Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Statek wycieczkowy w Trogirze

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bietka
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 24.05.2006
Statek wycieczkowy w Trogirze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bietka » 13.06.2006 11:55

Gdzieś na Forum czytałam o Polakach, którzy w Trogirze organizuję wycieczki - pikniki (morskie). Czy ktoś moźe ma do Nich jakieś namiary. Będę bardzo wdzięczna. O namiary i opinie czy warto..... :lol: :lol: :lol:
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 13.06.2006 12:05

Bietka napisał(a):Gdzieś na Forum czytałam o Polakach, którzy w Trogirze organizuję wycieczki - pikniki (morskie). Czy ktoś moźe ma do Nich jakieś namiary. Będę bardzo wdzięczna. O namiary i opinie czy warto..... :lol: :lol: :lol:


http://www.=reklama=/statek.htm
Bietka
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 24.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bietka » 13.06.2006 12:11

Vedran Lekic napisał(a):
Bietka napisał(a):Gdzieś na Forum czytałam o Polakach, którzy w Trogirze organizuję wycieczki - pikniki (morskie). Czy ktoś moźe ma do Nich jakieś namiary. Będę bardzo wdzięczna. O namiary i opinie czy warto..... :lol: :lol: :lol:


http://www.=reklama=/statek.htm



Dzięki Vedran. :lol: A jak ich znaleźć. Moźe masz do nich numer telefonu albo adres??
janek1969
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 30.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek1969 » 13.06.2006 13:49

Vedran Lekic napisał(a):
http://www.=reklama=/statek.htm
Verdan czy mógł byś podać namiar z którego nadbrzeża odpływa ten stateczek.
Chętnie bym skorzystał po przyjeździe do Trogiru.
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 13.06.2006 14:08

janek1969 napisał(a):Vedran Lekic napisał(a):
http://www.=reklama=/statek.htm
Verdan czy mógł byś podać namiar z którego nadbrzeża odpływa ten stateczek.
Chętnie bym skorzystał po przyjeździe do Trogiru.



z Trogiru... przez mnie byle 140 kn osoba dorosla.. przez inne od 150-180...
Dzieci do 5 lat gratis.. od 5-10 polowa ceny
janek1969
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 30.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek1969 » 13.06.2006 19:57

Dziękuje Vedran, jak będę w Trogirze to się pokażę.
Pozdrawiam Janek
archie
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 19.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) archie » 14.06.2006 17:29

Vedran Lekic napisał(a):
janek1969 napisał(a):Vedran Lekic napisał(a):
http://www.=reklama=/statek.htm
Verdan czy mógł byś podać namiar z którego nadbrzeża odpływa ten stateczek.
Chętnie bym skorzystał po przyjeździe do Trogiru.



z Trogiru... przez mnie byle 140 kn osoba dorosla.. przez inne od 150-180...
Dzieci do 5 lat gratis.. od 5-10 polowa ceny


witam Vedran, napewno popłyniemy
Bietka
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 24.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bietka » 15.06.2006 10:51

Vedran Lekic napisał(a):
janek1969 napisał(a):Vedran Lekic napisał(a):
http://www.=reklama=/statek.htm
Verdan czy mógł byś podać namiar z którego nadbrzeża odpływa ten stateczek.
Chętnie bym skorzystał po przyjeździe do Trogiru.



z Trogiru... przez mnie byle 140 kn osoba dorosla.. przez inne od 150-180...
Dzieci do 5 lat gratis.. od 5-10 polowa ceny



Vedran! A jak Cię znajdę w Trogirze? Masz jakieś biuro? Daj namiary - Proszę.
Piotrek22
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 12.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek22 » 15.06.2006 13:07

Witaj Bietko.
Ja z rodzinką 2 lata temu płynąłem na taką wycieczkę. Wrażenia mieliśmy mieszane. Przede wszystkim: Miała to być tylko polska grupa a w praktyce Polaków było na całym statku ze 6 osób oprócz naszej 4. Reszta to węgrzy i niemcy. Przewodnika nie było widać. Postój w porcie na wyspie trwoł ok.1.5 godz. i w zasadzie było za mało czasu, żeby coś konkretnego porobić. Krótka kąpiel i płyniemy dalej. Przez te wszystkie piękne reklamowane miejsca przepływa się dość szybko i niewiele można było zobaczyć. Natomiast piknik rybny - super. Ryb i wina było do oporu i naprawdę były dobre. Cały czas był lokalny folklor w postaci zesp. muzycznego. Grali i śpiewali całkiem ciekawie. Ten piknik był pod koniec wycieczki i zatarł poczucie monotonii na statku.
Uwaga praktyczna: lepiej plynąć na górnym pokładzie pomimo, że na dole jest cień a na górze nie, ale za to na górze wieje i nie czuć upału no i mniej śmierdzą spaliny z silnika i jest nieco ciszej. Na takich małych stateczkach niestety silnik dość mocno słychać i czasem czuć spaliny - zależy od wiatru. Mnie się ta wycieczka w sumie podobała a żonce nie a dzieciom tak sobie.
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 15.06.2006 13:10

Bietka napisał(a):
Vedran Lekic napisał(a):
janek1969 napisał(a):Vedran Lekic napisał(a):
http://www.=reklama=/statek.htm
Verdan czy mógł byś podać namiar z którego nadbrzeża odpływa ten stateczek.
Chętnie bym skorzystał po przyjeździe do Trogiru.



z Trogiru... przez mnie byle 140 kn osoba dorosla.. przez inne od 150-180...
Dzieci do 5 lat gratis.. od 5-10 polowa ceny



Vedran! A jak Cię znajdę w Trogirze? Masz jakieś biuro? Daj namiary - Proszę.


Na Ciovo bedzie duzo twoich rodakow ktory prze mnie zarezerwowaly...prawie kazdy ci da moj numer komorkowy...ale juz ci podaje 00385 95 3344556

Calodzienna wycieczka statkiem po morzu polaczona z wypoczynkiem, plazowaniem i kapiela w morzu oraz w basenach. Miejscem docelowym rejsu jest wyspa Šolta, na która plynie sie 1 godz. i 15 min. podczas podrózy goscie moga podziwiac niezwykle krajobrazy oraz malownicze widoki pobliskich wysp.

Statek przybija do miejscowosci Necujam (pierwszy przystanek), która charakteryzuje sie przepiekna plaza i krysztalowo czystym morzem. Przy plazy znajduja sie nowootwarte atrakcyjne baseny ze slodka woda z aperitiv barem w srodku – dla doroslych i dla dzieci. Tutaj mozna prawdziwie odpoczac rozkoszujac sie urokami natury. Po powrocie na statek czekac bedzie na gosci przygotowany przez zaloge obiad: smazone ryby (makrele) i salatka oraz wino i soki. W czasie rejsu podawana jest równiez rakija.
Nastepnym przystankiem jest miejscowosc Maslinica, gdzie znajduja sie wspaniale miejsca do nurkowania. Po odpoczynku i plazowaniu powrót do trogiru.

OPIS STATKU
Statek MIRAKUL - 20 m dlugosci i 5 m szerokosci, przystosowany jest do celów turystycznych, spelnia wymogi bezpieczenstwa: kamizelki i pontony ratunkowe, apteczka. Wszyscy pasazerowie ubezpieczeni sa od nieszczesliwych wypadków i w przypadku smierci. Zarejestrowany jest na 80 osób.
W sklad zalogi statku wchodza: kapitan, marynarz i kucharz.
Statek wyposazony jest w salon, kuchnie, wc. posiada górny poklad, na którym goscie moga sie opalac.
Oficjalna kategoria statku***.

cena za 1 osobe: 140 kuna
Cena dla dzieci poniżej 5 lat GRATIS
Cena dla dzieci od 5 do 11 lat wynosi 70 kn

W cene wliczony jest obiad na statku, aperitif- rakija, wino i soki.


Chcac zamowic bilet prosze zadzwonic lub napisac SMS pod numer telefonu 00385 91 434 5007 lub 00385 95 33 44 55 6 Przyjedziemy do Waszego apartamentu, wyjasnimy szczegoly dotyczace wycieczki i sprzedamy Panstwu bilet.
Piotrek22
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 12.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek22 » 15.06.2006 13:32

A ja pomimo, że mi się poprzednia nawet podobała to na tę bym nie popłyną bo czasu na to plażowanie i kąpiele jest za mało(przynajmniej dla mnie). No i rakija na statku zwala z nóg. Nie jest to dobry pomysł już lepiej wino.
Piotrek22
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 12.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek22 » 15.06.2006 13:32

A ja pomimo, że mi się poprzednia nawet podobała to na tę bym nie popłyną bo czasu na to plażowanie i kąpiele jest za mało(przynajmniej dla mnie). No i rakija na statku zwala z nóg. Nie jest to dobry pomysł już lepiej wino.
Bietka
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 24.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bietka » 17.06.2006 23:43

Dzięki za info. Wszystkiego trzeba spróbować więc pewnie skorzystamy. Zawsze to jakaś odmiana i atrakcja. A wszystkim trudno dogodzić. Jeżeli chodzi o obecność "obcokrajowców" to nie jest to problem lubimy poznawać nowych ludzi. :lol: Dzięki za numer telefonu :lol: :lol: :lol:

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Statek wycieczkowy w Trogirze
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone