Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sardynia: góry, wąwozy, klify, megality

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 21.11.2011 13:41

Joanka23 napisał(a):Czekaj, czekaj... jak to się nazywa... :wink:

lenistwo? :wink: :lol:

Zaraz lenistwo. Lontom jest po prostu towarzyski. :lol:

Joanka23 napisał(a):Proszę Longtom znalazłam Ci domek! :D
Tylko nie wiem czemu one okien nie mają? 8O :lol:

Może Franz wyjaśni...

No i wykwaterowałaś go. :roll:
Czemu nie ma okien? Bo przez okna najwięcej ciepła ucieka. ;)

Joanka23 napisał(a):To był 2010r. Teraz kończy się 2011...

Nie to, żebym Ci wypominała, :lol: ale śledzę uważnie Korsykę i aż mi się wierzyć nie chce, że nie masz zachomikowanych więcej zdjęć i wiadomości z tej Sardynii, przecież ta Sardynia z tego co pamiętam /chyba, że się mylę/ to po Korsyce zaraz była... tam obfotografowane wszystko, a tu... kliszy Ci zabrakło? :wink:
No nie rozumiem czemu ta Sardynia tak skrótowo jest potraktowana...

To fakt, że Sardynia jest bardzo skrótowo potraktowana - przedstawiłem ją dawno, kiedy jeszcze folgowalem zasadzie oszczędzania czytelnika. :lol:
Zgadzam się - to był błąd i należy go kiedyś naprawić. Przy czym, takich błędów do naprawienia mam więcej. Na przykład relacja z Turcji, która nie dość, że zaczyna się od środka, czyli od jej dalekiego wschodu, to jeszcze początkowo jest potraktowana bardziej skrótowo od Sardynii, a potem stopniowo, stopniowo rozpisywałem się coraz bardziej. Pełna niekonsekwencja. :lol:

Oczywiście, Twoje przypuszczenia są słuszne - mam wiele więcej fotek, niż zaprezentowałem. Niemniej, konsekwetnie mogę powtórzyć:

Franz napisał(a):Ojjj... Joasiu, to nie będzie tak prędko. Na pewno już nie w tym roku.


;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 21.11.2011 19:45

longtom napisał(a):I tak osobno mamy marznąć :?: :(
szkoda :P


Plavac mówił, że:

plavac napisał(a):Zimy na Sardynii raczej łagodne...


:lol:

ale...




zawsze możesz skorzystać z rady Franza:

Franz napisał(a):Chrust już zbieraj. ;)


:wink:

Franz napisał(a):
Franz napisał(a):Ojjj... Joasiu, to nie będzie tak prędko. Na pewno już nie w tym roku.


;)



Hmm... a mnie chodzi po głowie, że niedawno pisałeś, że pomału kończymy Korsykę i przenosimy się na Sardynię.
Nie było tak? :wink:

Pozdrawiam!
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 21.11.2011 22:07

Joanka23 napisał(a):Hmm... a mnie chodzi po głowie, że niedawno pisałeś, że pomału kończymy Korsykę i przenosimy się na Sardynię.
Nie było tak? :wink:

Tak było. 8)
Z Korsyki płynęliśmy na Sardynię. Niecałą dobę po opisanych w najnowszym odcinku wspomnieniach już spacerowaliśmy pośród przedziwnych formacji skalnych sardyńskiego wybrzeża. I jak już dojadę do końca korsykańskiej relacji, na pewno dam odnośnik do relacji z Sardynii. Relacji, która powstała znacznie wcześniej od korsykańskiej i którą mam zamiar kiedyś rozszerzyć. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 04.03.2012 00:00

Witaj Wojtku,mnie kilka formacji skalnych kojarzy się z dinozaurami,jeden spogląda w dal inny podczas wodopoju,dla mnie to spostrzeżenie jakoś takie automatyczne od pierwszej chwili.
Sardynia piękna,fotki pierwsza liga.
(przepraszam -ekstraklasa!)

Pozdrawiam.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 04.03.2012 16:13

CROberto napisał(a):Witaj Wojtku,mnie kilka formacji skalnych kojarzy się z dinozaurami,jeden spogląda w dal inny podczas wodopoju,dla mnie to spostrzeżenie jakoś takie automatyczne od pierwszej chwili.
Sardynia piękna,fotki pierwsza liga.
(przepraszam -ekstraklasa!)

Miło mi Cię powitać i w tej relacji - dawno powstałej i wymagającej uzupełnień. Może i na to przyjdzie kiedyś czas.

Pozdrawiam,
Wojtek
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 03.04.2013 10:03

świetna relacja
przepiękne krajobrazy, balsam na serce w tę nasza zimę kwietniową
już pisałam gdzieś jak bardzo zachwycam się twoim-waszym sposobem podróżowania
mam dorastające dzieci, prawie dorosłe wreszcie i wreszcie jest nadzieja też trochę pojeździć i pochodzić
a że masz spore doświadczenie stąd moja prośba o podanie linków do stron gdzie można by zaczęrpnąć pomysł na wycieczki górskie w naszych polskich górach lub po słowackiej stronie, od kilku tygodni zaglądam do różnych księgarni, rownież w necie szukam, ale trudno o ciekawe mapy z szlakami pieszymi, a może ja nie umiem szukać??
Niestety mam ograniczenie polegające na tym że nie mogę dać sobie urlopu, pozostają jedno-dwu dniowe wypady a że mieszkam w małopolsce to w góry mam względnie blisko
jeżeli możesz będę wdzieczna za podpowiedź
pozdrawiam
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.04.2013 13:39

emarylka napisał(a):świetna relacja
przepiękne krajobrazy, balsam na serce w tę nasza zimę kwietniową

Cieszę się, że Ci się spodobała ta bardzo skrótowa relacja.

emarylka napisał(a):a że masz spore doświadczenie stąd moja prośba o podanie linków do stron gdzie można by zaczęrpnąć pomysł na wycieczki górskie w naszych polskich górach lub po słowackiej stronie, od kilku tygodni zaglądam do różnych księgarni, rownież w necie szukam, ale trudno o ciekawe mapy z szlakami pieszymi, a może ja nie umiem szukać??

Zacznij od przejrzenia wątków o Beskidach oraz o Słowacji. Znajdziesz tam kilka ciekawych propozycji.
Map najlepiej poszukaj w Sklepie Podróżnika - mają dostęp do spisu zasobów z internetu.

Pozdrawiam,
Wojtek
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 04.04.2013 10:36

Dzięki za odpowiedź,
każda nawet krótka relacja z tak piękną oprawą fotograficzną jest dla mnie świetna,
podziwiam i po cichutku zazdroszczę,( ale tak nie złośliwie :wink:) mozliwości podróżowania, zwiedzania tych wszystkich cudnych miejsc
sklep podróżnika - na pewno skorzystam, sama pewno jeszcze długo bym na niego nie wpadła - o ile w ogóle,
Ja jestem na dzień dzisiejszy kompletnie zielona i nieprzygotowana, ale jak pisałam najwyzszy czas żeby ruszyć sie z "kanapy" i mam w tym ogromną determinację,
jest o tyle trudno że jak pisałam wyprawy jedno, dwudniowe trudno mi sobie planować bo nie mam doświadczenia a wiadomo tzreba dojechać i wrócić, czasu niewiele, a i żadnego prawie przygotowania więc i świadomość tego że na pewno mam ograniczenia - o których jeszcze nie wiem :lol:

Dzięki raz jeszcze i przepraszam że tak nie w temacie głowę zawracam, pisząc o swoich "problemach"

pozdrawiam, Joanna
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 04.04.2013 12:46

emarylka napisał(a):sklep podróżnika - na pewno skorzystam

Sporo map i parę przewodników u nich kupiłem.

emarylka napisał(a):jest o tyle trudno że jak pisałam wyprawy jedno, dwudniowe trudno mi sobie planować bo nie mam doświadczenia a wiadomo tzreba dojechać i wrócić, czasu niewiele, a i żadnego prawie przygotowania więc i świadomość tego że na pewno mam ograniczenia - o których jeszcze nie wiem :lol:

Dzięki raz jeszcze i przepraszam że tak nie w temacie głowę zawracam, pisząc o swoich "problemach"

Trudno jest doradzić komuś konkretną trasę, nie znając jego możliwości. Zwasze ważne jest, by trudności nie przerosły przyjemności. Ale jeżeli zapytasz o konkretny rejon, możemy coś pokombinować.
I możesz to zrobić w dowolnym momencie w dowolnym z moich wątków. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.11.2013 17:16

Wojtku - widzisz co się tam teraz dzieje?
8O

Pozdrawiam
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 19.11.2013 18:03

Vjetar napisał(a):Wojtku - widzisz co się tam teraz dzieje?
8O

Rejon Gallura - od niego zacząłem tę minirelację. :(

Pozdrawiam,
Wojtek
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 10808
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 19.11.2013 18:44

Vjetar napisał(a):Wojtku - widzisz co się tam teraz dzieje?
8O
Pozdrawiam


właśnie dlatego również zajrzałem do tej relacji Wojtka... żal i szkoda ludzi, dobytku i pięknego otoczenia
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 20.11.2013 18:30

te kiero napisał(a):żal i szkoda ludzi, dobytku i pięknego otoczenia

Czasami tak sobie człowiek marzy, żeby zamieszkać gdzieś w południowych rejonach Europy...

Pozdrawiam,
Wojtek
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 20972
Dołączył(a): 04.09.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 31.05.2015 12:29

Franz napisał(a):Prawda, że ładnie? :)



Pewnie ,że prawda :)

Pozdrawiam
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 31.05.2015 16:35

ajdadi napisał(a):
Franz napisał(a):Prawda, że ładnie? :)

Pewnie ,że prawda :)

Fotki znikają, bo umieszczone na fotosiku - taki wtedy panował trend, co po czasie okazało się błędem.
Będę musiał zrobić to jeszcze raz i porządnie - jak relacje, które później zamieszczałem na forum.

Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sardynia: góry, wąwozy, klify, megality - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone