Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SLATINE informacje prosze

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sylwia15
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 24.06.2006
SLATINE informacje prosze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwia15 » 04.07.2006 01:07

napiszcie prosze wszystko co wiecie o miejscowości Slatine na wyspie Ciovo... temp. zabytki... morze... WSZYStko!!! :D :hut: :hearts: :coool:
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002
Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 04.07.2006 12:19

Osobiście nie polecam ,może dla kogoś kto pierwszy raz w Cro to owszem,ale dla wybrednych... nie bardzo .Po pierwsze woda: brudna ( o ile w Chorwacji wodę można nazwać brudną ;-)) , gorsza niż w innych rejonach ,za to bardzo ciepła -bo to zatoka .Po drugie większość domów oddzielona od morza dość ruchliwą ulicą . Po trzecie chyba nie ma ;-) .Za Slatine przemawia gościnność gospodarzy -Tahir był świetny ,oraz bliskość Trogiru ,który jest piękny !!
Sylwia15
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 24.06.2006
aaaa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwia15 » 04.07.2006 12:25

nie no teraz to się zmartwiłam.... pani poleciłam nam tą miejscowość ze względu na rozległą płycizne ( jedziemy z 4 letnim dzieckiem)

woda brudna 8O ??????? :cry: :? :(

może jakies zdjęcia macie.... prosze pomóżcie... :cry:
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 04.07.2006 12:34

OOO.Jak mi przykro ,że panią zmartwiłam .Tak jak pisałam woda brudniejsza niż w innych rejonach ,generalnie w Chorwacji trudno o brudną wodę . Oczywiście ważne też położenie kwatery ,my trafiliśmy na fajną ,lale kiepsko położoną -dojście przez ulicę .Zdjęcia mamy , musiałabym poszukać ,byliśmy w 2003 i jeszcze nie mieliśmy cyfrówki .Spróbuję coś znależć ,proszę ew. podać meila .Kiedy jedziecie i czy macie rezerwacje?
Sylwia15
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 24.06.2006
slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwia15 » 04.07.2006 12:43

mamy rezerwacje od 19,08-31,09... mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

apartament położony jest 20 m od morza.... a czy ta różnica jest bardzo widoczna?? (zanieczyszczenie wody) może wie pani czym jest to spowodowane ze woda jest brudniejsza....

wyjeżdżamy z Warszawy.... może pani powiedzieć o kiedy i o której godzinie najlepiej wyjechać.... za wszystkie inf, bardzo dziękuje... a i jeszcze może ma pani informacje o jakis zabytkach
Sylwia15
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 24.06.2006
odp. prosze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwia15 » 04.07.2006 21:43

odp
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 04.07.2006 22:06

Witam
Otrzymała pani ode mnie meila??
Wysłałam na podany adres!
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005
Re: Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 04.07.2006 22:14

Persa napisał(a):Osobiście nie polecam ,może dla kogoś kto pierwszy raz w Cro to owszem,ale dla wybrednych... nie bardzo .Po pierwsze woda: brudna ( o ile w Chorwacji wodę można nazwać brudną ;-)) , gorsza niż w innych rejonach ,za to bardzo ciepła -bo to zatoka .Po drugie większość domów oddzielona od morza dość ruchliwą ulicą . Po trzecie chyba nie ma ;-) .Za Slatine przemawia gościnność gospodarzy -Tahir był świetny ,oraz bliskość Trogiru ,który jest piękny !!


A to Slatine z brudną wodą to czasami nie Ciovo :wink:
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 04.07.2006 22:17

Ciovo!!
Sylwia15
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 24.06.2006
g

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwia15 » 04.07.2006 22:18

Tak dostałam Bardzo dziękuje... jednak dostałam maila od również od Pani która jest polką i prowadzi wille w Slatine i powiedziala ze to bzdury ze jest tam brudna woda.... i mam nadzieje ze tak jest :)
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005
Re: g

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 04.07.2006 22:24

Sylwia15 napisał(a):Tak dostałam Bardzo dziękuje... jednak dostałam maila od również od Pani która jest polką i prowadzi wille w Slatine i powiedziala ze to bzdury ze jest tam brudna woda.... i mam nadzieje ze tak jest :)

a namiary masz na tą polską willę ?
Sylwia15
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 24.06.2006
willa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwia15 » 04.07.2006 22:32

narazie nie ale czekam bo poprosiłam w mailu o adres internetowy np.strony tej willi
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 04.07.2006 22:33

W Slatinie nie ma brudnej wody-jadę poraz kolejny na Ciovo i nie spotkalam się z żadnymi zanieczyszczeniami (z wyjątkiem mostu łącząego ciovo z trogirem, ale tam we wodzie był nawet samochód który w nocy nie wyrobił i wpadł do wody :wink: )
Także nie masz się czego obawiać-woda jest czysta jak w każdym rejonie-mogę ci przesłać zdjęcia z plazy ze Slatiny-ta pani (polka) do której się wybieracie z pewnością mówi prawdę
pozdrawiam
Sylwia15
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 24.06.2006
slat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwia15 » 04.07.2006 22:40

to byłabym wdzięczna za zdjęcia mój adres to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 04.07.2006 22:41

Życzę udanego urlopu w Slatine.Na pewno taki będzie! I podkreślam raz jeszcze- w Cro o brudną wodę trudno;-).No i dobrze .W Slatine jest gorsza niż w innych rejonach . Ciekawi mnie co sądą o Slatine Ci ,którzy bywali również w innych rejonach Chorwacji?
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone