Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sierpniowy HVAR 2018 a na deser BiH - to się naparwdę udało!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Sierpniowy HVAR 2018 a na deser BiH - to się naparwdę ud

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 24.06.2019 15:29

slawekr3 napisał(a):Gdinj uvala skozanje


A ja jestem ciekawa jak do niej zjeżdżaliście ? Czy w Gdinji drogą na U. Torac, czy wcześniej- od strony Jelsy kierując się na Uvale Jedra ?
slawekr3
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 05.05.2011
Re: Sierpniowy HVAR 2018 a na deser BiH - to się naparwdę ud

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekr3 » 27.06.2019 06:34

wiolek_lp napisał(a):
slawekr3 napisał(a):Gdinj uvala skozanje


A ja jestem ciekawa jak do niej zjeżdżaliście ? Czy w Gdinji drogą na U. Torac, czy wcześniej- od strony Jelsy kierując się na Uvale Jedra ?


Jadąc od Jelsy przed kościołem w Gdinji skrecasz w prawo asfaltowa droga w dół następnie już szutrem do Skozanje lub innych zatoczek.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Sierpniowy HVAR 2018 a na deser BiH - to się naparwdę ud

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 27.06.2019 08:23

slawekr3 napisał(a):Jadąc od Jelsy przed kościołem w Gdinji skrecasz w prawo asfaltowa droga w dół następnie już szutrem do Skozanje lub innych zatoczek.


Czyli drogą dobrze mi znaną :wink:
Nie probiwaliście nigdy tą drogą wcześniej?

https://maps.app.goo.gl/worqSHxECCJpU2369
slawekr3
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 05.05.2011
Re: Sierpniowy HVAR 2018 a na deser BiH - to się naparwdę ud

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekr3 » 27.06.2019 09:20

Dwa razy wjeżdżałem nią do góry cała szutrowa i jaj bym mieszkał w tamtych zatoczkach to pewenie bym z niej korzystał lecz do naszej wygodniej jest tą asfaltową nasz szutr był bardziej ubity :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Sierpniowy HVAR 2018 a na deser BiH - to się naparwdę ud

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.07.2020 12:47

corrina napisał(a):DZIEŃ 6
23.08.2018 Poranna Jelsa - Zavala – Jelsa


Po dłuższej chwili ekscytacji tym nieziemskim widokiem przypominam sobie, że przyszłam tu po ryby :smo: Ribarnica już otwarta. Troszkę mnie jednak rozczarowuje, bo myślałam, że będzie nieco większa i wybór ryb większy. Ale niech będzie to, co jest. Chętnych na zakupy też już coraz więcej, więc po krótkiej pogawędce ze sprzedawcą decyduję się na 3 dorady i 1 tsipala (cefala). Podobno też świetnie nadaje się na grilla. Niby nic takiego nie kupiłam, a poszło prawie 90 zł…

Kurcze tyle razy byłem w Jelsie, a nigdy nie byłem na targu rybnym (o ile to można tak nazwać).
Gdzie dokładnie znajduje się to miejsce i czy bywają tam mule i krewetki również ?

Czy to jest ten ?
https://goo.gl/maps/1jrCVu3c2862uuYs5
Flayszakal
zbanowany
Posty: 280
Dołączył(a): 25.04.2017
Re: Sierpniowy HVAR 2018 a na deser BiH - to się naparwdę ud

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flayszakal » 13.07.2020 13:12

Tak to jest to miejsce. Nie targ, tylko sklep rybny.
W czerwcu były mule, krewetki, nawet skorpena była.
Jest jeszcze druga rybarnica, bliżej zatoki ale bardziej ukryta między budynkami.
Obawiam się że nie wskazałbym jej teraz na mapie, ale myślę że panie ze straganów pokażą, tak jak mi.
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006
Re: Sierpniowy HVAR 2018 a na deser BiH - to się naparwdę ud

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 24.07.2020 15:14

kaeres napisał(a):Kurcze tyle razy byłem w Jelsie, a nigdy nie byłem na targu rybnym (o ile to można tak nazwać).
Gdzie dokładnie znajduje się to miejsce i czy bywają tam mule i krewetki również ?

Czy to jest ten ?
https://goo.gl/maps/1jrCVu3c2862uuYs5


Nie, to nie to. To co podajesz to zwykła budka z rybami przy tym dużym parkingu koło Studenaca. Drożej niż na tym rynku przy porcie.
Ta, do której chodziłam, jest tu:
https://goo.gl/maps/GtnJZx2uBMgHrtgd6
Krewetki na pewno były, muli nie widziałam, albo nie kojarzę, bo nie mogę ich i tak jeść, więc nie zwróciłam może uwagi :wink:

PS Przepraszam, że wieki mnie tu nie było z różnych powodów. :oops: Jednym z nich było to, że w tym roku nie ma CRO :cry: I nie chciałam się za bardzo dołować...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sierpniowy HVAR 2018 a na deser BiH - to się naparwdę udało! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone