Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sylwester 08/09 Egipt-Makadi Bay

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.01.2009 12:06

Dzięki, Madziu, za piękną relację :) Przybliżyłaś nam egzotyczny Egipt w zachęcający sposób, tak, że zaczynam się zastanawiać nad podróżą do tego kraju (a do tej pory nie brałam tego pod uwagę :wink:)

Serdecznie pozdrawiam :papa:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 18.01.2009 13:22

maslinka napisał(a):Przybliżyłaś nam egzotyczny Egipt w zachęcający sposób,


To jest właśnie to o czym zawsze piszę ( mam w tym swoich oponentów). Relacja ma być rzeczowa, bez ...."ble.ble..." nie wartościująca. Kilka zdań, krótki opis i zdjecia. Jeżeli ktoś zacznie zachwalać ...winien liczyć się z dokładnie odwrotnym skutkiem.
Ostatnio, jak zauważam, na forum pojawiają się relacje całkiem przyjemne. ( Slapol .. też fajnie ujmuje Meksyk).
jacusd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 218
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacusd » 24.01.2009 22:05

Witaj Madziu!
Dopiero dziś dojrzałem Twoją relację - jest extra.
Mam nadzieję, że nie pogniewasz się, że podepnę tu swoją relację z przed kilku lat, może to jeszcze zachęci kogoś do odwiedzenia Egiptu.Przeraszam za małą ilość fotek, ale takie były wymogi strony.
Pozdrawiam gorąco
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 25.01.2009 20:29

Witam Jacku-kopę latek, jak się nie widzieliśmy:)

Gdybym wiedziała, że byliście w Egipicie, pewnie poprosiłabym Was o pomoc w zorganizowaniu wycieczki:)

Fajna twoja relacja, marzy mi się polecieć choć jeszcze raz do Egiptu i udać się Waszymi śladami.

Pozdrawiamy.
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 27.04.2009 10:51

Dzięki Tobie, Madziu, odżyły wspomnienia z dziewiczego służbowego wyjazdu do Egiptu, rejsu po Nilu i pewnie nie do końca przemyślanym zwiedzaniu na własną rękę miejsc nie uczęszczanych przez turystów :), Teraz pewnie nie ma niemal miejsca, gdzie jakiś Europejczyk nie wściubi nosa, ale te 7 z górką lat temu Egipt nie był jeszcze tak oblegany. Cieszę się, że wypuściliście się poza teren enklawy hotelowej i odbyliście podróż w czasie :)
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 18.11.2010 16:32

Poleciłaś byś ten hotel ??
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 18.11.2010 22:22

Tak. Zdecydowanie mogę polecić.

Na trzy moje wyjazdy do Egiptu ten bił wszystkie na głowę.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.11.2010 22:31

Koleżanka Madzia bardzo efektownie prezentuje się na avatorku. Zdjęcie zapewne z Egiptu. Koleżanka wręcz onieśmiela na forum. Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sylwester 08/09 Egipt-Makadi Bay - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone