Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stare albumy na starej półce..

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.11.2011 11:56

Janusz Bajcer napisał(a):Ani, zrób solidne wzmocnione półki, ściągniesz albumy .... i miejsce na seks jak znalazł :wink: :wink:

Pozdrawiam


Ale gdzie ja albumy wtedy podzieję?? 8O
Podłożyć? :?


longtom napisał(a):A to, to już zależy od półki :!: 8O :D


A nie od seksu? 8O

Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.11.2011 12:03

anakin napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Ani, zrób solidne wzmocnione półki, ściągniesz albumy .... i miejsce na seks jak znalazł :wink: :wink:


Ale gdzie ja albumy wtedy podzieję?? 8O
Podłożyć? :?


Na łóżku .... potem :wink: ..... wróci wszystko na swoje miejsce :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 28.11.2011 14:20

Leszek Skupin napisał(a):...teraz sam się poważnie zaczynam zastanawiać nad wywoływaniem zdjęć formatu 15x21 tylko albumy coraz droższe :oczko_usmiech: ;)


W tym roku wywołałem blisko 400 szt. właśnie 15x21. Razem z albumami wyszło mnie to blisko 6 stów, ale uważam że warto było. Chorwację mam na papierze z ostatnich 3 lat. Jak znajdę czas na obrobienie fot z lat wcześniejszych to też pójdą na papier.

Albumy trzymam w szafie a nie na starych półkach żeby się nie kurzyły :wink:
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 28.11.2011 14:47

Ani jak zrobisz porządek ze swoimi :roll: to zapraszam do mnie :lol: ....już będziesz miał wprawę :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 28.11.2011 14:51

kominesku napisał(a):Ani jak zrobisz porządek ze swoimi :roll: to zapraszam do mnie :lol: ....już będziesz miał wprawę :wink:


malowanie też przewidujecie? ;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.11.2011 15:08

Rysio napisał(a):Albumy trzymam w szafie :wink:


Na wieszakach? 8O

kominesku napisał(a):Ani jak zrobisz porządek ze swoimi :roll: to zapraszam do mnie :lol: ....już będziesz miał wprawę :wink:


Ale to chyba na wiosnę dopiero.
Późną wiosnę.
Wyschnąć jeszcze musi.

No i znowu pytanie.
Suszyć czymś czy może zostawić to.....naturze??


Pozdrawiam.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 28.11.2011 15:17

anakin napisał(a):Na wieszakach? 8O


No, owinięte cefalonem i podsypane kulami na mole :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 28.11.2011 15:46

Rysio napisał(a):No, owinięte cefalonem i podsypane kulami na mole :wink:


Rysiu, lawenda podobno namolnie działa :) z Hvaru sobie przywieź :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.11.2011 17:06

Jestem zaniepokojony. 8) Kiedy zaczniecie się częstować łiskaczem? :roll: :lol:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 28.11.2011 17:27

BeJur napisał(a):
Rysiu, lawenda podobno namolnie działa :) z Hvaru sobie przywieź :)


Ale że niby jak ? Moje mole najpierw zeżarły 2 worki po 15 kilo lawendy a potem zabrały się za czapkę, rękawiczki i szalik. Dlatego na razie zimę odwołałem 8)

:wink:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12242
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 28.11.2011 17:53

Bocian napisał(a):Jestem zaniepokojony. 8) Kiedy zaczniecie się częstować łiskaczem? :roll: :lol:


Po malowaniu. :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.11.2011 18:33

Bocian napisał(a):Jestem zaniepokojony. 8) Kiedy zaczniecie się częstować łiskaczem? :roll: :lol:


A Ty pijesz przed robotą czy po?


Sam se odpowiem.
W trakcie.
:lol:



Rysio napisał(a):
Ale że niby jak ? Moje mole najpierw zeżarły 2 worki po 15 kilo lawendy a potem zabrały się za czapkę, rękawiczki i szalik.
:wink:


A wiesz dlaczego??
Bo nie miałeś...............półki!
Gdybyś miał to byś se mógł te mole pozabijać.
Tą półką.

Pozdrawiam.
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 28.11.2011 19:01

BeJur napisał(a):
kominesku napisał(a):Ani jak zrobisz porządek ze swoimi :roll: to zapraszam do mnie :lol: ....już będziesz miał wprawę :wink:


malowanie też przewidujecie? ;)


Ta :roll: na wiosnę :lol: ale to już chyba......jajka :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 28.11.2011 19:01

anakin napisał(a):Sam se odpowiem.
W trakcie.
:lol:



Pozdrawiam.


jakbyś miał półkę.... mógłbyś szklaneczkę odstawić ....;)


kominesku napisał(a):Ta :roll: na wiosnę :lol: ale to już chyba......jajka :wink:


i na półkę? koło albumów?
;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.11.2011 19:09

BeJur napisał(a):
kominesku napisał(a):Ta :roll: na wiosnę :lol: ale to już chyba......jajka :wink:


i na półkę? koło albumów?
;)


No,ale................jak? 8O
Dziury jakie trza porobić?
I jak te jajka??
Pionowo czy poziomo?
To ważne,wbrew pozorom ,bo jak zrobię dziury żeby je postawić pionowo,a zachce mi się nagle poziomo,to mi nie wejdą.
A jakbym zrobił poziome,a będę chciał zmienić design na pion to znowu nie będą stały.
Te jajka.

Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.

cron
Stare albumy na starej półce.. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone