Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Supetar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szaraczek1985
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) szaraczek1985 » 09.07.2009 12:18

super :) a ja jeszcze musze czekac 3 tygodnie :roll: ;(
udanego wypoczynku życze!! :) skąd wyruszasz??
meg
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) meg » 15.07.2009 12:40

właśnie wróciliśmy z Supetaru - było fantastycznie. Pogoda cudna, żadnych glonów, na żadnym z odcinków plaży nie było, woda kryształ i cudowni gospodarze. W razie czego służę namiarami. My mieliśmy kwaterę" przez biuro" adriatic.hr, ale bezposrednio jest taniej bo pytałam, myśląc o ew. tych z Was, którzy szukają ładnego miejsca do mieszkania. Dla mnie to ma znaczenie - wolę pójść 5-10 minut dłużej na plażę , ale też rano i wieczorem posiedzieć w ładnym otoczeniu.A patio ze stołem pod drzewem, obok winogrona nad głową, to dla mnie komplet. Dwa pokoje, kuchnia z takim jeszcze "salonikiem", w którym jest dodatkowe łóżko wiec w sumie 5 miejsc , ładne kolorowe wnętrze. Super. W Supetar jest kilka miejsc do plażowania - .to najblizsze "centrum" jest średnie - gęsto od ludzi, ale im dalej - w kierunku plaży vela luka ( chyba dobrze zapamiętałam), tym puściej. Ja lubię - puściej :-) A jeszcze dalej jest plaża z piaszczystym dnem, i długim, płytkim zejsciem do wody - kilkanaście metrów . Wracając warto zrobić postój w Plitwickich Jeziorach. Tam nocowaliśmy. Zanim tam, to po drodze jeszcze warto dotrzeć do Trogiru :-) . A teraz idę się rozpakować i tym razem zamiast bałtyckiego piasku wysypię zapewne trochę drobnych kamyczków :-)
.
szaraczek1985
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) szaraczek1985 » 15.07.2009 13:55

Super :D napisz coś więcej jak się rozpakujesz i i wysypiesz wszystkie kamyczki :wink: i kilka fotek też by się przydało :D
pozdrawiam :)
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.07.2009 16:31

Pisałam, że na pewno wam się spodoba :)
Aga2209
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 17.07.2009 12:09

Witajcie :)

Forum przeglądam od dawna ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać.

Za 2 tygodnie wybieram się właśnie do Supetaru na wyspie Brac. Przeczytałam już chyba większość tematów dotyczących tej miejscowości jak i całej wyspy. Wyjazd zapowiada się znakomicie :)

Niestety nigdzie nie znalazłam informacji, która jest dla mnie dość istotna: czy na plażach w Supetarze są natryski???

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Cromaniaków :)
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.07.2009 21:34

Aga2209 napisał(a):Witajcie :)

Forum przeglądam od dawna ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać.

Za 2 tygodnie wybieram się właśnie do Supetaru na wyspie Brac. Przeczytałam już chyba większość tematów dotyczących tej miejscowości jak i całej wyspy. Wyjazd zapowiada się znakomicie :)

Niestety nigdzie nie znalazłam informacji, która jest dla mnie dość istotna: czy na plażach w Supetarze są natryski???

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Cromaniaków :)

w zeszłym roku były
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.07.2009 22:07

Muszę w sierpniu jeszcze raz dokładnie przyjrzeć się Supetarowi ... Może rzeczywiście jest dbst :D
m82m
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 17.07.2009 22:36

mkm napisał(a):Muszę w sierpniu jeszcze raz dokładnie przyjrzeć się Supetarowi ... Może rzeczywiście jest dbst :D

Koniecznie trzeba będzie wrócić do Supetaru.WARTO!
POZDRAV!
stary_jac
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 19.07.2009 19:51

jest natrysk, 20m od "zjeżdżalni" idąc w stronę portu, czy jest więcej .. nie wiem
Obrazek
Aga2209
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 20.07.2009 07:27

ines: Tobie to w ogóle chciałam podziękować za świetną relację z wyspy bo to dzięki niej się przekonałam, że Brac to dobry wybór :)

stary_jac: bardzo Ci dziękuję za tak obrazową odpowiedź :)

Zostało nam 11 dni do wyjazdu :) Nie mogę się doczekać :)
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.07.2009 15:28

Aga2209 napisał(a):ines: Tobie to w ogóle chciałam podziękować za świetną relację z wyspy bo to dzięki niej się przekonałam, że Brac to dobry wybór :)

Heheh :) miło mi :)
Mam nadzieję, że będziecie sie dobrze bawić :)
meg
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) meg » 22.07.2009 10:27

natryski są :-) W więcej niż jednym miejscu :-). Zanim zdecydujesz się na miejsce plażowania warto przejść niemal cały brzeg Supetar ( w lewą stronę patrząc na morze). To miejsce, gdzie jest naprawdę wybór.

Ines - publicznie dziękuję Ci za pomoc w wyborze Supetar jako miejsca tegorocznych wakacji :-)
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.07.2009 14:15

meg napisał(a):Ines - publicznie dziękuję Ci za pomoc w wyborze Supetar jako miejsca tegorocznych wakacji :-)

Bardzo się ciesze i mi bardzo miło :)
Serdecznie Pozdrawiam :)
BadSylwia
Autostopowicz
Supetar Biuro

Nieprzeczytany postnapisał(a) BadSylwia » 09.06.2010 19:39

Witajcie
Ja mam takie pytanie Czy zna ktoś strone internetową tego biura znajdującego się w porcie w Supetarze ?
Byłam tam 2 lata temu i wiem że jest tam coś takiego ...
Niestety mam skleroze i nie pamiętam nazwy a chciałabym znaleźć zakwaterowanie

Pozdrawiam :)
Kaska1207
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaska1207 » 10.06.2010 16:03

Sprawdż,czy to biuro podróży nie nazywa się PLANIK pozdrawiam Kaska1207
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019