Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sardynia: góry, wąwozy, klify, megality

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 21.06.2010 18:41

Franz napisał(a):
Joanka23 napisał(a):Te skały w tym wątku powiedziałabym, że równie takie "zwierzęce" jak na Korsyce... :)

Niektóre, nawet chyba bardziej. :) Zwłaszcza taki Niedźwiedź.


Aż boję się zgadywać, które to dla Ciebie niedźwiedź (po ostatnich zgadywankach z moimi chłopakami bardzo się, że tak powiem różniliśmy w tym co kto widział) obstawiam, że to w części Capo Testa, Capo d'Orso tylko nie wiem czy ten pierwszy ze stronki co podajesz - bo dla mnie to taki niedźwiedź w czapce, czy ten trzeci od tyłu, na którym ktoś stoi...

Franz napisał(a):
Joanka23 napisał(a):A w części Bosa - San Pietro Extra Muros - S'Archittu - Is Arutas gdzie te chłopaki skaczą do wody, to o ile mnie oczy nie mylą, to Bea też się przymierzała i co skoczyła? (chyba bym się bardzo nie zdziwiła, gdybyś potwierdził :) )

Nieee... Bea tak samo jak i ja - woli podziwiać wodę z suchego miejsca. :)


Nie szkodzi :wink: i tak wyrośliście w moich oczach do bohaterów książek przygodowych :D

Franz napisał(a):Te kilka miesięcy temu dosyć oszczędnie opisywałem i zamieszczałem minimalną ilość fotek. Teraz by to pewnie nieco inaczej wyglądało. ;)


Tak na początku to troszkę się zdziwiłam, że takie krótkie - fakt... ale te zdjęcia same gadają, no i jest podana strona gdzie jest ich więcej, ale dobrze, że pod koniec troszkę popisałeś :) - szczególnie jeżeli chodzi o to Tiscali...
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 21.06.2010 21:04

Joanka23 napisał(a):Aż boję się zgadywać, które to dla Ciebie niedźwiedź (po ostatnich zgadywankach z moimi chłopakami bardzo się, że tak powiem różniliśmy w tym co kto widział) obstawiam, że to w części Capo Testa, Capo d'Orso

Ano, Capo d'Orso. Orso - to Niedźwiedź. :)

Joanka23 napisał(a):Tak na początku to troszkę się zdziwiłam, że takie krótkie - fakt... ale te zdjęcia same gadają, no i jest podana strona gdzie jest ich więcej, ale dobrze, że pod koniec troszkę popisałeś :) - szczególnie jeżeli chodzi o to Tiscali...

To było tuż po tym, jak się zarejestrowałem na forum. Zauważyłem, że ktoś się interesuje Sardynią, więc postanowiłem ją po krótce pokazać.
Mnie pisanina kosztuje mnóstwo wysiłku i czasu, a że na Sardynii - tak jak i na Korsyce - jeszcze nie przygotowywałem notatek do sporządzenia relacji, więc też relacji praktycznie nie ma. Fotki również są raczej w niewielkich ilościach zamieszczone. Do tej pory obracałem się w kręgach, gdzie nadmiar fotek jest traktowany jako ewidentna wada. Z czasem zauważyłem, że na tym forum jest dokładnie odwrotnie. :)

Teraz już staram się sporządzać notatki z każdego dłuższego wyjazdu. Efekt jest taki, że aktualnie mam zaległości w postaci siedmiu relacji do napisania. Wciąż nie rozstaję się z nadzieją, że mi się to kiedyś uda. :lol:

Pozdrawiam,
Wojtek
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 09.09.2010 21:32

Ale się ciszę, że jednak zdecydowałeś się na wydzielenie tego wątku i jego kontynuowanie! :D

...już się nie mogę doczekać na ciąg dalszy!

Mnie bardzo zainteresowała ostatnio ta osada Tiscali /chociaż w pierwszym momencie nic na tych zdjęciach nie zauważyłam :lol: /- jak masz o niej jeszcze jakieś informację, czy zdjęcia to ja zgłaszam zapotrzebowanie!
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 09.09.2010 22:00


Obrazek



To zdjęcie to mistrzostwo świata
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 10.09.2010 11:10

Joanka23 napisał(a):Ale się ciszę, że jednak zdecydowałeś się na wydzielenie tego wątku i jego kontynuowanie! :D

...już się nie mogę doczekać na ciąg dalszy!

Kontynuacji nie będzie, gdyż pociągnąłem te wspomnienia do samego końca. Natomiast pewne uporządkowanie i ew. uzupełnienie by się przydało.

Joanka23 napisał(a):Mnie bardzo zainteresowała ostatnio ta osada Tiscali /chociaż w pierwszym momencie nic na tych zdjęciach nie zauważyłam :lol: /- jak masz o niej jeszcze jakieś informację, czy zdjęcia to ja zgłaszam zapotrzebowanie!

Poszukam i coś może dorzucę, ale nie tak szybko. Za dużo srok naraz. ;)
Muszę pokończyć parę wątków.

Nawet nie pomyślałem, że ten wątek wskoczy na przód. Spodziewałem się, że sobie tam będzie siedział z tyłu, zgodnie z chronologią.

stary_jac napisał(a):To zdjęcie to mistrzostwo świata

Przesada. :) Ale cieszę się, że Ci się spodobało. Od czasu do czasu robimy sobie pamiątkowe zdjęcia inne, niż utkwienie wzroku w obiektyw w nadziei na ujrzenie wylatującego ptaszka. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 26.09.2010 20:37

Ja się tylko tak nieśmiało przypominam :wink:

Siedzę sobie tu tak cichutko i czekam... :wink:


A tak a propos to mam nadzieję, że jak tak w ramach uporządkowywania tego wątku, będziesz coś gdzieś dopisywał to dasz jakieś odnośniki gdzie się coś zmieniło? :lol:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.09.2010 20:52

Joanka23 napisał(a):Ja się tylko tak nieśmiało przypominam :wink:

Siedzę sobie tu tak cichutko i czekam... :wink:

Ojjj... Joasiu, to nie będzie tak prędko. Na pewno już nie w tym roku.
To, co jest, tworzy jakąś całość. Owszem, w porównaniu z późniejszymi relacjami - dosyć skrótową. Ale i tak lepiej się prezentuje niż np. Prowansja. ;)
Wrócę do tej Sardynii, ale znacznie później. Póki co - można sobie o tej wyspie jakieś zdanie wyrobić. :)

Joanka23 napisał(a):A tak a propos to mam nadzieję, że jak tak w ramach uporządkowywania tego wątku, będziesz coś gdzieś dopisywał to dasz jakieś odnośniki gdzie się coś zmieniło? :lol:

Dam znać. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 26.09.2010 21:04

No dobra... powiedzmy, że rozumiem :wink: ...

Chatkę już sobie tutaj znalazłam :lol:

Franz napisał(a):Obrazek


To jakoś przezimuję... :wink: :lol:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 16.11.2010 20:56

Zimy na Sardynii raczej łagodne. Wykopię sobie grajdołek obok Twojej chatki i też poczekam do wiosny. Sardynia warta tego - miałem szczęście odczuć to osobiście.

Dobrego zimowania :!: :D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.11.2010 09:58

plavac napisał(a):Sardynia warta tego - miałem szczęście odczuć to osobiście.

Ale... relacji jakoś nie znalazłem. :roll:

Pozdrawiam,
Wojtek
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 17.11.2010 23:39

Franz napisał(a):
plavac napisał(a):Sardynia warta tego - miałem szczęście odczuć to osobiście.

Ale... relacji jakoś nie znalazłem. :roll:


Wojtku - to świadomy wybór - nie piszę relacji z innych miejsc niż Bałkany. Nie pozwala na to przede wszystkim tryb mojej pracy, ale skłamałbym, że tylko to. Także odrobina romantycznej lojalności względem moich początków z cro.pl :)
Natomiast uwielbiam czytać relacje innych i porównywać ze swoimi odczuciami i od czasu do czasu coś dorzucić.
P.S.
Ale nie mówi się - nigdy :) Kto wie, co czas przyniesie. Może zmienię sposób pracy ... :wink:

pozdrawiam 8)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12165
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 17.11.2011 10:28

Joanka23 napisał(a):Chatkę już sobie tutaj znalazłam :lol:

plavac napisał(a):Wykopię sobie grajdołek obok Twojej chatki i też poczekam do wiosny.

I się udało :!: :D
Równo rok po wpisie plavaca ogłaszam
sardynkową reaktywację. 8O :)
Na tą zimę mam do wyboru chatkę Joanki lub grajdoł plavca.
Jeszcze nie wiem gdzie będę zimował :?: :idea:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.11.2011 19:25

longtom napisał(a):Równo rok po wpisie plavaca ogłaszam
sardynkową reaktywację. 8O :)

Wstrzeliłeś się idealnie - moje gratulacje! :P

longtom napisał(a):Na tą zimę mam do wyboru chatkę Joanki lub grajdoł plavca.
Jeszcze nie wiem gdzie będę zimował :?: :idea:

Chrust już zbieraj. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 21.11.2011 00:07

longtom napisał(a):
Joanka23 napisał(a):Chatkę już sobie tutaj znalazłam :lol:

plavac napisał(a):Wykopię sobie grajdołek obok Twojej chatki i też poczekam do wiosny.

Na tą zimę mam do wyboru chatkę Joanki lub grajdoł plavca.
Jeszcze nie wiem gdzie będę zimował :?: :idea:

8O

Czekaj, czekaj... jak to się nazywa... :wink:

lenistwo? :wink: :lol:



Proszę Longtom znalazłam Ci domek! :D
Franz napisał(a):Obrazek


Tylko nie wiem czemu one okien nie mają? 8O :lol:

Może Franz wyjaśni...

Franz napisał(a):
Joanka23 napisał(a):Ja się tylko tak nieśmiało przypominam :wink:

Siedzę sobie tu tak cichutko i czekam... :wink:

Ojjj... Joasiu, to nie będzie tak prędko. Na pewno już nie w tym roku.

To był 2010r. Teraz kończy się 2011...
Nie to, żebym Ci wypominała, :lol: ale śledzę uważnie Korsykę i aż mi się wierzyć nie chce, że nie masz zachomikowanych więcej zdjęć i wiadomości z tej Sardynii, przecież ta Sardynia z tego co pamiętam /chyba, że się mylę/ to po Korsyce zaraz była... tam obfotografowane wszystko, a tu... kliszy Ci zabrakło? :wink:
No nie rozumiem czemu ta Sardynia tak skrótowo jest potraktowana...

Pozdrawiam!
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12165
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 21.11.2011 13:27

Joanka23 napisał(a):Proszę Longtom znalazłam Ci domek! :D !


I tak osobno mamy marznąć :?: :(
szkoda :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sardynia: góry, wąwozy, klify, megality - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone