Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sladenovici

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aquavitae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 406
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavitae » 25.06.2007 22:06

To do zobaczenia ja jestem z córą i żoną na parterze w domu na plaży też od drugiego września, no chyba że mi skubaniec rezerwację anulował ;-)
Przemek
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 26.06.2007 08:47

:D cieszę sie bardzo,nas będzie czworo dorosłych (dwie pary) pozdrawiam Przemku, Małgorzata
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 26.06.2007 08:49

cześć

czy ktoś z was był w Sladenovici??
naprawdę wygląda to kusząco ale to bardzo daleko....ok chodzi o to czy w ciemno to namiot postawie czy może być kłopot??
swoją drogą jak wy się dogadujecie z nimi w kwestii rezerwacji 8O
aha i czy główna droga do Dubrownika przebiega gdzieś blisko??

pozdrawiam
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 26.06.2007 10:55

coż mieliśmy tu osobę, która tam była.....ale chyba gdzieś uciekła, mam na myśli MackaTM
jeśli jesteś tu gdzieś to odezwij się plissss :)
chciałam dowiedzieć się troszkę wiecej o camp Sladenovici, niepokoi mnie zjazd....a skoro byłeś , widziałeś, zdobyłeś?

:D :D
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 26.06.2007 11:05

:D ja w kwestii dogadania się: jak się dodzwoniłam powiedziałam: Mi ce woljeti apartman na czetyre leżaji- dwa sobe i 8O zrozumieli ! a i in rujan drugi (wrzesień), pani powiedziała, że dobrze mozn,możno i coś tam, a jeszcze pytała o Madzię to jej powiedziałam, ze urodziła córkę, ma dziewczynkę, wyraźnie się ucieszyli, no to sie chyba :) dogadałam, o!
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 26.06.2007 12:27

ale fantastycznie............ja wstyd powiedzieć pojadę 4 raz ale ni w ząb :oops:
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 26.06.2007 12:50

przyznam się, że jadę po raz trzeci, mam kilka słówek, które pamiętamy (z moim małżem) np. koliko- ile?, kisze- pada (deszcz), krompiry- ziemniaki :) no, musze się pochwalić, ze moje zdolności językowe wzrastają wraz z piciem wina lub rakiji (ale tylko do pewnego momentu ;), podobnie jak talent śpiewaczy :lol: , podczas pewnego wieczoru piesni chorwacko- słowacko- polskich (była główną wokalistką ze strony Polski) zostałam okrzyknięta Marią Callas, ale publika też miała w czubie podczas odśpiewywania "Góralu czy ci nie żal" jakiś pięciu zwrotek 8O
Szopisko
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szopisko » 30.06.2007 11:30

Widzę, że będzie tam sporo cromaniaków :D My do Sladenovici wybieramy się gdzieś około 25-26 sierpnia. Ale pod namiot. Do zobaczenia ;)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 11.07.2007 07:42

espeso napisał(a):cześć

czy ktoś z was był w Sladenovici??
naprawdę wygląda to kusząco ale to bardzo daleko....ok chodzi o to czy w ciemno to namiot postawie czy może być kłopot??
swoją drogą jak wy się dogadujecie z nimi w kwestii rezerwacji 8O
aha i czy główna droga do Dubrownika przebiega gdzieś blisko??

pozdrawiam


Troche o tym iejscu w kwestii kempingu było tutaj: forum/viewtopic.php?t=14793
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 11.07.2007 07:46

mkm napisał(a):Potwierdzam - Sladenovici ustępuje pod każdym względem Jagodnej .
Jedyny plus to bliskość Dubrovnika. :D


Sladenovici moim zdniem 9nie byłam ale patrząc na mapę) jest miejscem dobrym do organizowania róznych wypadów. Dubrovnik jest stosunkowo nei daleko, po drodze mamy Trsteno, Wyspy Elafiti, dalej Cavtat a nawet Czarnogórę (ale tu już dalej). W drugą stronę: Korcula, Ston, Mostar. No i oczywiście pobliskie miejscowości :D

Jak dl amnie np. Pod Maslinom odpada. jest przy samej jadrańskiej, a plaża jakas taka nie kameralna jest. Ale to moje subiektywne odczucia. Wiem, że dla wielu to ulubione miejsce odpoczynku - tak to jest, każdy ma swoje upodobania. Ja preferowałam pobliski Rudine, tam droga szła wyżej, kemping większy ale spokojny, plaże całkiem fajne.
...ja też uważam, że nie ma jak Lilli Na Hvarze :D
MaciekTM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekTM » 18.07.2007 23:15

Witam po przerwie.

Odpowiadam na pytania.

Kamping nazywa się Milić (tak jak właściciel)
Jest to rodzinny przydomowy kamping. Prowadzą go dwaj bracia i ich rodzice (starsi ludzie).
Jeden z braci (Ivo) mówi po polsku, włosku i francusku (czasami na raz), drugi brat tylko po chorwacku jego żona po angielsku. Seniorzy tylko po chorwacku.

1. Łódkę można zwodować w Slano i przepłynąć do Sladenovici. (inni tak robili ja nie mam łódki)
2. Na cały kamping są 2 prysznice i 4 ubikacje, osobne miejsca do mycia naczyń.
3. Do głównej drogi na Dubrownik jest około 500m.
4. Kamping jest w gaju oliwkowym (jest cień)
5. Obok tego kampingu jest drugi, ale jakiś taki dziki i podobno bez łazienek.
2 dni byłem na nim rozbity w oczekiwaniu na miejsce na Miliću (oczywiście korzystałem z łazienek na Miliću)
MaciekTM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekTM » 18.07.2007 23:39

Byłem tam 2 razy. Pierwszym razem jechałem tradycyjnie przez Węgry (koło Balatonu) i Chorwację (autostrady), spaliłem 3 baki benzyny + plus opłaty za autostrady, wracałem przez Bośnię i Hercegowinę, spaliłem 2 baki i byłem w Krakowie (czasowo wyszło tak samo)
W BiH trzeba mieć zieloną kartę i paszport. Drugim razem jechałem i wracałem przez BiH.
W tym roku Hvar :) i mam problem muszę znaleźć coś co dorówna lub przewyższy Sladenovici.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.07.2007 00:36

MaciekTM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekTM » 19.07.2007 00:45

Dziękuje na pewno podjadę, zobaczę i może zostanę.
MaciekTM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekTM » 23.08.2007 11:01

Byłem, wróciłem.
Zwycięzcą został Camping na Hvarze w miejscowości Zavala.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone