
longtom napisał(a):anakin napisał(a):No,ale................jak?![]()
Dziury jakie trza porobić?
I jak te jajka??
Pionowo czy poziomo?
Jakbyś wziął sękatą deskę to byś już dziur nie musiał robić. Jaja wsadzałbyś losowo, tak jak dziury po tych sękach by wypadały.
