Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Skoki na bungee w Cro

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AlicjaP
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.08.2014
Skoki na bungee w Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlicjaP » 06.08.2014 17:07

Witam :)
To mój pierwszy post choć forum śledzę od lat; właśnie szykuję się do drugiego wyjazdu do Cro :) I mam pytanie, nie udało mi się znaleźć nigdzie odpowiedzi; czy ciągle można skakać ze starego mostu w Maslenicy? (znalazłam gdzieś info, że koszt to 50euro, ktoś może potwierdzić?) A może ktoś może podpowiedzieć inne miejsce gdzie organizują skoki na bungee?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 06.08.2014 17:33

AlicjaP
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlicjaP » 06.08.2014 18:44

serdeczne dzięki za ostatni link, pomocny:)
szczaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 26.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczaw » 10.08.2014 07:33

Witam serdecznie ,też jestem zainteresowany skokiem ,na moście Myślenickim ,z ich stronki nie mogę się dokopać do wiadomości czy aby to jest czynne codziennie od 14 jak napisali ,czy jednak trzeba dzwonić tam i umawiać się na konkretny dzień,może osoby będące tam widziały jakieś ruchy na moście chodzi oczywiście o skoki planowane -czy jechać w ciemno?????? będziemy około 100km od tego mostu i tak codziennie jeździć to strata czasu-dzięki za szybką odpowiedź.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone