Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Seline, Starigrad Paklenica 2010, I raz w Chorwacj

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 23.02.2011 15:05

Brałam wszystkie paragony i pisząc relację mogłam przeliczyć co i jak.
Tego mi brakowało w większości relacji, bo wybieraliśmy się pierwszy raz do Cro i nie wiedzieliśmy co znaczy "tanio", a co "drogo". Oba pojęcia są względne i zależą od punktu siedzenia :)

Niedawno okazało się, że jesteśmy zmuszeni wydłużyć planowanie chorwackiego urlopu o kolejny rok :( w związku z tym mam żałobę w sercu i łezkę w oku na widok cudnych zdjęć.
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 23.02.2011 19:49

Hej Katarinko :D
przyjemny czas spędziłam czytając Twoją relację :D
W Seline jeszcze nie byłam, (widziałam tylko przejazdem) ale przedostatnie wakacje spędziliśmy na wyspie Pag w Novalii. Bardzo nam przypadły do gustu te okolice, a szczególnie plaża Babe. Na "Waszą" plażę w Starej Novalii nie dotarliśmy :cry:
Relacja fajna :D

Pozdrawiam również Białystok :wink:
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 24.02.2011 22:18

Ależ chciałabym się teleportować na tę piękną plażę... nawet w lutym...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Seline, Starigrad Paklenica 2010, I raz w Chorwacj - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone