Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sladenovici

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rentier
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rentier » 21.09.2007 10:43

odynka napisał(a):byłam i polecam:D w Sladenovici mamy już "swoją" rodzinę do której wracamy:D troszkę wyżej niż Ci z tej oferty ale przecież miasteczko jest tak malutkie że to żadna różnica:D widoki piękne jeśli ktoś lubi ciszę i spokój i odludzie;)

no odynka nie popisałaś się tym poleceniem 8O
kedas
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kedas » 21.09.2007 20:18

My wyjechalismy ze szczerym zamiarem spedzenia w Sladenovici okolo tygodnia na campingu.

Naprawde jest to piekne miejsce na ziemi. Urocza zatoka, sam plac campingowy dosc interesujacy (wystajace z ziemi skaly dziela go nanaturalne parcele)

Niestety to tyle komplementów. Oprocz ogolnego wrazenia balaganu, najbardziej utkwily mi w glowie dwie reczy:
- prysznice na zewnątrz budynku z łazienkami (z uwagi na fazy ksiezyca potrzebowalismy troche wiekszej intymnosci)
- podpity właściciel

Mimo to camp był pełen Polaków i mielismy szczerą ochotę spróbować, ale w/w atrakcje nas odstraszyly

Jak to ktoś powiedział - jak można schrzanić miejsce, które dla właściciela mogło być kopalnią kasy a dla turystów rajskim zakątkiem :(

pzdr/w
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107714
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.09.2007 22:50

Ciekawe kto temu właścicielowi stronkę w polskiej wersji opracowałał :?: :roll:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 21.09.2007 23:44

Janusz Bajcer napisał(a):Ciekawe kto temu właścicielowi stronkę w polskiej wersji opracowałał :?: :roll:

Niejaki ciacho :D No ,ale trudno mieć pretensję do ciacho.Smród ,brud zależy od mieszkańców miejscowości ,a nie od ciacho. 8)
MaciekTM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekTM » 25.09.2007 19:28

Zdaje się że od mojego tam pobytu dużo się zmieniło. Czytałem Wasze wrażenia i jestem w szoku. Było czysto, było spokojnie, było, było, było. No i najważniejsze właściciel nie pił.
(widać brak pracy pomiędzy sezonami nie każdemu służy)
Guzior
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 424
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guzior » 27.09.2007 19:47

Dzięki aqavitae za relacje z pobytu w tym ''pięknym'' miejscu. No i czar prysł a w pomyśle na przyszłoroczne wakacje trzeba dokonać zmian. Dobrze, że jest forum i możemy wymieniać poglądy. Chyba właściciel tych dumnie nazwanych apartamentów nikogo już nie wpuści w kanał.
Pozdrv :papa:
agnieszkat
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 02.10.2007
sladenovici

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkat » 04.10.2007 16:12

espeso napisał(a)::? to zdaje się że nic z tego a już myślalam że znajdę jakąś alternatywę. A moze ktoś byl na jakims campie cichym i małym? albo może taki "przydomowy" ??
gdzieś kolo Dubrownika , no ni emusi byc bardzo blisko :lol:

Jest tam jeszcze jeden kemping którego właściciele nie mieli stronki internetowej .Ja osobiście tam byłam i i w lipcu 2008 wybieram się na trzy tygodnie osobiście polecam .Mają pokoje ale bez klimatyzacji i dość duże pole namiotowe. www.sladenovici.ecom.net.pl
Ostatnio edytowano 30.05.2008 19:02 przez agnieszkat, łącznie edytowano 1 raz
agnieszkat
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 02.10.2007
sladenovici

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkat » 04.10.2007 16:21

aquavitae napisał(a):No i ja wróciłem zabawiłem w Sladenovici pół godziny:

Zajechaliśmy w niedzielę 2 września o 16.30, zaraz konsternacja na panujący wszędzie chlew, ale nic to..."apartament" oczywiście jeszcze zajęty, ale zaraz pójdą weg i będzie posprzątany. Poprosiliśmy o możliwość skorzystania w tym czasie z kuchni, aby podgrzać małej jedzenie, to nie była kuchnia to gnój!!! Jak tam można się stołować? Gospodarz w międzyczasie pojechał po panią do sprzątania, która po przybyciu zajeła się mieleniem ozorem..., a on przystąpił do przyrządzania wieczerzy tj. rozrywania kawała zmrożonego mięsa brudnymi łapskami ( a pani sprzątająca dalej mieliła ozorem ). Pół roku korespondencji, a miejsca mimo opisów raczej nie wygląda na przystosowane do spędzania wakacji z dwulatkiem... No, ale po jakichś 10 minutach!!! przygotowywania "apartamentu" po poprzednich gościach zobaczyliśmy tę piwnicę ( dla obecnych tam pod samym tarasem, gdzie serwowane jest jadło ), lepiej zresztą napiszę ZATĘCHŁĄ NORĘ, to nie była konsternacja to był szok :-O. Także darowaliśmy sobie wszelakie dyskusje z pijanym właścicielem ( 100 euro tez nie jest warte nerwów ), wsiedliśmy w samochód i odjechaliśmy ( zostawiając na podjeździe nadkole - jak tam można jeździć codziennie :-) ) na Peljesac, a później na Murter....

Przemek
p.s. na razie nie mam czasu na opisy, ale naprawdę wakacje w Sladenovici można podsumować jednym "Wakacje w chlewie"!!! Zresztą z uwagi na pogodę dobrze wyszło, bo tam byśmy chyba zamarźli :-)



NO tak to sie kończy zazwyczaj , a ja mam to coś noego i fajnego można korzystać z kuchni , pralki wszystkieco co ci potrzeba super rodzinka www.sladenovici.ecom.net.pl zrobiłam im małą skromna stronke
Ostatnio edytowano 30.05.2008 19:05 przez agnieszkat, łącznie edytowano 1 raz
agnieszkat
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 02.10.2007
sladenovici

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkat » 04.10.2007 16:24

Piotrek_B napisał(a):Przemek, z tego co piszesz to horror 8O Ale jak dla mnie - dobra wiadomośc bo miałem ochote w następnym roku tam pojechac :idea: Z "netowego" opisu wyglądało wszystko OK. Trudno....szukam dalej :wink: w końcu do wakacji jeszcze troche czasu :lol:
Pozdrav :papa:
PS.
Pasuje ten "apartman" wrzucic na CZARNĄ LISTĘ

Może to też sladenovici przemiła rodzinka która nie miała nigdy stronki w necie dopuki ich nie poznałam teraz już ma www.sladenovici.ecom.net.pl gorąco polecam
aquavitae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 406
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavitae » 04.10.2007 16:29

Ja już się z apartamanów w Sladenovici i ze Sladenovici wyleczyłem do końca życia, zresztą nie tylko ja..., a na marginesie podjazd też mi się nie podoba ;-)
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 04.10.2007 17:50

No to ja się też wyleczyłam
agnieszkat
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 02.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkat » 19.10.2007 15:21

MaciekTM napisał(a):Witam po przerwie.

Odpowiadam na pytania.

Kamping nazywa się Milić (tak jak właściciel)
Jest to rodzinny przydomowy kamping. Prowadzą go dwaj bracia i ich rodzice (starsi ludzie).
Jeden z braci (Ivo) mówi po polsku, włosku i francusku (czasami na raz), drugi brat tylko po chorwacku jego żona po angielsku. Seniorzy tylko po chorwacku.

1. Łódkę można zwodować w Slano i przepłynąć do Sladenovici. (inni tak robili ja nie mam łódki)
2. Na cały kamping są 2 prysznice i 4 ubikacje, osobne miejsca do mycia naczyń.
3. Do głównej drogi na Dubrownik jest około 500m.
4. Kamping jest w gaju oliwkowym (jest cień)
5. Obok tego kampingu jest drugi, ale jakiś taki dziki i podobno bez łazienek.
2 dni byłem na nim rozbity w oczekiwaniu na miejsce na Miliću (oczywiście korzystałem z łazienek na Miliću)

Co ty pleciesz za głupoty o sąsiednim kempingu miliców Są łazienki nawet wieksze może troche uboższe ale tez mają miejsce do zmywania naczyń , prysznice i toalety nawet pokoje i apartamenty ja byłam i nie było żadnego problemu na przyszłość masz linka może skorzystasz http://www.sladenovici.ecom.net.pl/ i nie pisz takich głupot jak ci ktoś naopowiadał zapewnie :) .
aquavitae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 406
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavitae » 19.10.2007 21:05

Apartamenty??? = piwnice...
MaciekTM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekTM » 23.10.2007 18:59

Moje oczy mi naopowiadały głupot, może mamy je w innym miejscu.
Oglądnąłem sobie tą stronę i naprawdę nie mam pojęcia gdzie na tym kempingu jest plaża piaszczysto-kamienista.
Zresztą z tego co piszą tegoroczni turyści już tam nie jest fajnie.
bosc
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bosc » 01.03.2008 19:41

byliśmy tam w 2006 roku. Też mieliśmy trochę kłopotów z właścicielami ale ogólnie nie było źle. Piasek jest tylko trzeba wejść do wody, na brzegu są kamienie. naprawdę fajne miejsce.
Wszystko na temat naszych wczasów zebrałem:
http://www.bosc.republika.pl/sladenovici.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone