia1981 napisał(a):Popielku specjalnie for you:)

Obrazek
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 11.01.2009 17:35

Madziu! To już druga na cropli relacja z egipskiego sylwestrowania.
Czytam i oglądam z przyjemnością. :D :D :D

Najlepszego w Nowym Roku! :D


Pozdrav
Jola
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2009 20:19

Obrazek

Obrazek

A mogło być tak pięknie gdyby fotograf jakąś krótką lekcję kadrowania odrobił :wink:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 11.01.2009 21:48

Droga Ines nie chciałam tego pisać w Twojej relacji, ale odstaję już w przebiegach w porównaniu z Twoją figurką:)

Hepiku to miały być portretówki, ale mężowi przy robieniu zdjęć troszkę się rozsunęło.
:wink:

Atojko masz rację. Mała została w Polsce z baką, podobnie jak dzieci naszych przyjaciół i to był bardzo dobry pomysł.
Choć ja tęskniłam okrutnie, Karolinka opiekę miała pierwszorzędną bo w swoim domku z babcią i dziadkiem, do których jest bardzo przywiązana i wcale jej nas nie brakowało. :D

Pietro jak podobała się Safaga? Zastanawialiśmy się też nad tą miejscowością.

Jolanto możesz wkleić link do tej relacji? Chętnie poczytam.


Pozdrawiam wszystkich, jutro kolejny dzień, tym razem w wiosce Beduinów...
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 11.01.2009 22:07

madzia1981 napisał(a):Jolanto możesz wkleić link do tej relacji? Chętnie poczytam.

Mogę. Chyba Autor nie będzie miał nic przeciwko, aczkolwiek może sam by wolał. :D Ale jak się powiedziało "A"... :lol:
To ta relacja - sprzed dwóch lat.

madzia1981 napisał(a):Pozdrawiam wszystkich, jutro kolejny dzień, tym razem w wiosce Beduinów...

Czekamy. :)

Pozdrav
Jola
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 12.01.2009 00:47

Madzia, no co ty opowiadasz...gdzie odstajesz..dla mnie masz super figurkę, szczególnie, że urodziłaś już dzidzię :)
Dla mnie bomba :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sylwester 08/09 Egipt-Makadi Bay - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone