Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sladenovici

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nabelu
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nabelu » 26.05.2007 16:06

MaciekTM napisał(a):I jesze jedno z przyczepą tam nie zjedziesz, za stromo i zakręty.


Nawet rano nieprzyjerzdza żaden samochód z pieczywem??
Czy były komary??
Czy z małą przyczepką bagażową da się zjechać?? (okolo 1,5m długosci)
Bardzo Dziekuje za informacje. I chyba w tym roku sie tam wybiore.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 26.05.2007 19:07

nabelu napisał(a):
MaciekTM napisał(a):I jesze jedno z przyczepą tam nie zjedziesz, za stromo i zakręty.


Nawet rano nieprzyjerzdza żaden samochód z pieczywem??
Czy były komary??
Czy z małą przyczepką bagażową da się zjechać?? (okolo 1,5m długosci)
Bardzo Dziekuje za informacje. I chyba w tym roku sie tam wybiore.


Na pewno coś tam przyjerzdża :? :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.05.2007 01:59

nabelu napisał(a):Czy były komary??


Czy byłaś już na jakimś kempingu w Cro gdzie były komary :?:
I małe sprostowanie :lol: komary są nie groźne :lol: najgorsze są komarzyce :evil: :wink:
MaciekTM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekTM » 27.05.2007 11:47

Bośniacy mają przyczepy które stoją tam cały rok. I tylko rodziny w nich się zmieniają.
Jak przyjechał pewien Czech z małą przyczepką to cała męska część campingu pomagała mu wyjechać, a tył przyczepy o mało co nie zawadził o słup betonowy od bramy.
Brama stoi na ostym zakręcie w prawo, a zaraz potem jest 180 stopni w lewo i cały czas ostro pod górę.
MaciekTM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekTM » 27.05.2007 11:53

oczywiście żadnych komarów nie ma.
Można porosić właściciela campingu żeby kupił chleb.
On codziennie rano jeździ do sklepu, prowadzi na tarasie swojego domu restauracyjkę (śniadania, obiady, kolację)
nabelu
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nabelu » 28.05.2007 15:09

MaciekTM napisał(a):oczywiście żadnych komarów nie ma.
Można porosić właściciela campingu żeby kupił chleb.
On codziennie rano jeździ do sklepu, prowadzi na tarasie swojego domu restauracyjkę (śniadania, obiady, kolację)


Dziekuje za informacje. Jesteś przekonywujący. Wybiore się tam, a i jeszcze jedno pytanko bedzie miejsce na tym campie aby sie rozbic w 3 auta zaras przy morzu?
MaciekTM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekTM » 28.05.2007 16:04

Camping jest mały na 30 namiotów plus te przyczepy które są cały czas. Zadzwoń do nich na 1-2 tyg przed przyjazdem. Jeden z właścicieli (Ivo) mówi po polsku na tyle że się dogadasz żeby Ci zorganizował wolne miejsce.
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 13.06.2007 14:34

witam
po Jagodnej na Hvarze to już ciężko znaleść coś co jest równie super (mam na myśli caming) ale to oczywiście ocena subiektywna absolutnie :)
ale tu znalazłam coś co mnie zainteresowało, cisza spokój niedużo namiotów , cud miód.

Jak toalety i prysznice? czy daleko do morza jak z cieniem?? a czy do tego miasteczka jest daleko? no i najważniejsza rzecz. Wybieram sie z małą łódką , po pierwsze muszę ją wrzucić do wody po drugie jakoś cumować??
czy tam były łódki?
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 13.06.2007 17:39

Potwierdzam - Sladenovici ustępuje pod każdym względem Jagodnej .
Jedyny plus to bliskość Dubrovnika. :D
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 13.06.2007 21:32

:? to zdaje się że nic z tego a już myślalam że znajdę jakąś alternatywę. A moze ktoś byl na jakims campie cichym i małym? albo może taki "przydomowy" ??
gdzieś kolo Dubrownika , no ni emusi byc bardzo blisko :lol:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 13.06.2007 22:30

Zdecydowanie proponuję camp ,, Pod Maslinom " w Orasacu.
- http://www.agavk.p9.pl/strony/croatia_maslina.php :D
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 21.06.2007 10:01

a ja własnie próbuje sie dodzwonić do Iwa i jakoś mi nie idzie, a chcicłabym tam sie wybrać i tez od 2 września 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2007 10:15

A ja z ciekawości wysłałem maila do Sladenovici o możliwość postawienia własnej przyczepy.
Jak zapytałem po polsku, przyszła szybko odpowiedź aby zadać pytanie po angielsku :lol:
Syn moje pytanie przetłumaczył, wysłałem po angielsku i do dziś nie mam odpowiedzi :( 8O
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 21.06.2007 14:20

hmm wszystko fajnie , "pod maslinom" wygląda pięknie ale chyba jest dośc duży? i njważniejsze czy on jest położony blisko Jadranskiej magistrali? czy kolo ruchliwej nie daj Boże trasy? i czy zejście jest bezposrednio na plaze? a! najwazniejse czy można mieć tam "pokój" :) miejsce , z widokiem na morze?? bo bez tego ani rusz
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 22.06.2007 12:42

:D , własnie się dodzwoniłam, rozmawiałam z Luciją, zarezerwowałam pokoje i JADĘ!!!!!! HURA!!!!!!, ale dopiero od 2 września :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone