Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Raport z oblężonego miasta" - relacja z Cro.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 03.12.2006 16:23

Petris - wspomnienia przeczytałem i to nie raz i nie tu :wink: tyle że oni namiotowcy i o kwaterkach niewielkie pojęcie mają :D
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 03.12.2006 16:41

rich72 napisał(a):Petris - wspomnienia przeczytałem i to nie raz i nie tu :wink: tyle że oni namiotowcy i o kwaterkach niewielkie pojęcie mają :D



Nic nie wiadomo,może sie ktoś zgłosi.Lecz nie chciała bym w miescie.Jakis domek na skraju, jak w Podgora-Ćalije.Jesli nie byłes.to bardzo ładne wybrzeze a Podgora swietna.,trzy sezony tam mieszkalam w przyczepie na campie Śuticla.Lecz własciciel Nino zmienił miejsce przyczep na Pag.nie odpowiada mi to miejsce.Żuljana, albo cos za Dubrownikiem musze wybrać ,poniewaz w Splicie jest lotnisko, zmuszona jestem przetransportowac moja rodzinke z lotniska. :)
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 03.12.2006 18:10

Ja już jestem na 100% jestem zdecydowany na Żuljanę ... i coś jeszcze a to na razie niewiadoma. Może Korcula a może właśnie coś za Dubrownikiem tego jeszcze nie wiem, ale wychodząc z uwarunkowań geograficznych raczej będzie to Korcula. Dla mnie ważne żeby było blisko do plaży. Może się tu kiedy Bruno albo Antek pojawi i farbę puści :wink:
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 04.12.2006 09:55

Poszukaj Rich tegorocznych opowieści z wakacji Antka&Bruno.
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1619
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 06.12.2006 09:02

W tym roku byłem tutaj na :
link został usunięty w razie potrzeby proszę pisać na maila, podobno to była reklama


Apartament numer 1. Właścicielami są Nikola i Antonio, przemili ludzie. Polecam wino ich produkcji oraz małże i ostrygi, które hodują, a także rybę z żaru palce lizać. :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
"Raport z oblężonego miasta" - relacja z Cro. - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone