Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spacer uzupełniający w stylu mieszanym :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 26.02.2012 23:35

A teraz to czekam z niecierpliwością na Sarajewo :D

Pozdrawiam Aśka. :)
trevia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 28.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trevia » 26.02.2012 23:42

Miecia napisał(a):A teraz to czekam z niecierpliwością na Sarajewo :D


Ja równiez :) Może..kiedyś... w przyszłości.... nie ominę :wink:

Pozdrawiam :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.02.2012 00:35

W takim razie chyba czas kontynuować :lol:

C.D.

Droga bardzo nam się podoba 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Samo miasto też nam się podoba :D

Obrazek

słynna studnia . . .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cmentarz otoczony . . . restauracją

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i pan produkujący pamiątki

Obrazek

C.D.N.

Pozdrawiam
Piotr
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 27.02.2012 00:39

a ja mam taką pamiątkę, dostałam :D
Fotki super, byłeś pewnie w tym historycznym miejscu :wink:
Pozdrawiam. A.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.02.2012 10:06

Niestety Sarajewo "przejechane" nocą...trudno...może następnym razem - teraz u Ciebie.

:)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.02.2012 16:02

Miecia napisał(a):a ja mam taką pamiątkę, dostałam :D


Dla nas pamiątki się nie ostały , poza tymi zapisanymi w pamięci i w pamięci komputera :wink:


Jacek S napisał(a):Niestety Sarajewo "przejechane" nocą...trudno...może następnym razem - teraz u Ciebie.

:)


Mam wiele takich ciekawych miejsc "przejechanych w nocy" i zostawionych na następny raz . . . :roll: z nadzieją , że nastąpi w miarę szybko 8)

Mostar zrobił na nas znacznie większe wrażenie , ale Sarajewo zobaczyć trzeba , choćby po to by mieć własne zdanie


Pozdrawiam
Piotr
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.02.2012 16:15

Piotrze, dziękuję za miły spacer po Sarajewie :)

Jeszcze nas tam nigdy nie pognało. Ale w ubiegłym roku byli w Sarajewie moi rodzice i mówili, że największe wrażenie zrobiła na nich Aleja Snajperów, ale to innego rodzaju wrażenia niż te z muzułmańskich bazarów czy meczetów...

Teraz pojedziemy do Mostaru? :)

Pozdrawiam :papa:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.02.2012 16:23

piotrf napisał(a):W tym cały problem , że karta pamięci , którą wymieniłem ( jako zapełnioną :? ) okazała się pusta :oops:


Ludzie dzielą się na tych, którzy stracili dane i na tych którzy dopiero je stracą. Ty masz już to z głowy :!: :D

pzdr :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.02.2012 16:31

maslinka napisał(a):. . . rodzice mówili, że największe wrażenie zrobiła na nich Aleja Snajperów, ale to innego rodzaju wrażenia niż te z muzułmańskich bazarów czy meczetów...

Teraz pojedziemy do Mostaru? :)


Agnieszko , są takie miejsca na ziemi , gdzie nawet mi do głowy nie przychodzi fotografowanie , czy filmowanie :? . Zapewne na fotoreportera się nie nadaję . . .
Zgadzam się z Twoimi rodzicami , jak również z tym co napisałaś powyżej . :)

Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi - tak :D
Wcześniej jednak będzie droga z Sarajewa do Mostraru , moim zdaniem godna pokazania :)


Pozdrawiam
Piotr
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.02.2012 16:35

longtom napisał(a):
Ludzie dzielą się na tych, którzy stracili dane i na tych którzy dopiero je stracą. Ty masz już to z głowy :!: :D


Tomku , mam nadzieję , że więcej już takich niespodzianek nie będzie
Czego sobie i Wam wszystkim życzę 8)


Pozdrawiam
Piotr
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.02.2012 16:38

Gwoli ścisłości, to Aleja Snajperów, to, po prostu, szeroka aleja biegnąca przez miasto.

Musi zagrać wyobraźnia, bo ot, jeżeli sobie myślicie, ze tam są co krok mogiły, krzyże, ślady po kulach, to ... niespecjalnie :D

Po prostu trzeba sobie wyobrazić ludzi przebiegających przez otwarte przestrzenie,
w widocznych w oddali wieżowcach - snajperów ...

Mi to przyszło akurat łatwo, więc i wrażenie było spore, ale tak ogólnie to jest, po prostu, ulica.

Trochę w korku tam staliśmy :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.02.2012 16:51

weldon napisał(a):Gwoli ścisłości, to Aleja Snajperów, to, po prostu, szeroka aleja biegnąca przez miasto.

Musi zagrać wyobraźnia, bo ot, jeżeli sobie myślicie, ze tam są co krok mogiły, krzyże, ślady po kulach, to ... niespecjalnie :D

To o wyobraźnię właśnie chodzi. I o wczucie się czy też bardziej o wyczucie...
To działa na człowieka bardziej niż mogiły i krzyże, zwłaszcza jak się wcześniej naczytał czy naoglądał.


piotrf napisał(a):Agnieszko , są takie miejsca na ziemi , gdzie nawet mi do głowy nie przychodzi fotografowanie , czy filmowanie :?

Piotrze, też nie widziałam u moich rodziców zdjęć z Alei Snajperów, bo również ich tam nie robili...
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 27.02.2012 17:28

mogił czy krzyży może nie ma, ale - choć tam jeszcze nie byłam - słyszałam, że inaczej oznaczono pewne miejsca :(
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.02.2012 19:00

Nie no, pewnie ...

Pisałem kiedyś, że na mnie też zrobiło wrażenie, ale, z tego co pamiętam, to Mostar chyba bardziej.

Po prostu spodziewałem się Bóg wie czego, a tam ... normalne miasto :D

I dobrze.

W końcu o to właśnie chodzi, żeby było normalnie :)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.02.2012 22:18

weldon napisał(a):Po prostu trzeba sobie wyobrazić ludzi przebiegających przez otwarte przestrzenie,
w widocznych w oddali wieżowcach - snajperów ...

Mi to przyszło akurat łatwo, więc i wrażenie było spore, ale tak ogólnie to jest, po prostu, ulica.


Mnie też przyszło łatwo . Może dlatego , że kilka dni przed wyjazdem na ten spacer oglądałem film dokumentalny dotyczący Sarajewa , a w szczegóności . . . tamtych wydarzeń :?

Piotrze , myślę , że nie jest to jednak zwykła ulica i jeszcze chwilę nie będzie . A szkoda .


Pozdrawiam
Piotr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spacer uzupełniający w stylu mieszanym :) - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone