Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sladenovici

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zuzanna
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzanna » 15.03.2008 23:51

Niestety z przykrością stwierdzam ,że my również daliśmy się " nabrać" na Sladenovici . Mieliśmy zamiar rozbić się na tydzień może dwa. Zostaliśmy 15 minut!! Sanitariaty tragiczne, właściciel pijany wszedzie śmieci i smród :( Obawiam się ,że to nie tylko nasze odczucia.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 16.03.2008 00:15

Zuzanna napisał(a):Niestety z przykrością stwierdzam ,że my również daliśmy się " nabrać" na Sladenovici . Mieliśmy zamiar rozbić się na tydzień może dwa. Zostaliśmy 15 minut!! Sanitariaty tragiczne, właściciel pijany wszedzie śmieci i smród :( Obawiam się ,że to nie tylko nasze odczucia.



NO PROSZĘ, CZYŻ TO NIE DOWÓD ZE WARUNKI NA CAMPINGU SĄ TRAGICZNE. CZY NIE LEPIEJ NA KWATERZE, BEZPIECZNIEJ I IMTYMNIE. PO CO LUDZIE JEZDZA NA CAMPING, CHYBA TYLKO ZEBY PRZEZYC HORROR LUB ZEBY IM SIE ADREALINA PODNIOSLA.

NO PROSZE, PROSZE DOBRZE ZE NIKOGO NIE OKRADLI ALBO KOLO OD WOZU PRZEBILI. TRAGEDIA CAMPINGOWCY.
aquavitae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 406
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavitae » 16.03.2008 11:32

Chwila moment my mieliśmy być tam na kwaterze, a uciekaliśmy już po pół godzinie, gubiąc nadkole na tym cholernym podjeździe - myślałem że zwalę się do tyłu z sanitariatów... Teraz to śmiać się chce, ale wtedy po dwóch dniach podróży z dwulatką z Białegostoku to był lekki koszmarek - niedziela wieczór :-)
kristof1969
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristof1969 » 22.03.2009 21:29

Witam.Proszę o więcej informacji na temat apartamentu w domku na plaży(wyposażenie,wykończenie itp.).Może jakieś zdjęcia.
aquavitae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 406
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavitae » 22.03.2009 21:35

kristof1969 napisał(a):Witam.Proszę o więcej informacji na temat apartamentu w domku na plaży(wyposażenie,wykończenie itp.).Może jakieś zdjęcia.


Nora ( piwnica ) z malutkim oknem wychodzącym na śmietnisko na podwórku, potworny brud, wilgoć. Jedna wielka tragedia. Po podróży z Białegostoku - była to niedziela późne popołudnie uciekaliśmy stamtąd jak najprędzej i nie miałem głowy do robienia zdjęć.

Miejsce tragiczne i absolutnie nie polecam.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.03.2009 09:13

darek1 napisał(a):NO PROSZE, PROSZE DOBRZE ZE NIKOGO NIE OKRADLI ALBO KOLO OD WOZU PRZEBILI. TRAGEDIA CAMPINGOWCY.

Czyli wszystkie moje wyjazdy były tragiczne - o ja biedny...życie straciło sens - (przepraszam...).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107714
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.03.2009 09:40

JacYamaha napisał(a):
darek1 napisał(a):NO PROSZE, PROSZE DOBRZE ZE NIKOGO NIE OKRADLI ALBO KOLO OD WOZU PRZEBILI. TRAGEDIA CAMPINGOWCY.

Czyli wszystkie moje wyjazdy były tragiczne - o ja biedny...życie straciło sens - (przepraszam...).


Jacku, darek1 nigdy nie wylądował :wink: na dobrym kempingu, dlatego nie wie co pisze.

Widziałem kiedyś w Pakoštane nowy budynek oferujący super kwatery, ale na sąsiedniej działce mieszkały kaczki i kury, jak tacy sąsiedzi "pachną", szczególnie w lecie nie trzeba pisać.

A podwórko na sąsiedniej działce wyglądało mniej więcej tak:

Obrazek
SWIFER
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 11.07.2008
Sladenovici

Nieprzeczytany postnapisał(a) SWIFER » 24.06.2009 15:51

Mamy tam jechać do państwa Milić ale wyszła jedna nieścisłość jak sprawdzaliśmy cennik na ich stronie za apartament 4 os.wczoraj po południu 22.06.2009 cena była 40 euro + klimatyczne 1 euro od osoby (mąż skopiował stronę z tymi cenami niższymi tak dla siebie). Po korespondencji drogą e-mail wyszło że 45 euro + klimatyczne. Więc trochę się zdziwiliśmy. Po sprawdzeniu dnia 24.06.2009 już ceny zostały zmienione na 50 euro z klimatycznym wliczone w cenę. 8O Najlepsze w tym wszystkim, że ceny obiadów też zostały podniesione z 8 euro na 12 od osoby . Z panią z którą korespondujemy zaczyna straszyć że ma chętnych na nasze miejsce, to bardzo nieładnie z jej strony wymuszając zaakceptowanie ceny tej wyższej. Co wy na to ??????
SWIFER
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 11.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SWIFER » 24.06.2009 15:57

Janusz Bajcer napisał(a):
JacYamaha napisał(a):
darek1 napisał(a):NO PROSZE, PROSZE DOBRZE ZE NIKOGO NIE OKRADLI ALBO KOLO OD WOZU PRZEBILI. TRAGEDIA CAMPINGOWCY.

Czyli wszystkie moje wyjazdy były tragiczne - o ja biedny...życie straciło sens - (przepraszam...).


Jacku, darek1 nigdy nie wylądował :wink: na dobrym kempingu, dlatego nie wie co pisze.

Widziałem kiedyś w Pakoštane nowy budynek oferujący super kwatery, ale na sąsiedniej działce mieszkały kaczki i kury, jak tacy sąsiedzi "pachną", szczególnie w lecie nie trzeba pisać.

A podwórko na sąsiedniej działce wyglądało mniej więcej tak:

Obrazek





A może ktoś opowie coś na temat apartamentu który sie tam znajduje w domu 5 m od morza na stronie Sladenovici nie ma ani jednego zdjęcia z apartamentu może ktoś z was ma jakieś??????
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 24.06.2009 16:30

Jedno zdjęcie jest :D http://www.sladenovici.info/gallery.php?gallery=3 , ja bym jednak chyba wolała ten dom wyżej jeśli w ogóle, pod domem 5 m od morza znajduje się ogólnodostępny taras i chyba jakaś kuchnia. Jednym słowem kameralnie to tam mieć nie będziesz ze względu na camping, który jest tuż za domem. Morze jest tam cudne, ludzi na początku lipca nie było zbyt wiele. Ale samo miejsce na dłuższy pobyt... nie wiem. ja wolałam nasze pobliskie Slano, a do Sladenovici przyjeżdżaliśmy czasami się pokąpać.
SWIFER
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 11.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SWIFER » 16.07.2009 17:54

SWIFER napisał(a):Mamy tam jechać do państwa Milić ale wyszła jedna nieścisłość jak sprawdzaliśmy cennik na ich stronie za apartament 4 os.wczoraj po południu 22.06.2009 cena była 40 euro + klimatyczne 1 euro od osoby (mąż skopiował stronę z tymi cenami niższymi tak dla siebie). Po korespondencji drogą e-mail wyszło że 45 euro + klimatyczne. Więc trochę się zdziwiliśmy. Po sprawdzeniu dnia 24.06.2009 już ceny zostały zmienione na 50 euro z klimatycznym wliczone w cenę. 8O Najlepsze w tym wszystkim, że ceny obiadów też zostały podniesione z 8 euro na 12 od osoby . Z panią z którą korespondujemy zaczyna straszyć że ma chętnych na nasze miejsce, to bardzo nieładnie z jej strony wymuszając zaakceptowanie ceny tej wyższej. Co wy na to ??????



Witam wszystkich tych przed wyjazdem i tych po powrocie.
Byliśmy w Saldenovici, morze faktycznie na wyciągnięcie ręki. Jechałam tam z bardzo negatywnym nastawieniem.Faktycznie wejście apartamentu jest pod schodami koło groty. Zaskoczyło mnie to że jest czysto schludnie i pachnąco. Świeżo bielone ściany przyjemne mebelki w kuchni.
Właściciel Ivo serdecznie nas przyjął, po przejechaniu tylu godzin zostaliśmy przywitani przez całą rodzinę i zostaliśmy zaproszeni na obiad (pychotka) . Nie powiem zaskoczyło nas to ,chcieliśmy płacić za obiadek ale Ivo się oburzył. Ceny zostały zaakceptowane przez właściciela bez problemu ze stronki przed zmianą cen. A wszystkie braki rekompensuje to że rano wstajesz i jesteś nad morzem i nie trzeba się taszczyć z tobołami na plaże i nie ma na niej tłumów, naprawadę idzie tam odpocząć. Nie było też żadnego napitego właściciela gdzie wcześniej się pojawiło takie stwierdzenie przez jednego z forumowiczów.

Mam dla tej osoby dobrą wiadomość w Salno został wybudowany hotel ADMIRAL ***** już jest otwarty.Weekend kosztuje tam dla 3 os rodzinki jedyne 453 euro, a więc kolego możesz się tam wybrać z żoną i córeczką .
Co do cempingu to też przyjemnie to wyglądało. Jak chcecie luksusów to do Ritza .
SWIFER
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 11.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SWIFER » 16.07.2009 17:57

helen napisał(a):Jedno zdjęcie jest :D http://www.sladenovici.info/gallery.php?gallery=3 , ja bym jednak chyba wolała ten dom wyżej jeśli w ogóle, pod domem 5 m od morza znajduje się ogólnodostępny taras i chyba jakaś kuchnia. Jednym słowem kameralnie to tam mieć nie będziesz ze względu na camping, który jest tuż za domem. Morze jest tam cudne, ludzi na początku lipca nie było zbyt wiele. Ale samo miejsce na dłuższy pobyt... nie wiem. ja wolałam nasze pobliskie Slano, a do Sladenovici przyjeżdżaliśmy czasami się pokąpać.



Slano to zagłębiona zatoczka w ląd i ie ma tam wymiany prądów dużo w niej śmieci a plaże malusieńkie i dostępne dla wszystkich. ogólnie to trochę większa wiocha bardzo rozciągnięta wzdłuż całej zatoki.Jeden duży staw.
SWIFER
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 11.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SWIFER » 16.07.2009 18:02

Zapomniałam dodać Iwo ma jeszcze dwa domy 50m od plaży i 100 m od plaży o lepszym standardzie . Ale ranko kawka zdecydowanie smakuje lepiej na tarasie nad morzem niż 50 lub 100 m od morza.
Pola kemingowe są tam dwa. A wszystkich domów jest 6 . :lol:
SWIFER
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 11.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SWIFER » 16.07.2009 18:04

aquavitae napisał(a):
kristof1969 napisał(a):Witam.Proszę o więcej informacji na temat apartamentu w domku na plaży(wyposażenie,wykończenie itp.).Może jakieś zdjęcia.


Nora ( piwnica ) z malutkim oknem wychodzącym na śmietnisko na podwórku, potworny brud, wilgoć. Jedna wielka tragedia. Po podróży z Białegostoku - była to niedziela późne popołudnie uciekaliśmy stamtąd jak najprędzej i nie miałem głowy do robienia zdjęć.

Miejsce tragiczne i absolutnie nie polecam.



Ty chyba byłeś u tych drugich właścicieli.
stratos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stratos » 04.07.2012 16:01

No nieźle , ze skrajności w skrajność , jeśli ktoś był w 2011 czy w 2012 to proszę o odświeżenie tematu Sladenovici .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone