Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Red Sea-rafy,rybki i takie tam...

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tiwa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tiwa » 08.10.2017 15:19

Zastanawiam się nad tygodniowym wypadem do Marsa Alam w pierwszej połowie listopada :roll: .
Które miejsce byś bardziej polecał : Aurora Oriental Bay czy Royal Brayka Resort :?:
Jeszcze w Egipcie nie byłem i lubię snorkować :) .
pzdr. :wink:
Stasiek18
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 08.10.2017 16:07

beatabm napisał(a):Dzięki za piękne zdjęcia i wspaniałego wypoczynku życzę :papa:

Dzięki :)

elka21 napisał(a):Tymi, groźnie wyglądającymi rybami 8O, odebrałeś mi chęć zanurzenia się w tamtejszych wodach :( :papa:

Jak nie będziesz drażnić rekina to nic ci nie grozi :? :oczko_usmiech: A tak na poważnie wystarczy trochę rozsądku,i nic ci nie grozi.Raz mnie dziabnęła :evil: jedna nie duża rybka ale to z powodu mojej głupoty. :? :lol:

tiwa napisał(a):Zastanawiam się nad tygodniowym wypadem do Marsa Alam w pierwszej połowie listopada :roll: .
Które miejsce byś bardziej polecał : Aurora Oriental Bay czy Royal Brayka Resort :?:

Oba hotele są podobne,ale wybrałbym Braykę jeżeli nastawiasz się na snurkowanie a nie na flizy :D
Masz wtedy możliwość nurkowania w dwóch zatoka z rafami.Strażnik bez problemu cie wypuści do zatoki Gebel El Rosas pod hotelem Oriental,w drugą stronę to nie zadziała,jak przyjdziesz z hotelu Oriental to strażnik do Brayki cię nie wpuści.
:wink:
Jer
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jer » 01.01.2020 18:27

Stasiek18 napisał(a):
beatabm napisał(a):Dzięki za piękne zdjęcia i wspaniałego wypoczynku życzę :papa:

Dzięki :)

elka21 napisał(a):Tymi, groźnie wyglądającymi rybami 8O, odebrałeś mi chęć zanurzenia się w tamtejszych wodach :( :papa:

Jak nie będziesz drażnić rekina to nic ci nie grozi :? :oczko_usmiech: A tak na poważnie wystarczy trochę rozsądku,i nic ci nie grozi.Raz mnie dziabnęła :evil: jedna nie duża rybka ale to z powodu mojej głupoty. :? :lol:

tiwa napisał(a):Zastanawiam się nad tygodniowym wypadem do Marsa Alam w pierwszej połowie listopada :roll: .

Oba hotele są podobne,ale wybrałbym Braykę jeżeli nastawiasz się na snurkowanie a nie na flizy :D
Masz wtedy możliwość nurkowania w dwóch zatoka z rafami.Strażnik bez problemu cie wypuści do zatoki Gebel El Rosas pod hotelem Oriental,w drugą stronę to nie zadziała,jak przyjdziesz z hotelu Oriental to strażnik do Brayki cię nie wpuści.
:wink:

Cześć,

Widziałem i czytałem kiedyś Twoją relację, ale hotelu Aurora jakoś nie uwzględniałem w swoich planach. Teraz tylko przeczytałem, bo brak zdjęć.Szkoda.Opisy sobie przypomniałem i tak się zastanawiam, czy może wybrać ten hotel na krótkie wiosenne wakacje?
W Brayce byłem, ale dlaczego piszesz, że w niej lepsze snurkowanie?
I dodatkowe pytanie. Mimo oglądanych filmów z Aurory nie jestem pewien, czy w przypadku przypływu osoba, która tylko snurkuje może sobie pływać na płyciznach i zobaczy sporo życia podwodnego?

A, może ktoś z czytających był ostatnio w tym hotelu i podzieli się spostrzeżeniami?
:?:
Stasiek18
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 06.01.2020 20:03

Byłem w Brayce dwa lata temu,przy okazji drugiej wizyty w Egipcie. :)
Też było fajnie ale na żółwie rano ruszałem do zatoki przy hotelu Aurora,bo w zatoce przy Brayka ich nie było.Za to tam były codziennie,czasami kilka sztuk.
Można wybrać hotel Brayka a potem zrobić kilka wypadów do zatoki przy hotelu Auror,to tylko 20 minut spaceru z hotelu do zatoki.
Polecam wycieczkę na delfiny
Jer
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jer » 17.01.2020 20:25

Pewnie powrócę do Brayki i jak piszesz zrobię spacerek do zatoki Aurory.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???