Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spacer uzupełniający w stylu mieszanym :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18306
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.02.2014 20:25

te kiero napisał(a):. . . w tym roku będziemy raczej preferować Wasz sposób wędrówki i wypoczynku


Dziękuję :) Miło mi , że komuś podoba się taki nasz ( ale nie tylko - patrz relacje Franza , Dangoli , DarCro , Kulki i wielu innych ) sposób spędzania wolnego czasu . Bałkany mają tyle do zaoferowania , że życia braknie na ich odwiedzenie i zobaczenie . Życzę wielu wspaniałości na Waszej Trasie , niezależnie od tego , jaki kierunek obierzecie :papa:

andeo napisał(a):dzięki za link,zajrzę tu w wolnej dłuższej chwili i wszystko wyczytam .pozdrawiam


Będzie mi bardzo miło 8)

Paulka napisał(a):. . . Twoja spacerowoobjazdówka bardzo ciekawa.


Dziękuję :D

Pozdrawiam
Piotr
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 19.02.2014 13:20

Wyczytałam,obejrzałam,bardzo mi się podobało.Odnoszę wrażenie ,że to był faktycznie spacer w stylu mieszanym.Nie ma wrażenia pośpiechu,sztywnego trzymania się planu itp itd.
Również jak wielu z nas nie miałam specjalnego pojęcia jak może być w Rumunii,bardzo ciekawie ją przedstawiłeś.Wesoły cmentarz bardzo interesująca sprawa,poczytałam jeszcze o nim w internecie.
Rozśmieszyło mnie after-before rumuńskich policjantów :lol:,zauroczyły cerkwie w Maramureszu,przepiękne malowidła ścienne!
Zabawna historia "obu patriotów" ,uwielbiam poznawać ludzi,przyglądać się ich codziennemu życiu,fajnie to opisałeś.zazdroszczę Zadaru ,bo musi jeszcze trochę na mnie zaczekać,nie w tym roku,ale kiedyś na pewno chciałabym posłuchać organów morskich.W Puli cudny amfiteatr,nie wiedziałam o jego istnieniu,teraz już wiem :)
Plakat w Porecu :lol: ,no cóż...nie dziw się żonie..ja też zastanowiłabym się nad kupnem następnej pary okularów :lol:
Rostoke śliczne mimo deszczu,może kiedyś odwiedzę.A najbardziej z tego wszystkiego ,najcudowniejsze były te poranki Wasze,niemal czułam świeży powiew powietrza i zapach kawy nad wodą ahhhh,,,,no kiedy te wakacje?!!
Dzięki Piotrze,był to cudowny spacer z Wami.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18306
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 20.02.2014 01:32

andeo napisał(a):Wyczytałam,obejrzałam,bardzo mi się podobało.


Dziękuję :)
Cieszę się , że Ci się podobały te moje wypociny :D
Co do sposobu podróżowania - taki preferujemy , bo daje nam namiastkę wolności , a może też troszeczkę z powodu lenistwa . . . nam już się nie chce śpieszyć :oops:
Poranna kawa - tylko o świcie , zanim dzień rozpocznie swoją wielką gonitwę , smakuje w ten niepowtarzalny sposób :coool:

Życzę wielu pięknych wakacji i realizacji wszystkich wakacyjnych planów

Serdecznie pozdrawiam
Piotr
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 20.02.2014 09:04

piotrf napisał(a):
andeo napisał(a):Wyczytałam,obejrzałam,bardzo mi się podobało.


Dziękuję :)
Cieszę się , że Ci się podobały te moje wypociny :D
Co do sposobu podróżowania - taki preferujemy , bo daje nam namiastkę wolności , a może też troszeczkę z powodu lenistwa . . . nam już się nie chce śpieszyć :oops:
Poranna kawa - tylko o świcie , zanim dzień rozpocznie swoją wielką gonitwę , smakuje w ten niepowtarzalny sposób :coool:

Życzę wielu pięknych wakacji i realizacji wszystkich wakacyjnych planów

Serdecznie pozdrawiam
Piotr


Powspominałam sobie czytając po raz kolejny i pomyślałam że my chyba nie zdążymy z tym namiotem w tym roku.....A miała być próba generalna.....
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 20.02.2014 12:25

piotrf napisał(a):
andeo napisał(a):Wyczytałam,obejrzałam,bardzo mi się podobało.


Dziękuję :)
Cieszę się , że Ci się podobały te moje wypociny :D
Co do sposobu podróżowania - taki preferujemy , bo daje nam namiastkę wolności , a może też troszeczkę z powodu lenistwa . . . nam już się nie chce śpieszyć :oops:
Poranna kawa - tylko o świcie , zanim dzień rozpocznie swoją wielką gonitwę , smakuje w ten niepowtarzalny sposób :coool:

Życzę wielu pięknych wakacji i realizacji wszystkich wakacyjnych planów

Serdecznie pozdrawiam
Piotr

Piotrze,wzajemnie :)
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 21.02.2014 22:33

Piotrze...z wielką przyjemnością nadrobiłam zaległości ...dzięki Tobie w jeden wieczór przemierzyłam miejsca, które na razie zakreślam na mapie :D
Twoja relacja to świetny przewodnik po Bałkanach.
Wielkie Dzięki!!! :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18306
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 23.02.2014 13:30

Nesko, wybacz proszę , że odpowiadam z takim opóźieniem , ale czasu wolnego mam teraz jak na lekarstwo . Ot życie :roll:
Bardzo Ci dziękuję :) , to bardzo miłe , jednak porównanie mojej relacji do przewodnika - to chyba tylko dla włóczykijów z upodobaniem do takiego , lub podobnego sposobu podróżowania :oops: :wink:

Od zakreślania na mapie zaczyna się każda bardziej lub mniej poważna wyprawa , a więc realizacji życzę i wspaniałości w podróży . :hut:


Serdecznie pozdrawiam
Piotr
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 01.03.2014 22:03

Piotrze, dziękuję za ciekawe informacje, zwłaszcza z Istrii, na którą się wybieramy :D
Bardzo podoba mi się ten wypoczynek mieszany :lol:
pozdrawiam :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18306
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.03.2014 23:21

Aniu , to ja dziękuję i cieszę się , że Ci się podobało :D

Życzę wspaniałych wrażeń na Istrii :papa:


Pozdrawiam
Piotr
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18306
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.03.2014 01:29

Iwona75 napisał(a):Powspominałam sobie czytając po raz kolejny i pomyślałam że my chyba nie zdążymy z tym namiotem w tym roku.....A miała być próba generalna.....


Nie w tym , to w przeszłym :) , chociaż sezon wakacyjny jest długi więc bądźmy dobrej myśli :smo:
Bardzo chciałem odszukać zdjęcia z naszej próby generalnej kilka . . . no dobra - dawno temu :roll: :wink:
ale mimo usilnych starań nic z tego nie wyszło . Te zdjęcia gdzieś są , ale naprawdę nie mam pojęcia gdzie :?

Jako załącznik musi więc posłużyć skan fotki z 1975 roku
1975.jpg


Pozdrawiam serdecznie
Piotr
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 06.03.2014 11:04

Oooo ja cię kręcę!!! to ja przychodziłam na świat ,a Wy już z plecakami! :mrgreen:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 06.03.2014 11:16

piotrf napisał(a):Jako załącznik musi więc posłużyć skan fotki z 1975 roku
Obrazek


Łezka się w oku kręci... :) Te ogromne namioty, emaliowany garnek, dwu i pół kilówka z gazem, no i obowiązkowo gitara zamiast smartfona i słuchawek :D
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 06.03.2014 16:01

greenrs napisał(a):
Łezka się w oku kręci... :) Te ogromne namioty, emaliowany garnek, dwu i pół kilówka z gazem, no i obowiązkowo gitara zamiast smartfona i słuchawek :D

To było wędrowanie...Też mam takie fotki.
Pozdrawiam!
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18306
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.03.2014 01:21

andeo napisał(a):Oooo ja cię kręcę!!! to ja przychodziłam na świat ,a Wy już z plecakami


Moja pierwsza poważna przygoda z namiotem - obóz wędrowny w 1970 roku :)
Spodobało się i tak zostało do dziś ( skrócił się tylko czas podróży ;) , choć wtedy jeżdżących samochodami nazywaliśmy "wozidupki" :wink: )


greenrs napisał(a):Łezka się w oku kręci... :) Te ogromne namioty, emaliowany garnek,
dwu i pół kilówka z gazem, no i obowiązkowo gitara zamiast smartfona i słuchawek :D


Pół roku składałem kasę na "dwójkę z tropikiem", drugie pół - na dwutygodniowy wyjazd ;)
Tą gitarę mam do dziś , dzięki niej któregoś roku mogłem wrócić do domu , na dodatek najedzony .
Gdy skończyła się nam kasa , usiedliśmy z kumplem przed dworcem z gitarami i zaczęliśmy grać ,
napełniając nasz kapelusz drobniakami . Było ich tyle , że zjedliśmy dobre śniadanie i kupiliśmy
bilety na pociąg do domu :)


Iwona Baśka napisał(a):To było wędrowanie...Też mam takie fotki.


Pochwal się :) śmiało możesz je tu wklejać
Będzie mi bardzo miło jeżeli pomożesz mi stworzyć taki spacer retrospektywny :)
Zapraszam wszystkich do wklejania takich zdjęć z pierwszych wędrówek


Pozdrawiam
Piotr
DarCro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1196
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarCro » 08.03.2014 13:11

Nostalgicznie sie zrobiło... :cry: :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spacer uzupełniający w stylu mieszanym :) - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone