Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spacer uzupełniający w stylu mieszanym :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 06.04.2012 06:53

Dzięki Piotrze, że zabrałeś nas razem z Wami na wspólny, dłuuuugi wrześniowy spacer :D

Niektóre miejsca pokrywały się z już odwiedzonymi przez nas, inne nie, to dowód jak wiele ciekawych miejsc jest w tej części Europy, jak wiele takich spacerów wciąż można odbywać i zawsze znajdować coś nowego dla siebie.

piotrf napisał(a):Było fajnie , zanotowałem kilka miejsc w kilku przebytych przez nas krajach , gdzie bardzo bym chciał być i teraz kombinuję , jak je wkomponować w kolejny nasz spacer w tym rejonie . :wink:


Kolejny wrzesień zbliża się coraz większymi krokami... :wink: :D
A to całe kombinowanie to najprzyjemniejsza czynność w oczekiwaniu na niego :cool:

Pozdrawiamy Świątecznie :D
M i P
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 06.04.2012 09:35

Do Krasnej Horki nie udało mi się dotrzeć, tym cenniejszych jest tych kilka (szkoda, że aparat odmówił współpracy) jakie udało Wam się zrobić, bo teraz mają wymiar szczególny :) ...

A co do września zbliżającego się wielkimi krokami ... Ciekawe, czy w tegorocznej podróży w podobnym czasie i tym razem trafią nam się wspólne miejsca :wink:.

Pozdrawiam Wielkanocnie i życzę Wesołych i Pogodnych (oby się nie sprawdziły prognozy synoptyków!) :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 06.04.2012 12:38

piotrf napisał(a):zdechły baterie w aparacie :(

Szkoda wielka...

O Krasną Horkę zahaczyłem dawno temu, w ramach długiego weekendu w Słowackim Krasie, ale wtedy nie pstrykałem jeszcze fotek.

piotrf napisał(a):Było fajnie , zanotowałem kilka miejsc w kilku przebytych przez nas krajach , gdzie bardzo bym chciał być i teraz kombinuję , jak je wkomponować w kolejny nasz spacer w tym rejonie . ;)

Było fajnie...

Dziękuję za mozliwość wspólnej wędrówki. :)

Wiele Dobrego, Piotrze,
Wojtek
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 674
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 06.04.2012 12:50

Dziękuje :)

i przy okazji wszystkim cromaniakom Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz rychłego wyjazdu na chorwackie wybrzeże ;)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 06.04.2012 14:54

piotrf napisał(a):zdechły baterie w aparacie :(


Skąd ja to znam :x

piotrf napisał(a):Wesołych Świąt , zdrowych i pogodnych


I nawzajem :wink:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 06.04.2012 18:44

Witaj Piotrze,dziękuję za pełną wrażeń - momentami wspomnień podróż
:D
Składam Tobie i bliskim Ci sercu osobom zdrowych i pogodnych Świąt.
Wszystkiego dobrego!


Robert.
Jacek B
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 263
Dołączył(a): 03.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek B » 07.04.2012 11:59

Dzięki za życzenia :wink: dla Ciebie również wszystkiego naj :wink:
Spacer w twoim towarzystwie to wielka przyjemność, szkoda że to już koniec.
Pozdrawiam :wink:
Jacek B
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 09.04.2012 11:48

Wszystkim Wam razem i każdemu z osobna bardzo dziękuję za obecność i życzenia . :D

Co do wyjazdów w tym roku , który już na początku przyniósł sporo zmian ( miłych i tych całkiem niemiłych :? ) , trudno powiedzieć .
Jeżeli zdrowie , finanse i inne czynniki pozwolą , to w tym roku - wiem , że Was zaskoczę - będą . . . Bałkany :lol: z dodatkami . . .
Trochę uzupełnienia , trochę nowych krajów :wink: , więc bardzo możliwe Danusiu , że jakieś miejsca wspólne będą 8)



Pozdrawiam
Piotr
HAncur
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 695
Dołączył(a): 29.03.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) HAncur » 18.09.2012 20:36

piotrf napisał(a):
HAncur napisał(a):Ciekawe, bardzo ciekawe.... :D A można prosic o rozwinięcie tematu? :D :D


W jakim sensie ma być to rozwinięcie :?: :wink:

Często boczne , czasem szutrowe drogi ukrywają urokliwe miejsca , a że jest to teren krasowy z wieloma jaskiniami , jamami , pęknięciami , jarami , to i miejsc takich nie brakuje :)
Sam Eger i jego okolice też jest piękny - okoliczne winnice , piwnice itd. itp.
Od wielu lat odwiedzamy tamte tereny i zawsze odkrywamy coś nowego jeżdżąc właśnie bocznymi drogami 8)

Pozdrawiam
Piotr


Sprawdziliśmy w te wakacje i jeszcze mamy zamiar wrócić w tym roku choć na chwilę.
Wielkie dzięki za tę relację, która nas natchnęła. :D

Pozdrawiam
HAnka
DarCro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1196
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarCro » 31.10.2012 19:19

Zerknąłem sobie na tę cześć relacji związaną z Serbią i mam takie pytanie w związku z tym co napisałeś:

piotrf napisał(a):Po lewej mijamy Rtanj , podziwiając jego najwyższy szczyt Śljak , który jest fenomenem serbskich Karpat - z daleka wygląda jak ogromna piramida .
[...]
Jedziemy wspinając się wąską , krętą dróżką mijając zabudowania gospodarskie , w których życie toczy się jakby wolniej .
Za zagrodami przejeżdżamy obok cmentarza i używając pierwszego biegu , po kamieniach docieramy na szczyt , i . . . w tej samej chwili żałuję, że tu dotaliśmy


Wjechaliście na sam szczyt tej piramidy?!
Nie wygląda na tak łatwo dostępną autem:

http://www.european-pyramids.eu/wb/pages/european-pyramids/serbia.php
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.11.2012 12:19

HAncur napisał(a):
Sprawdziliśmy w te wakacje i jeszcze mamy zamiar wrócić w tym roku choć na chwilę.
Wielkie dzięki za tę relację, która nas natchnęła. :D

Pozdrawiam
HAnka


Straszna gapa ze mnie :oops:
Przepraszam , że dopiero teraz odpowiadam :oops: , ale ostatnio mało mam wolnego czasu , co odbija się ujemnie na obecności na forum :?
Cieszę się , że moja relacja mogła być choć w części pomocna w wyborze kierunku :D
Wiosną i jesienią wiele krasowych klejnocików łatwiej jest odnaleźć z uwagi na brak liści na drzewach .
Kolory lasu też dodają smaczku :wink:


Pozdrawiam
Piotr
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.11.2012 19:53

DarCro napisał(a):Zerknąłem sobie na tę cześć relacji związaną z Serbią i mam takie pytanie w związku z tym co napisałeś:
. . .

Wjechaliście na sam szczyt tej piramidy?!
Nie wygląda na tak łatwo dostępną autem:

http://www.european-pyramids.eu/wb/pages/european-pyramids/serbia.php


Na szczyt Śljak nie wjechaliśmy , o ile mi wiadomo drogi dla samochodów tam nie ma , a Kangoorem łatwo by nie było :wink: biorąc pod uwagę nachylenie stoku .

Wyjechaliśmy na szczyt góry , na której stały resztki ruin zamku - poddałem się po kilku nieudanych próbach znalezienia opisów tych ruin . :oops:


Pozdrawiam
Piotr
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.02.2014 09:15

Piotrze, dzięki Twemu linkowi w jednej z bieżących relacji, odbyłem dziś jakże długą, ale niezwykłą podróż po Bałkanach, wiele miejsc się przypomniało i wiele odkryło na nowo; w tym roku będziemy raczej preferować Wasz sposób wędrówki i wypoczynku, dzięki :D
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 08.02.2014 11:13

dzięki za link,zajrzę tu w wolnej dłuższej chwili i wszystko wyczytam .pozdrawiam
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 08.02.2014 12:00

Dzięki odświeżającym temat i ja tu trafiłam. Lektura szybka bo ochy i achy pomijałam, ale Twoja spacerowoobjazdówka bardzo ciekawa.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spacer uzupełniający w stylu mieszanym :) - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone