Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

spanie na dziko w Chorwacji, jak to wyglada??:)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.05.2012 21:12

aneta2503 napisał(a):Zabraliśmy ze sobą butelki 5 l. z wodą . Na wyspie nie spotkałam się ze słodką wodą niestety;/

Na jeden miesiąc pobytu to ile tych butelek :?:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 23.05.2012 21:16

aneta2503 napisał(a):Zabraliśmy ze sobą butelki 5 l. z wodą . Na wyspie nie spotkałam się ze słodką wodą niestety;/


No właśnie :? . W Chorwacji (tej nadmorskiej) w ogóle chyba ciężko jest o ujęcia wody... w czasie naszych objazdów po wyspach i lądzie spotkaliśmy tylko jedno miejsce gdzie można było sobie nabrać wodę bez problemu - było to na wyspie Cres przy drodze z Cresu na południe wyspy.

Zawsze też wozimy ze sobą trochę butelek z wodą.

Pozdrawiam :)
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 23.05.2012 21:22

Janusz Bajcer napisał(a):
kulka53 napisał(a):Poza tym, pełna zgoda, wspomnienia z tak spędzonych wakacji są rewelacyjnie :idea:


Pełna zgoda jak też tak sądzi druga połowa :wink:
No i jak ma się mało lat na karku i nie ma małych dzieci :idea:


Januszu, to chyba oczywiste, że wszystko jest za obopólną zgodą :roll: .
Nie wyobrażam sobie zmuszać drugiej połowy do czegokolwiek i z wzajemnością :)
Takie wyjazdy mają sens i są możliwe tylko wtedy, gdy ludzie (pary) są naprawdę świetnie dobrani i stanowią jedność...

Co do dzieci, rzeczywiście nie wypowiadam się, bo jeździmy we dwójkę, ale i na cro.pl od czasu do czasu pojawia się osoba, która spędza wakacje na dziko z bardzo małym dzieckiem.

No a co do lat.... zdziwiłbyś się Januszu i to BARDZO :wink: :cool:

Pozdrawiam
aneta2503
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta2503 » 23.05.2012 21:23

Dokładnie już nie powiem ile ich było ale około 40 plus do tego wody do picia 1,5 l :) Racja bez dzieci można sobie zaszaleć . Warunki na Dugim Otoku do spania w namiocie sa b. dobre
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.05.2012 21:26

kulka53 napisał(a):No a co do lat.... zdziwiłbyś się Januszu i to BARDZO :wink: :cool:

Pozdrawiam


Może i bardzo :wink: ale Wy jesteście Wyjątkową Parą :lol:

Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.05.2012 21:33

aneta2503 napisał(a):Dokładnie już nie powiem ile ich było ale około 40 plus do tego wody do picia 1,5 l :)


Jaki samochód miał duży bagażnik na butle :?:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 23.05.2012 21:36

Każdy niech pracuje na swoje sumienie :) jak ktoś wyżej napisał, jakoś więcej zrozumienia mamy dla tych którzy gnają na złamanie karku do Cro, co na własne oczy widziałem jadąc przepisowe 130 na autostradzie.
aneta2503
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta2503 » 23.05.2012 21:37

W samochodzie wyciągnęliśmy tylne siedzenia byliśmy upchani aż pod sam dach :)
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006
Re: spanie na dziko w chorwacji, jak to wyglada??:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 11.08.2013 21:32

Zawsze jechałem do Cro na noc, więc po męczącej drzemce gdzieś na autostradzie docierałem w południe gdzieś na wybrzeże, brałem kwaterę i było OK. W tym roku wybieram się jedna na dzień. Siłą rzeczy dotrę gdzieś w środku nocy. Czy jak wywalę się w śpiworze na materacu na plaży to mi policja wlepi mandat ? Spanie w samochodzie to koszmar. Już nie te lata :(

P.S. Dziś otrzymałem informacje jakoby Cro od ubiegłego roku "strasznie" podrożała . Ile jest w tym prawdy
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009
Re: spanie na dziko w chorwacji, jak to wyglada??:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 13.08.2013 13:06

"Strasznie dużo"... :lol: :wink:
Policja w nocy po plażach to raczej nie łazi.
Chyba że ją ktoś wezwie, ale jak przypadkiem tranzytem ktoś akurat tak odsypia to co komu do tego?
Każdy ma prawo odpoczywać tak jak chce- nawet ze śpiworem.
Jakbyś tam "zamieszkał na dłużej" to już co innego. :)

P.S. Tylko "nie srej po krzokach" po Cię pogonią. :lol: :wink:
Jak nie miejscowi- to tu na forum. :lol:
Lataviedz
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.03.2014
Z namiotem po Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lataviedz » 13.03.2014 23:00

Wiatm

Planuję wyjazd samochodowy do Chorwacji i stawiam na dużą mobilność w związku z tym mam pytanie odnośnie noclegowania pod namiotem, czy ktoś rozbijał się "na dziko" i może podzielić się wrażeniami, czy jest to w ogóle możliwe i jak się patrzy na takich "dzikusów"?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Z namiotem po Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 13.03.2014 23:10

Skorzystaj z wyszukiwarki ten temat już wielokrotnie był omawiany :).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Z namiotem po Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.03.2014 23:19

Lataviedz napisał(a):Wiatm

Planuję wyjazd samochodowy do Chorwacji i stawiam na dużą mobilność w związku z tym mam pytanie odnośnie noclegowania pod namiotem, czy ktoś rozbijał się "na dziko" i może podzielić się wrażeniami, czy jest to w ogóle możliwe i jak się patrzy na takich "dzikusów"?

Jesteś we właściwym temacie :idea: są też inne podobne :idea:
katmar
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.03.2014
Re: spanie na dziko w chorwacji, jak to wyglada??:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) katmar » 14.03.2014 16:08

Przeczytałam wszystko i jestem w szoku ale i bogata w nowe wiadomości w te wakacje paczką znajomych wybieramy się w podróż po CRO i zobaczymy gdzie wyjdzie spanko :) chciałam tylko powiedzieć że mamy XXI i cuda techniki np. toaletę turystyczną i nie trzeba nikomu "robić pod oknem czy płotem" sprawdziło się to u nas np. na mazurach :) Cieszę się że tyle stron wpisów tutaj odnalazłam i tyle się dowiedziałam chociaż zachowanie i teksty co po niektórych użytkowników forum mnie zaskoczyło i zniesmaczyło. Życzę udanych wyjazdów wszystkim tych all inclusive oraz tym "dzikusom" :D
Edytaaa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.07.2014
Re: spanie na dziko w chorwacji, jak to wyglada??:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edytaaa » 01.07.2014 16:53

Oczywiscie ,ze mozna spac pod namiotem :)
My spalismy zawsze 2-3 pierwsze noce na plazy.
Grunt to pozostawic po sobie czysto!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
spanie na dziko w Chorwacji, jak to wyglada??:) - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone