Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

REKINY w Adriatyku?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Qkiz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qkiz » 20.07.2012 23:37

Spearo napisał(a):Tak?
Żebyś się nie zdziwił.

Na forum dajesz dowody popełnienia przestępstwa.
Mam kogo tym zainteresować i możesz zobaczyć jak skutecznie
I możesz już nie być anonimowy i taki dowcipny.

Ja bym się już w takiej sytuacji wyłączył.


Ty chyba masz jakieś problemy z żoną żeby tak poślady spinać i powtarzać jak mantrę nie czytając tego co piszę

zapraszam do dalszej dyskusji na PW, bo widzę że cię kręci
wojtas106a
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 02.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtas106a » 20.07.2012 23:39

Qkiz napisał(a):dwa dni temu upolowany 30m od brzegu w Lokvie Rogoznicy o/Omis :twisted:
niezła sztuka :twisted: sprzęt do polowania też...


Spearo ochłoń i przeczytaj to jeszcze raz i się zastanów. Przecież to nie on złowił tego rekina tylko był świadkiem tego i zrobił zdięcie.
Karolex
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 05.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolex » 21.07.2012 00:07

Kilka lat temu w okolicach riwiery Omis był atak rekina na jakiegoś Słoweńca, ale był on bardziej spowodowany tym, że rekin wyczuł krew od wcześniej upolowanej ryby. Mężczyzna przeżył, na zdjęciach w google są fotki jego nogi po jej zszyciu. W latach 70 był atak rekina w Lokvie na jakiegoś mężczyznę, ale nie udało mu się przeżyć. Tych ataków parę było, ale to spowodowane jest raczej głupotą ludzką.
filipekROW
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 09.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) filipekROW » 21.07.2012 22:46

Karolex napisał(a):Kilka lat temu w okolicach riwiery Omis był atak rekina na jakiegoś Słoweńca, ale był on bardziej spowodowany tym, że rekin wyczuł krew od wcześniej upolowanej ryby. Mężczyzna przeżył, na zdjęciach w google są fotki jego nogi po jej zszyciu. W latach 70 był atak rekina w Lokvie na jakiegoś mężczyznę, ale nie udało mu się przeżyć. Tych ataków parę było, ale to spowodowane jest raczej głupotą ludzką.


Kolego jak dobrze pamietam to zdarzenie mialo miiejsce na wyspie VIS a nie w okolicach Omisa.
Ten Słoweniec polował, niestety stał sie ofiarą!
pozdro
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 22.07.2012 17:02

Potwierdzam Filipa zdarzenie mialo miejsce na Visie. Pozdrawiam Leon
realista2
Cromaniak
Posty: 2238
Dołączył(a): 13.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) realista2 » 22.07.2012 19:10

Zdarzenie miało miejsce w zatoce Smokova na Vis w 2008 roku 10 metrów od brzegu. Sprawcą był 4-metrowy Carcharodon carcharias czyli Żarłacz Biały Ludojad ten ze "Szczęk" choć tamten był większy mierzył 7 metrów. Ten chorwacki przy 4 metrach ważył nie więcej 500 - 800 kg tyle co 4 do 6 lwów. Takie były skutki:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Portals ... _PAS_2.jpg
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 22.07.2012 20:05

Qkiz napisał(a):
bluesman napisał(a):Jem po to żeby żyć, a Ty zabijasz dla przyjemności zabijania


bez urazy bluesman ale czytaj ze zrozumieniem co napisane wyżej... :hut:
gimnazjalista wyciągnie wniosek, że to kto inny jest autorem tego dzieła więc tym bardzie dojrzały facet :sm: peace


Sorry stary, nie przeczytałem drugiego posta :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.03.2013 21:02

Chichy śmichy, a tu proszę w Nowej Zelandii Rekin przy plaży zaatakował faceta. Pomimo udzielonej pomocy facet zszedł z tego świata.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... aid=110275
jonaska
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jonaska » 25.07.2013 22:25

W mordę, że tez musiałam poszperać i to znaleźć.
Moje dziecię wchodzi do wody z rozwalonym kolanem, w sobotę mieliśmy płynąć Makarskim Jadranem i co? Ja już nie chcę chyba...będę miała koszmary i tysiące myśli, co by było gdyby...dziecko wypadło do wody, statek zaczął nabierać, mąż z dziećmi odpływa za daleko od brzegu....cholera...:(((
de Zoo
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 03.06.2008
UWAGA!!! Rekin w Adriatyku...

Nieprzeczytany postnapisał(a) de Zoo » 17.08.2014 12:56

W dniach 1-14 sierpnia br., w okolicy miejscowości Poljica (ok. 12 km od Trogiru) widziany był rekin. Tutaj materiał filmowy potwierdzający jego obecność: Rekin w Poljicy
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012
Re: UWAGA!!! Rekin w Adriatyku...

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 17.08.2014 14:17

Witam. Ale się uśmiałem. :)
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013
Re: UWAGA!!! Rekin w Adriatyku...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 17.08.2014 14:45

Kawał zbója nie ma to tamto :mrgreen:
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 396
Dołączył(a): 05.07.2012
Re: UWAGA!!! Rekin w Adriatyku...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 17.08.2014 16:42

Witam.
W 2009 r.wędkując z łodzi na wysokości plaży w Poljicy złowiłem małego co prawda,ale prawdziwego rekina.
Nawet nasz gospodarz Mario bardzo się zdziwił .
pzdr.
de Zoo
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: UWAGA!!! Rekin w Adriatyku...

Nieprzeczytany postnapisał(a) de Zoo » 17.08.2014 16:56

Cro-świr napisał(a):Witam.
W 2009 r.wędkując z łodzi na wysokości plaży w Poljicy złowiłem małego co prawda,ale prawdziwego rekina.
Nawet nasz gospodarz Mario bardzo się zdziwił .
pzdr.

Jeżeli go wypuściłeś, to może to ten sam?
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012
Re: UWAGA!!! Rekin w Adriatyku...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 17.08.2014 16:59

jurgen napisał(a):W dniach 1-14 sierpnia br., w okolicy miejscowości Poljica (ok. 12 km od Trogiru) widziany był rekin. Tutaj materiał filmowy potwierdzający jego obecność: Rekin w Poljicy

Dobreeee :lol: :lol: :lol:
Autor ma talent... :!:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
REKINY w Adriatyku? - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone